reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

Cześć dziewczynki, oczywiście, muszę się wyżalić, mój dzidziuś jest taki grzeczny, że w ogóle mało co daje o sobie znać, a ja oczywiście bym chciała, żeby choć czasem mamusię kopnął czy coś a tu od wczoraj cisza
 
reklama
Agniesia, może zjedz coś słodkiego i połóż się na lewy bok, winno to sprowokować Twojego Szkraba ;-)
Ale spokojnie, u mnie też czasem tak jest, że pół dnia śpi i nawet nie da malusiego kopniaczka, potem za to kopie za dwóch :-D
 
Witam i ja:-)

U nas wsio ok:tak:
Od tygodnia miałam zmniejszone dawki fenoterolu i isoptinu,
a od dziś nie biorę wcale i jest dobrze:tak:


Silentenigma- tak jak Ci Lili napisała, w każdej chwili może się coś stać bez względu na to, który jest to tydzień ciąży...
i Ewelcia, żeby odganiać złe myśli...



dziewczyny, pamiętam jak miałam podejrzenie, że ciąża jest pozamaciczna, a za chwilkę koniec 31 tygodnia:szok:
Kurcze, ale ten czas zasuwa:rofl2:
Jeszcze tylko chwilka i Mikoś będzie z tej strony brzusia:rofl2::rofl2:
 
cześć

lilijanna byłąm dziś na becie i czekałam od razu na wynik 2 godziny :)

beta z 22.02 - 1341
24.02 - 3518
dziś 3.03 - 34 319

dzidzia więc rośnie :) jestem dobrej myśli, a wieczorem na 21:40 mam wizytę u ginka to i na usg podejrzymy jak się nasz króliczek miewa :)
 
ILONKA, nawet nie wiesz, jak mi sie teraz gęba szczerzy :-D
Przepiękna betka!!!!!!! I kciuczki za wizytę &&&&&&
A wg Twoich wyliczeń, to który to tydzień?
 
Ostatnia edycja:
ilonko sliczna beta :tak::tak::tak:
ewcia no wlasnie kiedy to zlecialo ????

silentenigma wiecej wiary bo kto ma wierzyc w dzidziusia jak nie jego mamusia??


Znowu mnie w nocy glowa bolala normalnie jak mnie jeszcze raz za baoli to chyba UTNE:angry: przed chwila z zakupow wrocilam a pierwsza strone jakos szlam ale spowrotem to moja lewa noga ciaglam za soba wredna jedna:confused:

annas zrzedze ale szkoda mi bedzie tego brzuszka oddawac i kopniakow ktore teraz to bola ze hoho czasem

moje dziecie ostatnio psa podnioslo:-p mam shih tzu ktory ma nawey kladzenia sie na moim boku jak leze na boku a ten go dzwigal do gory :shocked2: w szoku bylam skad tyle sily a pies nie byl zadowolony

Tak wygladalam na leciu dziadkow


a tak dzis :zawstydzona/y:

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry