reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Emy - hehe :-) Tak to już jest! Trzymajcie się tam :happy2:
Kłaczek - super wieści, to tatuś skopany, ale jaki zadowolony :szok::-D
Ilonka26 - a to miałam/mam tak jak Ty, ale jak miałam Adriannę w ramionach to kurz był mi obojętny, do teraz tak jest, że gary potrafią stosami leżeć, kiedyś się zrobi, czyli jak Adzik zaśnie :-D

A my dzisiaj oficjalnie zaczęliśmy III cykl staranek, aczkolwiek dziś zlądowałam do Poznania i powrót do domu w sobotę dopiero, :eek: jak dobrze pójdzie to w piątek :happy2:
 
reklama
my przed zajściem w ciążę z Iguskiem staraliśmy się chyba od października/listopada, a udało sie dopiero w lutym, ale trzymam kciuki, żeby u was udało się już w tym cyklu :)
 
Lilijanno, to staje sie norma - wczoraj tez udalo nam sie wypolowac malego kopniaczka dla Rajmunda. Maly reaguje na przylozona przez Rajmunda reke i zwykle wtedy zaczyna sie jakis ruch. Mamy dzika frajde z tego, a Rajmund zaczal gadac do Jajka. On je teraz naprawde czuje.
 
Hej dziewczyny :-)
Troszke mnie nie bylo ale urlopowalam sie z moim A. przez pare dni u znajomych wiec na necie mnie nie bylo :tak: a teraz po powrocie znowu tyle spraw sie natoczylo ze az glowa mnie bolala a to sprawa z notariuszem ehh no ale dzisiaj juz oficjalnie papiery wyslalam do PL. wiec mam nadzieje miec teraz juz tylko spokuj i bede sie obijac :-)

wczoraj mialam wizyte u poloznej u syneczka wszystko w porzadku rosnie i fika koziolki i niedaje mi spac czasem,serducho bije jak dzwon :-) aktualnie waze juz 65kg czyli mam juz na +12kg a tutaj jeszcze tyle do konca mam nadzieje ze na koniec nie bede miec wiecej jak 20kg :oo2:

Lilijanno trzymam mocno kciukasy za ten cykl aby byl owocny ;-) u nas po stracie dzieciatka udalo sie w 6cyklu mam nadzieje ze Ty nie bedziesz musiala sie az tyle starac ;-)

A tak na koniec to Ja z dzisiaj w 28tc :tak::-)

 
O, rany.. Ssabrinaa, ale masz bulwe!! No, to ja czekam az mi moja tak urosnie. POki co jestem 7kg "do przodu" wiec tez czuje lekkie przegiecie w tej materii. Zaczelam liczyc kromki chleba i zjadane kartofelki.
 
klaczek no po tej wczorajszej wizycie i jak sie dowiedzialam o swoich tych +12kg to tez jak przyszla pora obiadu to jakos glodna juz nie bylam hehehe no a brzuch rosnie oj rosnie a synek szaleje ze mnie juz caly brzuch boli bo mnie tak poradzi okopac a wczoraj to chyba na jakis maraton cwiczyl :-D:-D
 
Ssabrina świetny masz brzuchol :D jak się ogarnę i zrobię aktualne zdjęcie to też wam się pokażę :)

a ja dziś po wielkich zakupach :) wózek zamówiony, mam nadzieję, że zdąży przyjść przed porodem, bo czas oczekiwania jakieś 5-6 tygodni. Najwyżej na wyjście ze szpitala fotelik się pożyczy. Brakuje mi już tylko pojedynczych ciuszków, termometru, kosmetyków, karuzeli do łóżeczka i półkoprzewijaka :) nie wiem jak to ogarnąć finansowo ale... ceny ciuszków mnie pozabijały, muszę się na lumpy przejść. A jeśli chodzi o termometr to jaki najlepszy?
acha no i jeszcze ale to raczej po becikowym zapodam sobie nawilżacz powietrza, jakąś matę na podłogę.

tak w ogóle to miałam ogromny problem z rozmiarami czapeczek, kuźwa nawet sprzedawczyni nie umiała mi doradzić. Na jednych rozmiarówka podana wg dł dziecka, na innych jakieś dane typu 38 albo 40, nie kumałam totalnie, brałam na oko. W ogóle rozmiar 56 nie jest równy rozmiarowi 56 innej firmy, ja nie wiem jak to ogarnąć.....
 
reklama
magnusik, wyobrażam sobie, te ciuszki, które zamówiłam z kilku firm niby ten sam rozmiar a całkiem różne, jedne dłuższe inne szersze.
Zaczęłam się poważnie zastanawiać, czy nie dokupić dodatkowo malutkiego zestawu na te pierwsze dni w rozmiarze 50 bo to co mam wydaje mi się być duże...

jaki wózek wybrałaś?

a ja po zdjęciach Sabriny, postanowiłam sobie sama kliknąć zdjecie, dla porównania, bo my w sumie mamy ten sam termin. cos z tego wyszło....
 

Załączniki

  • IMG_0551.jpg
    IMG_0551.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 27
  • IMG_0574.jpg
    IMG_0574.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 29
Do góry