reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
wczoraj lekarz chciał podejrzeć dzidzia kim jest, ale próbował na wszystkie sposoby szelontać moim brzuchem i nic z tego, wstydzioch się nie ujawnia, co najlepsze najpierw miałam usg dopochwowe później Marecki przeszedł nawet na przezbrzuszne, ale i tak to nic nie dało
d_naughty.gif.gif
mi tam nie zależy na siłę i Artkowi też nie, więc spoko

tak poza tym wymiary wszystkie ok, i kości nosowej i przezierności karkowej, serduszko zdrowe, główka cała i zdrowa, żeberka i kręgosłup na swoim miejscu i rączki i nóżki też
d_biggrin.gif.gif


wizytę mam za 2 tygodnie, bo Meliska kazał zmniejszać dawkę luteiny żeby ją do 18tc odstawić, odstawiamy kwas foliowy i zaczynamy brać witaminy dla ciężarnych ( ale najpierw muszę skonsultować to jeszcze z moim endokrynologiem czy mogę mieć witaminy z jodem czy bez, żeby zawirowań tarczycowych nie było) no i Marecki chce mi odstawić Clexane, czego szczerze mówiąc się najbardziej boje
a_stres.gif.gif
mam nadzieje, że wie co robi, bo zabiję się jak coś się stanie dzidziowi
a_crybaby.gif.gif


no a poza tym jesteśmy już w II trymestrze
d_clap.gif.gif
wg usg termin porodu zmieniony na 25 październik, bo dzidzia jest większa o tydzień

jankesowa ślicznego masz synka :)
 
Ilonka26 - super wieści, co do clexane jak się martwisz to pytaj doktorka pytaj i pytaj niech rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Ewelina28 - nie było czasu, nadal nie mam, ale ja o tych Twoich 7kg, kochana 7kg w całej ciąży to naprawdę super wynik, na początku doktorka się martwiła i niepokoiła Ciebie, a teraz rozumiem, że jest ok, więc głowa do góry, kochasz biegać, więc szybciutko stracisz, o ile nie uciekną już podczas porodu ;-)

Jankesowa - super synek. :tak:

Agniesia82 - czytam czytam, tylko ostatnio mam napięty harmonogram. :sorry2:

Pozdrawiam wszystkie brzuszki! :-D
 
oj Jankesowa znam ten bol lepiej juz kup sobie silikonowe nakladki na sutki bo bedziesz miala masakre moj coraz krocej cycuje ale pamietam dni ze 4h i2h przerwy i tak w kolko a dzieki nakladkom szybciej sie najada ale spi po 6 albo 8 h w nocy i nie chce jesc chociaz go budze to dalej spi
Ilonka 2 trymestr super zobaczysz jak zleci :-)
 
Ilonko happy2::happy2::-):cool2: super że wszystko ok co do Clexanu pytaj mi też kazali ale nie odstawiałam i było wszystko ok.
Jankesowa jest słodziudzki!!!
Ewelinko do mnie nie dotarło to nawet jak ją szłam rodzić :pA na następny dzień czekałam na ruchy w brzuszku:D
 
Hej
Tak średnio jestem na bieżąco, ale taka cudna pogoda, więc uskuteczniamy spacery, a poza tym to Kamilek bardzo długo cyca, a jak śpi to chcę cos w domu zrobić, takze czasu brak. Pięknie Wam mkną suwaczki i dobrze, bo macierzyństwo jest cudne.
Ilonko ekstra wieści,a co d clexane to rozumiem strach. Miałam odstawiony w 38tc, na szczęście zaraz urodziłam:-D Zapytaj się lekarza dlaczego tak szybko i pilnuj, żeby sprawdzali Ci przepływy.
Jankesowa słodziak
Pozdrawiam wszystkie
 
Cześć dziewczynki
Zdjęcie Ali na rozpakowanych wrzucam:)
Jak ja tęsknię za brzuchem o szok -to mi chyba nigdy nie minie:)
Ale zdecydowałam że póki co Ala i tylko Ala...

Cieszcie się każdym dniem brzuchatki!!! później to już będzie inny rodzaj radości;)
 
reklama
Dziewczyny patrzę na wasze suwaczki jestem w szoku:) ALe czas leci Ewelinko ty już coraz bliżej.
Ilonko - nie wiem o co chodziło z clexane- nie dam rady doczytać. ja brałam aż do 7 dni po porodzie. A tak na prawde mialam brac 14 dni po porodzie. Moja pani dr sama brała tak długo. A na sali była dziewczyna która też tak brała.

Edit - Ilonko doczytałam. Ja bym brała i nie pozwoliła odstawić.Profesor kóry konsultował mój przypadek powiedział ze gdy nie zna sie przycyzn jedyne co można zrobić brać clexane
 
Ostatnia edycja:
Do góry