reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Oj, Emy, masz racje... Jakie tu sa sliczne kiecuszki! Majtki przez glowe na srodku skrzyzowania normalnie. Widzialam takie wytworne, wizytowe sukienusie na moze polroczne dzieciatka - eleganckie, sliczne i jednoczesnie bardzo dzieciece. Kurcze, gdybym wiedziala ze Jajko to dziewczynka, to bym szalala na calego, ale ciagle mam wrazenie ze to bedzie chlopaczysko. No, lobuz jest po prostu.
 
reklama
zgadzam się że dla dziewczynek to słodkie rzeczy. Dla chłopców jak coś fajnego typowego chłopięcego to raczej coś w stylu "mały stary". A przecież chłopak się jeszcze nachodzi w dżinsach dresach..eh...
 
A my mamy jeansy i do tego wiatrowki jeansowe i nie widze problemu - fajnie to wyglada na chlopczyku. Ciuszki typu "dzidzia piernik" doprowadzaja mnie do szalu a tu sa popularne. Stwterki w serek na niemowlaja, rozpinane jak dziadkowe... Brrr...
 
Dzięki Dziewczyny za kciuki!

My mamy z LIDLa ten 75x75 okrycie kąpielowa, na początek ok, ale szybko się robi małe. Tak w ogóle to sobie uświadomiłam, że ostatnio taki dzień niemowlaka w LIDL był jak Ada była jeszcze w brzuszku, jakoś czerwiec/lipiec rok temu. Więc muszę też zakupić coś w mniejszym rozmiarze też :p

Z butelkami radzę nie szaleć, bo ja się naczytałam jak to dzieciaki tych czy tamtych nie chciały i potem ful butelek w domu. Ja mam TT, ale nie byłam/nie jestem z nich super zadowolona, kiepsko spływa mleczko/woda na końcówce, ja pilnowałam by Ada miała w butelce zawsze te 1/4 butelki w zapasie by się nie męczyła. Wtedy mi zupełnie nie przeszkadzało.
W ogóle te butelki takie szerokie teraz robią i wielu dzieciakom noski zatyka, te za naszych czasów jakies takie lepsiejsze były.
 
lili-na w Lidlu byly niedawno takie dni dzieciaka.Ja tez mam to okrycie z lidla ale kupilam jak juz bylo przecenione za 12.99.
A ja dzis korzystalam jeszcze z upalow i dalej mocze sie w basenie
no moze to przyspieszy moj porod i mala sie odwroci w wodzie.no ciekawa jestem.
ajesli chodzi o uteli ja zostaje przy zwyklych z Canpol babies z normalnymi smoczkami.tak mi pil Tymek i nie bylo problemu.Kolezanki ktore kupowaly rozne rozniste to tez w koncu przechodzily na najzwyklejsze.Takze dziewczyny narazie moim zdaniem nie kupujcie zapasow bo to roznie bywa.
a ja zaczelam prac wszystkie rzeczy. no o to juz na nie pora.
buziaki
 
Ilonka to moj az tak bardzo nie zeswirowal na szczescie bo bym wariacji dostala z taki lepiszczem na wysokosci pasa.:-D Dresik sliczny. Po prostu sliczny i w sumie taniutki - celny strzal.
już widzę, co się u nas będzie działo jak mała się urodzi :) a z tym dresikiem na prawdę mi sie udało, kiedyś u tej laski kupiłam bluzę niebieską z misiem chyba za 6 czy 7 zł, dzisiaj właśnie przyszedł śliczny jest :)

magnusik śliczna ta pościel, kurcze ale cenę wywalili jak dla mnie za wysoką, ale pewnie warte tej ceny

karollcia no czas najwyższy na pranie w twoim przypadku :) i torbę spakuj

butelek jeszcze nie zakupiłam, ale też chcę TT bo smoczki już mam
przyszło mi łóżeczko, mąż zamówił te co któraś z was wkleiła z misiem w kolorze wenge, jest super, ale czas na rozłożenie przyjdzie za 2 miechy :) mnie jeszcze czeka zakup przewijaka, pieluch jednorazowych, podkładów poporodowych, koszuli do szpitala, staników, gruszki do nosa, gazików, soli fizjologicznej no i pościeli
 
ilonka26 powiem ci szczerze, że to co ja porównywałam na allegro to cenowo wychodziło mi prawie lub tyle samo. Wiadomo, że to 15- elementowa pościel, rzeczy typu baldachim, przybornik to są rzeczy zbędne ale ładnie wyglądają. Za łóżeczko i wszystki pościele płaciła teściowa, jeszcze nie widziała swoich zakupów, ale myślę że będzie zadowolona.
A ja właśnie z lidla wróciłam :) zakupiłam body na krótki i długi rękaw, rampersa, 2 pary rajstopek i skarpetek :D o i taki zaciesz mam :D żałuję że nie wzięłam sztruksików, bo też były fajowe


ilonka widziałam cię na pażdziernikówkach :) slicznie wyglądasz :) i mamy takie same dżinsy:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dostalismy rozek! W sumie nie planowalam zakupu, ale kolezanka miala niewykorzystany i zaproponowala. Sliczny. Pomaranczowo-zolty, z bociankiem, z kokosowym wkladem. Bedzie Rajmundowi latwiej bo on sie strasznie boi jak takie malenstwo na rece wezmie.
 
Do góry