reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

magnusik- no u mnie z imieniem dla dziewczynki to bylo tak że mój kochany Aniołek ma na imie Melania (Mela)więc tak sobie pomyslelismy że Amelia (Amela)to będzie to:) a imie dla chłopca to wybral Tymek nie wiem gdzie uslyszal ale podoaba nam sie
no chyba ze jak bedzie chlopczyk i Tymus wymysli cos innego.
 
reklama
Witajcie Śliczne macie te brzuszki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ilonko jak intuicja podpowiada to pewnie tak jest:) Buziaki
&&&&& Z Wasze wizytki
 
dziękuję za komplimenty :) brzuszek pogłaskany :)
Bardzo ładne imiona :) my dla dziewczynki chcielibyśmy Blanka albo Lenka, a nad chłopięcym jeszcze się zastanawiamy, bo jest czas, ale mi podoba się Pawełek, Dawid, Borys a mój mąż nie umie wybrać, bo cały czas liczy na dziewczynkę ;-)oj szkoda, że być możliwe, że się zawiedzie :-D
 
Prosze prosze... Parada pilek!:-D Zawsze mowilam ze pilek sie nie lyka - nikt mnie nie slucha! A tak serio - ladnie wam rosna brzuszki... Juz sie imiona planuja... My juz od dawna wiemy jakie imiona chcemy dac, tylko klient/ka sie spoznia.
 
Ilonko tylko bez takich! Pamiętaj ten rok jest i będzie wspaniały. Już dużo za wami. Dzidziuś rośnie i wszystko jest ok i tak już będzie.
 
a teraz kochane wiadomosci po wizycie.wszystko jest ok i moj maluch w koncu sie ujawnil nosze pod serduszkiem Dziewczynkę.Nie wyobrazacie sobie jak ja sie ciesze.popłakałm sie ze szczescia.
Będzie Amelka.
 
Witajcie Dziewczynki,

Karollcia - gratuluje Coreczki!:-D Wrozka sie nie pomylila.
Klaczek, Malamrowka - witajcie i spokojnych 8 miesiecy Wam zycze!
Magnusik, Karollcia, Ilonka - super brzuszki macie:tak:. Ta moja pileczka juz calkiem pokazna sie zrobila. Jak sie wreszcie zbiore to zrobie zdjecie i tez wstawie.

Ja sie tylko melduje, ze bylam w zeszly piatek na wizycie u mojej gin i wszystko wyglada ok. Sprawdzila szyjke, ktora ma sie dobrze i poogladala moje wyniki krwi i moczu. Krew mi sie nieco pogorszyla i zaczela lekko wychodzic poza normy ale gin powiedziala, ze to sa normy nie dla ciezarnych wiec jest ok. Mam tez jakies podwyzszone Ph moczu ale tym tez nie kazala sie martwic. Nastepna wizyta 30 maja w szpitalu. Zaopatrzylam sie ostatnio w troche nowych ciuszkow w odpowiednim rozmiarze wiec wreszcie mam w czym chodzic bo juz bylo kiepsko. Zmeczona tylko ostatnio jakos ciagle jestem ale to pewnie czesciowo wina pogody bo jest bardzo zmienna - slonce, deszcz, slonce deszcz i tak doslownie co godzina inaczej za oknem. Dodatkowo w pracy jest cigle tyle do zrobienia, ze siedze minimum 9 -10 godzin i jak wracam to juz na nic nie mam sily a tu uczyc sie trzeba bo egzamin za miesiac :wściekła/y:. Znajomi, ktorzy juz maja dzieci mowia mi zebym sie teraz uczyla bo jak urodze to juz czasu nie znajde:no:. No wiec ide sie uczyc chociaz znowu oczy mi sie zamykaja.

Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
hej laseczki ja też biegnę się pochwalić :) Nasza dzidzia też cała i zdrowa, serduszko ładnie bije i o dziwo zrobiła mamusi prezent i się też ujawniła :) Będzie DZIEWCZYNKA :-D Mąż zachwycony, ja z resztą też, chociaż ja bym była zadowolona nawet jakby to był synuś. Jednak moje przeczucie się pomyliło :) Mała ma 11,5cm :)

Karollcia gratuluję kochana córeczki :) no zmówiły się te nasze dzieciaki i w końcu się ujawniły :)

Cati cieszę się, że u was oki, ważne że do przodu. Masz prawo być zmęczona, bo skupienie się na nauce wymaga czasem więcej energii niż wysiłek fizyczny. Dużo masz egzaminów??
 
Do góry