reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam kochane
magnusik- właśnie ze badania moczu wszystkie wyszły ok.Posiew też.a wynikach mam napisane nie stwierdzono bakterii.
a to że mam zapalenie to stwierdził gin jak byłam na ostatniej wizycie.wiesz jakies tam lekkie upławy zauwazyłam, czerwona tam nie jestem o ogladalam sie.A takie upławy to ci powiem ze ja prawie zawsze mialam.No ale jak gon tak stwierdzil to moze i tam cos jest.Mam globulki ktore wsadzam sobie na noc.zobaczymy.
pozdrawiam serdecznie
i jeszcze raz życze zdorwy ch i pogodnych świat
 
reklama
Z okazji świąt Wielkanocnych
duzo zdrowia, spokoju,
wszelkiej pomyślności i obfitości na stole
oraz mokrego dyngusa pozdrawiam Was serdecznie
 
Witajcie Dziewczynki,

Jankesowa - wielkie gratulacje z okazji narodzin Gracjanka! Niech syneczek zdrowo rosnie:-D

Zycze Wam kochane
radosnych i pelnych wiosennego optymizmu
Swiat Wielkiej Nocy,
smacznego jajka,
mokrego Dyngusa
oraz Bozego blogoslawienstwa
na spokojny i wypelniony radoscia
czas oczekiwania na narodziny
naszych pociech.
 
Niech WAM jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie
rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja
 
wieści od Jankesowej


"Prosimy o kciuki nadal w szpitalu dziś planowane wyjście pod znakiem zapytania. Okaże sie czy małemu bilirubina rośnie i dopiero wczoraj mi powiedzieli ze crp miał podniesione albo od zielonych wód albo ja coś miałam. od wczoraj mu ładnie spada. dziś będzie rano ostatecznie badanie i decyzja czy do domu . Walczę o pokarm. Prosimy o kciuki i modlitwę tak się boję o mojego synusia"

sorki że dopiero teraz pisze ale dopiero doszłam do komputera pa
 
reklama
pare dni nei zaglądałam a tu takie cudne wieści:) Jankesowa ściskam was mocno .bardz sie cieszę ze już tulisz swojego synusia:)
a bilirubiną nie przejmuj się spadnie.skoro was wypuścili to rozumiem,ze crp też już w normie.
buziaki ogromne dla kolejnego cudu słodkiego!!!!
 
Do góry