reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Kciuki jak zwykle się przydają :tak:Jestok, tylko muszę się oszczędzać. :tak:

13x13 Agatka, co slychać, jak się czujecie, Alicja ma już ponad rok :szok: czas pędzi. Możesz pokazać jakieś zdjęcie wasze aktualne ?
 
reklama
martusionek dzięki za pocieszenie :) z resztą ja stwierdziłam, że dam radę przeżyć wszystko byle dziecku było dobrze :tak:

Agatko słońce, gdzie ty byłaś jak cię nie było :) Pochwal nam się roczną już Alicją :)

kurcze co raz bardziej się stresuję :/ idę na spacer może mi się na chwilkę uda zapomnieć ;-)
 
Witam
Agnieszko Ilonko CZekam na same dobre wieści z wizyt!!!!
Aguś ty już 34 tydzień kiedy to przeleciało SZOK!!!!!!!!!!
Ewelinko jeszce troszkę i ty
Karolciu jak sie czujecie????
Ilonko w Lipcu wracam do 26 maja mam macierzyński:( potem urlopy.
A co do bóli to właśnie uroki ciąży faktycznie koło 24 się skończyły bóle miednicy a zaczęły całego ciała hahhahahahhahaha
Zjola a może jednak to jest to ........ a jak nie to będzie następnym razem!
 
zjola uda się następnym razem albo kolejnym ale się uda :) &&&&&

u mnie ok, serducho bije, Mały rośnie, następna wizyta jakoś po 20 maja i wtedy umówię się na połówkowe usg. A tak w ogóle to dobija mnie ludzka beszczelność, najbardziej to rodziny tzn. mało rozumnych ( delikatnie mówiąc) cioć, wujków itp. W pierwszej ciąży wiedzieli wszyscy. teraz najdłużej jak sie dało miał nie wiedzieć nikt, do godziny 15.30 nawet nie wychodziłam z domu, bo po co miałam się tłumaczyć czemu nie jestem w pracy. Najlepsza koleżanka, bliscy znajomi dowiedzieli się kilka dni temu i nie mieli pretensji, mówili że się domyślali, ale przez chwilę nie dali mi odczuć, nie było zbędnych pytań itp.... A dziś kuzynka zobaczyła mnie w samochodzie, jechałam powoli po parkingu zaczeła machać krzyczeć że gratuluje....ja pytam czego, a ona no jak to ze jej mama jej pwoiedziała i jeszcze hamsko łape mi przez szybę wsadziła i po brzuchu zaczeła głaskać. Wyprowadziło mnie to z równowagi. Zero kultury, wyczucia... jak widzę że ktoś nie chce o czymś rozmawiać to zmieniam temat... ehhhh. wyżaliłam się ale nosi mnie normalnie!!!!!!!!!!
 
Witam kochane
Przepraszam ze nie odpowiadam ale wpadłam tylko na chwilke
Czuje sie dobrze rzucho rosnie.Jesteśmy jeszcze z małym u rodzicó.Korzystamy z urokow Borów Tucholskich.Pogoda nam dopisuje.
Do wawy wracamy w środę alo w czwartek jeszcze nie wiem.
Jak wróće to wstawie zdjecie brzuszka:)
Trzymam kciuki za wizyty
buziaki
 
reklama
Witam,

Agata
, dziękuję bardzo!

Jankesowa, Syn Słodziak :-)

Kaira, szczerze, to czasem do mnie nie dociera, że niedługo będę rodzić :-D

Miłego dnia dziewczynki*
 
Do góry