reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
kłaczek gratuluję i trzymam mocno kciuki na pewno tym razem sie uda a co do luteiny masz racje

małamrówka- Tobie tez gratukuje z calego serca

karolciu ale ci suwaczek mknie trzymam kciuki za wtorkowa wizyte ja mam w srode i jestem ciekawa co tam słychać w tym moim brzuszku czy mały sie juz okreca czynadal nic
 
Witajcie,
nie zaglądam często, bo u Nas niewesoło...
Teściowa w szpitalu z 3 tętniakami mózgu...jest już po pierwszej operacji...niestety za dobrze nie jest i nie wiadomo co z tego wszystkiego będzie...
Jestem gdzieś między bólami przedporodowymi, a pocieszaniem siostry P, bo jest w rozsypce...
Mało co śpię, bo jakoś okazji nie ma...
Mimo tej złej sytuacji, wierzę, że będzie dobrze, cokolwiek, by się nie działo...

Jest mi już ciężko, ale to słodki ciężar...
Dziś mam wizytę, więc zobaczymy co też tam w "trawie piszczy"...
Mały się rozpycha, jak nigdy, ale słodko reaguje na prośby P, żeby matkę oszczędzał ;)
Ogólnie czuję się dobrze...skurcze są, coraz częstsze...czop na dobre chyba wypadł...no czekamy...

Myślę o każdej z Was*
Buziaki i miłego dnia*

Kłaczku, malamrówka
, moje gratulacje, trzymam kciuki, by wszystko było dobrze!
 
Aneczka23- kochana ty już 27 tydzien no juz bliżej niz dalej.mi sie dzieciaczki obracały po 30 tygodniu ale każda ciąza to inaczej.dowiesz sie w środę.
A ja jutro wizyta no i moze w koncu pokaze co tam miedzy nogami jest.Szczerze mówiac licze na dziewczynke ale jak bedzie chlopiec tez bedzie dobrze byle zdrowe.
Ewelina28-trzymam kciuki za teścową.A tobie zycze szczęsliwego rozwiązania bo to może byc lada moment.
A ja dzis byłam na pobraniu krwi bo jutro wizyta wiec wyniki swierze musze miec.
A tak pomalutku.Brzucho rosnie,
teraz juz bede na bierzaco z bb.
milego dnia.
 
Kłaczek, Małamrówka gratuluję i życzę spokojnych ciąż :)

Ewelinka nie zazdroszczę, bo tętniaki to bomba zegarowa, ale jak jest już teściówka pod opieką to wierzę, że będzie dobrze!!
cieszę się, że dzidziuś was posłuchał i wytrzymał do tego czasu :)

Karollcia
trzymam kciuki za wizytę

ja też mam jutro wizytę na 22:20 :-(może moje dziecię się w końcu ujawni :)
 
klaczek, malamrowka jupi, gratuluje i trzymamy was i juz nie wypuszczamy ;-)
aneczkaab ale ci suwaczek mknie, okreci sie a jak nie to cc nie jest tak strasznie chyba ze ze mnie jakis cyborg :-D
ilonka kciukasy za wizyte
ewelinko no widzisz jak sie uchowalas zadnego wczesniaczka nie bedzie byle bys sie nie ptrzeterminowala jeszcze ;-) bo czasem czop odejdzie a porod nie nadchodzi
karollcia no wlasnie bo cisza sie tutaj zrobilas straszna
 
reklama
ilonka26- no ja mam na 18.będe trzymac kciuki za ciebie zeby u ciebie tez sie w końcu ujawnil.Zobaczymy co tam nosimy pod serduszkiem.
Jankesowa- no tez sie dziwie ze tutaj tak cicho.Co pogoda ladna to ciezarówki na dworze siedza co?:)a ty jak kochana sie czujesz?super teraz masz pogode na spacerki.zawsze chcialam tak urodzic ale niestety wszytskie na sierpien ale tez jest ok.
 
Do góry