reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

popodglądałam wasze suwaczki i jak zawsze jestem w szoku,że tak mkną!!! .dobrze wpadać do was rzadziej bo uśmiech sam garnie się i humor poprawia:)
 
reklama
Kiedy w styczniu zegnalam sie z Wami, obiecalam ze wroce. Bo zycie nie moze byc tak bardzo popier...e, bo kiedys musie sie znow udac, bo skoro mnie nie zabilo to wstane - jeszcze raz, i jeszcze raz, i znowu i tak do skutku. Obiecalam ze wroce, wiec jestem. Chwile zastanawialam sie czy mam prawo ladowac sie tutaj z moimi lekami, obawami, koktajlem nadziei i zwatpienia, radosci i przerazenia; tutaj, gdzie powinno byc wylacznie spokojnie, pogodnie i bezpiecznie. Nie czuje sie bezpiecznie - boje sie. Dwie kreski ktore zobaczylam wczoraj i potwierdzilam dzis dodatkowymi testami, sa dla mnie sygnalem do startu - jak pistolet startera, jak podniesiona flaga. Pytanie czy doplyniemy do portu przeznaczenia, albo raczej gdzie tym razem bedzie ten port... Na razie gapie sie na te dwie kreski jak matka na zdjecie dziecka i... mam oczy w mokrym miejscu. Ale jestem.
 
Jesteś Kłaczku i zostaniesz i dopłyniesz do celu, którym będzie port porodówka w styczniu!!!!!:-D Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i do stycznia nie puszczę!!!!!!!!!!!!!!

Piękne te kreseczki Tomaszek jeszcze z bledszych był i leży i bryka i tez miał być styczniowy tylko mu się nie spieszyło i wyszedł w lutym:-)
 
Dziekuje, Dziewczyny. Dopiero do mnie dociera ze sie udalo wystartowac... Kurcze, powoli, spokojnie - musimy dac rade.
 
no to ja miałam w piątek niespodziankę jak zrobiłam test ciążowy, bo wyszły dwie kreseczki, które potwierdziły badania krwi wczoraj. No to start po raz trzeci... może teraz się uda.
 
klaczku - wspaniale wiadomości, stres i tak zawsze będzie, tylko o co inne na każdym etapie. A jakie masz teraz zalecenia? Kiedy idziesz do lekarza? Jakie leki będziesz brala?

malamrowka1100 - bardzo się cieszę, dobrze jest zobaczyć te dwie kreski. A ty mrówka jakie masz od lekarza zarządzenia, jak będzie prowadzil twoją ciążę?
 
Agniesia, zadnych. Dopiero od wczoraj wiem ze sie udalo. Poza tym to nie Polska - tu zaczyna sie zajmowac ciaza od drugiego trymestru, wczesniej tylko zakladaja karte, mierza cisnienie, sprawdzaja mocz i krew. Raz. Chce sie pruc o wczesniejsze prowadzenie ciazy ze wzgl. na 2 poronienia ostatnio, a przede wszystkim dlatego, ze gdybym miala ostatnio wczesniej scan, sytuacja stala by sie jasna pod razu a nie dopiero kiedy organizm zaczal odrzucac ciaze, w 12 tygodniu. Na razie i tak za wczesnie. Nie chce teraz brac luteiny - poprzednio bralam ja niepotrzebnie zupelnie bo i tak nie bylo czego ratowac/podtrzymywac i luteina zaciemnila obraz. Gdybym jej nie brala, poronilabym wczesniej co bylo by wlasciwsze. Coz - nie przewidzisz bez badan, a na badania nie kieruja. Na prywatnego gina nie mam tu co liczyc.
Malamrowka, cierpliwa jestes - 6 tydzien i dopiero w piatek test... No, no... Ja wiedzialam ze cos nie gra, zrobilam w terminie miesiaczki.
 
kłaczek mala mrowka 3 mam mocno kciuki wierze ze tym razem sie uda :-)
a Szymon tez jest z baaardzo bladej 2 kreski prawie nie widocznej :-) a teraz spi na cycu:sorry2:
 
reklama
Malamrówka gratuluję:) super że ciężaróweczek przybywa:)

kłaczek ,małamrówka
zostaniecie tu już do terminu ,a my będziemy podglądać mknące suwaczki :) bedzie dobrze:)
 
Do góry