reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Witam dziewczyny po dlugiej nie obecnosci
Trochę mam nadzieje nadrobięJ
Ewcia- jeszcz eraz gratuluje.synus slicznyJ
Magnusik- pytalas o ruchy. Ja miałam za każdym razem inaczej.Z Tymkiem to poczułam bardoz pożno z Melką koło 16 tygodnia a teraz też kolo 16.Także mysle że to każdy ma inaczej.
Alicja1985- sliczny ten twój synuśJ

A ja już wróciłam do wawy.Ale też nie na długo bo po 16 czerwca już będę zjeżala do rodziców i tam będe czekała na rozwiązanie.
A co u mnie.No troszke poleniuchowalam.Mały się cieszyl ze tak długo byliśmy u dziadków.
Pogoda byłam nie najgorsza wiec prawie cały czas spędzaliśy na dworze.
No brzunio rosnie.We wtorek mam wizyte i mam nadzieje ze w koncu się ujawni moje szczescie,czuje się dobrze i mam nadzieje ze tak pozostanie.tylko cycku mi urosły i to mnie drazni.Wszytskie staniki mnie cisna.
No ale przetrwam to.
A dziś byłam z synciem po rybkę.Już dawno miał obiecane.Wybral sobie.Jak zrobie fotke to wstawie.Pływa w takiej szklanej kuli.Nawet ja nazwal Raszpunka.
A tak to pomalutku do przodu.
Pozdrawiam razem i każdą z osobna.
 
Witam:-)
Ewciu synuś śliczny.
Dziewczyny ja dziś zaczynam na dobre pakowanie torby do szpitala. Nie wiem może to za wcześnie ale coraz częściej czuję takie bóle jak na @. Wiem, że to jeszcze nic nie znaczy ale chcę być wcześniej przygotowana. Wizyte mam 17 maja. Kurczę chyba zaczynam mieć coraz większego stresa. No nic będę musiała dać radę.
Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku.
 
Maruszka dobrze ze juz sie pakujesz zawsze bedziesz przygotowana na godzine 0 :-) 3 mam kciuki za szczesliwe i bezbolesn rozpakowanie :-)
 
reklama
Do góry