reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witajcie,
wpadłam tylko kliknąć co u nas po ostatniej wizycie...
Zatem....
Mały jest wielki!!!! Ma już 3300, ginka stwierdziła, że jak tak dalej pójdzie to będzie cc - podłamałam się tym, bo ja anty na cc :dry:
Szyjka masakrycznie krótka, ale póki co jeszcze trzyma - skubana silna jest ;-)
No i doktorka wypatrzyła u mnie małe obrzęki na kostkach, na które ja praktycznie uwagi nie zwracałam, bo nawet nie miałam kiedy i jej się nie spodobały oczywiście. Chciała mnie wziąć na oddział do siebie, ale wyżydziłam, że będę grzecznie odpoczywać z nogami na żyrandolu i mi odpuściła. Kontrolnie mam przyjść w poniedziałek.
Waga poszła w dół o 3kg...stres pewnie...ale o dziwo opr nie było...
Ogólnie jeszcze nie czas, choć ostatnio jakoś pod wielkim brzuchem mnie cosik ciągnie do dołu...
Dziękuję za miłe słowa ws teściowej...póki co poprawy nie ma...leży bidulka pod tą całą aparaturą i nic nie można zrobić, tu jest czas cenniejszy jak złoto...
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie*
 
reklama
Dziewczyny dziekuję.
jestem mega szczęśliwa:)
ilonko- gratulacje:)No to będziemy miały dziewczynki.Masz już imię?
Ewelina28-no ty juz kochana pewnie,alda moment urodzisz.Wiesz z tą waga usg to tez trzeba brac poprawkę,
Ja tez jestem przeciwniczka cc.chyba ze zagraza zyciu malenstwu lub mamie a tak to nie.
Bedzie dobrze.Trzymam kciuki za łatwy naturalny poród.
Cati-no wróżka sie nie pomyliła.ale nie tylko z tym.Narazie wszytsko co powiedziala pomalutku sie sprawdza.
jeszcze raz dziekuje
 
Ewelina, spokojnie, nie stresuj sie. Zawsze mozesz sie uprzec, ze chcesz silami natury, zeby tak od razu sie z tym stolem nie spieszyli. 3300, do porodu niespelna 3 tygodnie, to chocby nie wiem co, kilograma nie przybedzie, a jesli nie masz przeciwwskazan z racji budowy miednicy, to 4-45kg jest do urodzenia. Moj pierwszy wazyl 4,350 i urodzil sie normalnie, tyle ze ciecie krocza zrobili potezne. Dwa dni po nim urodzil sie chlopczyk o wadze 5,400 - polozna chodzila z nim po oddziale i pokazywala innym matkom, wygladal jak niezle 3 miesiace, nie zapomne tego widoku. I matka urodzila silami natury - tu juz szacun.
 
Ewelinko w usg też trzeba brać pod uwagę, że może być 500 gramów w tą lub na odwrót, wg mnie spokojnie urodzisz naturalnie, no chyba ze dołączą się jeszcze problemy z ciśnieniem albo cuś, oczywiście mam nadzieje, że będzie wszystko git

Karollciu
no ja też jestem szczęśliwa :) co do imienia, to mój mąż wczoraj po wizycie jak wracaliśmy, stwierdził, a może byśmy nazwali dziecię Iga i w sumie spodobało mi się :) nie wiem skąd je wziął ale jest fajne :)
 
ilonka- no Iga fajnie imię.u tymka w przedszkolu jest Iga oj aparatka z niej nie zła:)
Dziś moge latać:)
wczoraj tak sobie leżałam i stwierdziłam ze to nie moze byc zbieg okoliczności
8 miesięcy po smierci mojego Aniołka poczułam pierwsze ruchy
a 9 miesiecy - pokazala sie pipka na ekranie:)
ciekawe co jeszcze mnie czeka jakie niespodzianki?:)
 
Kłaczku - witaj tutaj, mocno trzymam kciuki i powodzenia.
Małamrówka1100 - Ty również witaj i również mocno zaciskam kciuki i życzę powodzenia
Dziewczyny spokojnych m-cy i byle do terminu :)

Ewelinko - zdrowia dla teściowej, jaka by nie była ... Ucałuj brzuszek ode mnie i czekam na Twojego Maluszka z utęsknieniem :)
Maruszka - co tam u Ciebie, jakieś sygnały przedporodowe?

Dziewczyny zdjęcia brzuszków cudowne !!!

Ilonko - gratuluję Córci!
Karollcia - Tobie również.
Cati - super, że wsio ok.

Aneczkab - tak zawsze na Twój suwak patrzę z utęsknieniem, bo masz prawie identyczny termin jak mój i tak sobie patrzę na suwak i zawsze wspominam jak to było u mnie na tym etapie ciąży, kiedy to było i rozmyślam co robiłam. Jak Mama?
 
Ilonko ale fajnie, że córcia będzie :)

Ewelinko cc czy nie cc, ważne, że mały już taaaaaaki dużyyyyyyy i praktycznie wszystko, co najgorsze za wami. Buziam i ściskam kciuki &&&
 
hej.czy wiecie cos na temat poszerzenia komory bocznej w mozgu u plodu ? lekarz dzisiaj na USG stwierdzil ze moja coreczka ma prawa 64mm a lewa 97mm i dal skierowanie do szpitala na badania,ale ide dla pewnosci sprawdzic dzis to u innego lekarza bo sam powiedzial ze badanie moglo nie byc dokladne bo plod byl ulozony tak ze utrudnialo to ocene.prosze was o odpowiedz
 
reklama
Silentenigma wiem, że Kłaczek już Ci to szeroko na CPP opisała, ale ja coś w kościach czuję, że wszystko będzie dobrze. Ty od początku ciąży coś wynajdowałaś i wiesz jak jest strach ma wielkie oczy, ale zobacz jesteś już w 26 tc. Trzymaj się kochana, zrób dodatkowe badanie, skonsultuj się z innym lekarzem dla spokojności i wrzuć na luz :)
 
Do góry