reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Malamrówko GRATULUJĘ!!!:-)

Kłaczku:-D:-D ale suuuuper:-D:-D:-D

Dziewczyny, spokojnych 8 miesięcy!!!


Karollciu, to już połowa za Wami :))
Super :)
 
reklama
ewcia- no juz połowa za nami.a jak wg lekarzy bade rodzic wczesniej bo mówia ze tak w 37 tygodniu mnie beda rozpakowywać to juz wiecej niz połowa.no ale to jeszcze troche czasu wiec zobaczymy jak to bedzie.Najwazniejsze ze wszystko ok.
 
ja coś czuję się na chłopca ale dzidziuś nie lubi lekarza i nie chce z nim współpracować, więc może do końca nie dowiemy się kim jest :)

karollcia pochwal się brzuszkiem :)
 
Ilonko proszę oto fotka mojego brzusia.przed momentem robiona:) ciaza 21 tydzien (300 x 400).jpg
a teraz Czas na Twoj:)
 
Ostatnia edycja:
małamrówka wielkie gratulacje!!!
karolcia i ilonka kciuki mocno zaciśnięte za wizyty i za ujawnienie się maleństw :D

ewelina oj ciężko kobieto u ciebie, dużo siły ci życzę, najgorsze, że się sobą teraz nie możesz w pełni zająć a tu lada chwila pojawi się brzdąc i dopiero nie będziesz miała czasu
 
małamrówka - ogromne GRATULACJE!!!! trzymam mocno kciuki za was
Kłaczku witaj na ciężarówkowym forum :-)
karollciu ale rośniecie :-) no po prostu uroczo...ja nadal wklęsła w tali i do tego ważyłam sie dziś u gina i jakieś 1,5kg mi spadlo...jem normalnie, mdlosci nie mam, wiec nie wiem jak to mozliwe, ale moja mama tez na poczatku chudla, pewnie to rodzinne ;-)


Byłam dziś na wizycie i mogę już to głośno powiedzieć, moje maleństwo ma aż 1,53cm i pięknie pikające serduszko!!!
Ależ mi ulżyło, do tej pory nie mogę uwierzyć, że noszę w sobie nowe życie :)
Termin porodu z USG i daty OM wychodzi na 18 grudnia. Dostałam też L4, na razie na miesiąc, a później zobaczymy jak się będę czuła. Bardzo wam dziewczyny współczuję tych wszystkich mdłości i wymiotów, u mnie na szczęście nie występują Moje ciążowe objawy to tylko wieczna senność, tkliwe piersi no i niestety ostatnio pojawiły sie bóle głowy.
Następną wizytę u mojej ginki mam na 2 czerwca, muszę też się umówić na dodatkowe USG między 12, a 14 tygodniem do innego specjalisty no i oczywiście odstałam do z robienia kolejne wyniki z krwi. Oczywiscie nadal muszę się oszczędzać i wspomagać progesteronem, pomału zastępujemy duphaston luteiną, także moj portfel trochę sobie odpocznie :-)
 
Kłaczku Małamrówko ogromne gratulację:) spokojnej ciąży życzę, teraz musi się udać.
Karollciu, Ilonko kciuki zaciśnięte. Karollciu piękny brzuś
a_gala świetne wiadomości, super
Ewelina przykro z powodu teściowej. A Ty już tuż tuż... POWODZENIA
Głaski w brzuszki
 
karolciu sama nie wierzę że to już tak daleko a brzuszek sliczny:-)

Ewelina28-trzymam kciuki za teścową. jeszcze trochę i ty też będziesz tulić swojego maluszka

jankesowa ja nie wiem czy ty jakiś cyborg czy nie ale superze dobrze się czujesz a Gracjanek już ma prawie 3 tygodnie -rany ale to leci:-)

Ilonko kciuki zaciśnięte\

a_gala super wiadomości
 
Ostatnia edycja:
Karollcia Ty chudzielcu:) a powiedz mi bo ja przegapiłam(ze swojej winy ,mało czytam) córunia czy drugi synuś?

Ilonka intuicja mamusi na pewno nie zawodzi;) jak czujesz,że synuś to jest synuś

buziam ciężaróweczki,idę ucałować małego śpiocha i spatuni
 
reklama
Karollcia ślicznie się zaokrąglacie, pomalutku ale już widać :) wrzucę później fotkę swoją, ale ja chyba mam większy :) w końcu na plusie już mam +5kg, a gdzie tam 9 miesiąc :zawstydzona/y:a jem normalnie, nigdy tak na wadze nie przybierałam szybko :zawstydzona/y:

a_gala co do wagi to ja w prawdzie w tej ciąży od początku przybieram, ale np. moja siostra na starcie bez wymiotów zrzuciła 5kg, więc to chyba co ciąża i organizm to inaczej

magnusik, a jak ty się czujesz?? może też foto brzuszka nam wrzucisz :)

Ola skoro tak mówisz to tak będzie, tylko boję się nastawiać na chłopczyka, żeby w razie czego nie było rozczarowania, ale marzy mi się taki synuś mamusi :)
 
Do góry