reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Witajcie,

Ilonko, kciuczki tradycyjnie za wizytę &&&&&


A ja melduję, że My nadal się trzymamy...
Co prawda brzuszek znów mi opadł, mam od kilku dni bóle jak na @ i bolące skurcze, które promieniują w krzyż i nogi - ale nieregularne...więc siedzimy i czekamy na rozwój sytuacji...
Mały dokazuje, że mało mi skóry brzucha nie rozerwie, na wadze + 7kg :|
Ale i tak nie ruszam się do szpitala wcześniej niż na koniec maja :-D :-D i tego się trzymam!!!

Miłego dnia dziewczynki i sorki, że tak wyrywkowo, ale ostatnio czasu na nic nie mam....
 
Ewelinko na szczęście jesteście już na prostej i będzie dobrze, choć by nie wiem co. Buziaczki

Ilonko ja się podenerwuję za Ciebie a ty odpocznij i nie myśl o niczym. Ściskam
 
Witam się ze wszystkimi:-)


Dziś miałam ostatnią wizytę i mamy termin cc:rofl2::rofl2::rofl2:

na 1 maja:-D:-D
za 4 dni o tej porze Mikoś powinien już być po tej stronie brzusia:-D:rofl2::rofl2:
 
Ewcia wow...ale super. No to teraz ciesz się ostatnimi dniami błogiego lenistwa.
Już tak niewiele Ci zostało do spotkania z synkiem.
 
reklama
Do góry