reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witajcie kochane,

Ilonka - gratuluje coruni:-)! Widze, ze teraz sezon na dziewczynki przyszedl :tak:. Imie Iga tez mi sie podoba, kiedys sama bralam je pod uwage ale mojemu B sie nie podobalo wiec dalam spokoj. Co do egzaminow to na moich studiach sama wybieram ile ich zdaje w kazdym semestrze i teraz na czerwiec wzielam tylko jeden (zwykle zdaje po dwa) a i tak nie mam weny zeby sie uczyc. Nigdy wczesniej nie mialam takiego lenia:zawstydzona/y:
Ewelinka - trzymaj sie, juz jestes na ostatniej prostej, odpoczywaj jak duzo sie da :tak:. Zdrowka zycze Twojej tesciowej. Mam wlasnie Dziadziusia w podobnej sytuacji i pozostaje mi sie tylko za niego modlic. Jeszcze dodatkowo fakt, ze on jest w Polsce a ja tu i nie moge go nawet odwiedzic... :-(
Karollcia - super, ze Tymek tez sie cieszy z siostrzyczki, bedzie na pewno bardzo opiekunczym braciszkiem :tak:
Klaczek - doczytalam o Twoim dzisiejszym zakupie. Napisy sa super :-D. Ja sie nadal boje kupowac dla naszej Niuni. Do tej pory jedyna rzecza jaka kupilam jest kocyk z Kubusiem Puchatkiem. Moze od przyszlego miesiaca zaczne jakies powazniejsze zakupy.

Dobranoc dziewczynki!
 
reklama
Witam,

Kłaczek, ale ja jestem spokojna i się nie stresuję...

Cati, współczuję, my do teściowej jeździmy 2x na dzień...P, bo syn, a ja najzwyczajniej w świecie mam wyrzuty sumienia...

Ilonko, z tego wszystkiego zapomniałam pogratulować córuni :)))

Zjola, buziać mocno*

Lilijanna, Aniu
, brzunio ucałowany, choć przyznam szczerze, że to był nie lada wyczyn aż tak się schylić ;-)

Miłego dnia wszystkim życzę*
 
Ostatnia edycja:
Silentenigma niestety ja nic nie wiem na ten temat, przykro mi ale liczę, że po konsultacji okaże się, że jest wszystko ok


Cati mysza nie przejmuj się leniem, ja z reguły miałam tak, że jak czekało mnie mało egzaminów to ciężko było mi się do nauki zebrać, a jak było ich nawet 5 to wtedy intensywnie przysiadałam i się uczyłam. A poza tym ciąża to taki okres, że mamy w głowie inne myśli, więc spokojnie powolutku sobie czytaj notatki, a na pewno wszystko utkwi w głowie i otworzy się szufladka w potrzebnym momencie :)

Ewelinka dziękuję :) nie przejmuj się tak mną, bo ty kobieto jesteś tak zabiegana, że masz prawo czegoś nie doczytać :tak: Cmokas :)

Zjola,
co u ciebie słońce??
 
Ewelinko buziaki i kciuki &&&

Ilonko u mnie na razie żadnych rewelacji. Może coś wyjdzie w tym miesiącu, może nie. Jak byśmy się tak dzisiaj lub jutro poprzytulali, to może coś z tego będzie. Ach, jak bardzo bym chciała!
Buziam
 
Witajcie
klaczek- kurcze te napisy super:)
no ja narazie nic nie kupuje ale to tez z racji tego ze wszystko mam.W poprzedniej ciaży miałam skompletowane wszystko.I wszytskie ciuszki leża w szafie tak jak je zostawiłam przed pójsciem do szpitala.sa wyprasowane teraz oczywiscie bedzie trzeba je przeprac i przeprasowac.Pewnie jeszcze cos dokópie bo ja to uwielbiam kupowac ciuszki.Duzo rzeczy tez ma dla mnie ciocia w niemczech ona kupuje tam za grosze dosłownie.ostatnio mi mowila ze kupila sukienke za 1 euro.wiadomo ze tamte ciuchy sa lepsze gatunkowe a nie te nasze (chinskie)
a tak to pomalutku do przodu.oj ciesze sie ze to córcia będzie.
 
Cati, nie wiem czemu, jakos jestem spokojniejsza niz poprzednim razem. Nie nazwalabym tego pewnoscia, ale jakos tak spokojnie sie czuje i nie doszukuje sie koszmaru w kazdym "piknieciu" tak jak poprzednio. Wczesniej tez kupowalam rozne rzeczy - jakos nie wierze zeby to mialo miec wplyw na ciaze.
Ewelina, no to luz. Duzo Ci nie zostalo do rozladunku.;-)
Karollcia, znakomita wiekszosc ubranek w Europie pochodzi z Azji. Jak nie Chiny to Indie albo Malezja itp. W sumie diabel tkwi w gatunku bawelny, konkretnie w dlugosci wlokien. Ubranka ktore kupilam sa chinskie.
 
to zapraszam wszystkie dziewczyny z brzuszkami ale i tez ze swoimi szkrabami na sesje w Malborku w naszym studio ;) i przy okazji bedzie okazja porozmawiac ;)
 
ja też do Malborka mam rzut beretem :) i rodzinke w Sztumie :) a może jakieś szczegóły tej sesji, jakaś stronka może??
 
reklama
Cześć dziewczyny

sorki że dopiero teraz piszę ale nie miałam kiedy u mnie wizyta super szyjka cały czas zamknieta , mały wazy 1150i położenie ma już główkowe sama jestem ciekawa czy już tak zostanie
biggrin.gif


Ilonka ale fajnie ze bedziesz mieć córeczkę gratuluje
Ewelinko - zdrowia dla teściowej,
Cati super że u was oki

Lilli widzę że masz sentyment do mojej daty porodu a co do mamy powiem ci że tak średnio już jest po operacji usuneli jej guza z piersi i musieli wyciąć wszystkie węzły ponieważ były przezuty z tym że nie wiem jakiego stadium jest ten rak dowiem się więcej jak pojedziemy do Poznania.z jednej strony nie jest ciekawie 26 maja jedziemy na pierwszą chemie , czeka ją też 6 tygodni radioterapi i codzienne dojazdy Poznania a ja razem z nią bo samej jej nie puszczę . Nie wiem jak to zniosę ale jakos bede musiala dac rade. Powiem ci że mam straszne nerwy bo się o nią strasznie boję bo nie wiem jak to zniesie bo jest po operacji dwóch zastawek serca ale zobaczymy

Silentenigma niestety ja tez nic nie wiem
 
Do góry