reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Wiesz mój gin za każdym razem przełącza mi na 4d, ale wszystkie pomiary robi na 2d i płeć też tak określił. Te 3d, 4d to taki bajer
 
Witam ja przelotem
Ewelinko ja mam x-landera xa jestem bardzo zadowolona wczoraj nawet po bagnie jechałam dał rady:) jest nie za lekki ale mi to nie przeszkadza mam dom parterowy. Pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny.Ja dopiero wyzdrowialam po paskudnej chorobie.prawie tydzien goraczka ponad 38stopni i okropny kaszel.w poniedzialek bylam u mojej gin. ale wróciłam zawiedziona bo nawet USG mi nie zrobila i nie wiem co z dzidzia,czy nadal maluszek jest tam zdrowy :(na moja propozycje zrobienia USG powiedziala ze w badaniu ginekologicznym jest wszystko ok i ona nie widzi takiej potrzeby aby robic USG mimo ze wizyta prywatna i bym za to zaplacila.bardzo martwie sie czy z malenstwem wszystko dobrze.w srode mam prywatne usg w elblagu ale do tego czasu chyba dostane swira.powiedzcie czy po12tyg. istnieje mozliwosc obumarcia plodu-Zatrzymanie akcji serca itd,bez krwawienia?czy tylko do poronienia-z krwawieniem?
 
annas to dziwne ze jeszcze cie pachwiny nie bola?? ja twardnienia tez mam z 5 razy na dzien choc czasem sie wieej zdarzy ale teraz to juz normalne i pelne prawo mamacica cwiczyc

silentenigma a jestes w 100% przekonana do tego lekarza?? ja mialam usg co wizyte i tylko dlatego zebym byla spokojna i gin to rozumial nie robil problemow bo 3 minutki i juz mi bylo lepiej
karollcia no moze trafil choc ja do teraz mam jakies mysli ze czasem moze sie dziewczynka urodzic niby pisiorka widzialam kilka razy a jednak


Ja tyle co powstalam z martwych :-:)-( znowu migrena... marzec to najgorszy miesiac dla mnie... powtorka z rozrywki juz nie chce wiecej... zauwazylam ze jak aj sie zle czuje to male ma takiego powera ze szok.
 
Hej
U lekarza ok. W główce nie widzi nieprawidłowości, przepływy też w porządku. Mam teraz zrobić ciut badań między innymi na hiv, nawet nie wiem czy u nas w laboratorium robią:szok: Jutro pojadę, bo nie wiem ile czeka się na wynik. Limfocytami kazał się nie przejmować, ale sama nie wiem u Was są w normie?
Silentenigma niestety ciąża moza obumrzeć w kazdym trymestrze, ale chyba najczęściej w pierwszym. Staraj się myśleć pozytywnie. Ja też jak Jankesowa miałam USG na każdym badaniu, czasami pierwsze co robił to USG, bo inaczej nie było ze mną kontaktu, tak się bałam.
Jankesowa no wcale mnie nie ciągną pachwiny, dziś tylko plecy trochę bolały. Mój gin mnie dziś rozśmieszył, powiedział, ze w 38tc tak mnie "porządnie" zbada na fotelu, ze polecę na porodówkę... hihi zobaczymy, ale plan mi się podoba:tak:
Dobrej nocki
 
Witajcie dziewczyny.Ja dopiero wyzdrowialam po paskudnej chorobie.prawie tydzien goraczka ponad 38stopni i okropny kaszel.w poniedzialek bylam u mojej gin. ale wróciłam zawiedziona bo nawet USG mi nie zrobila i nie wiem co z dzidzia,czy nadal maluszek jest tam zdrowy :(na moja propozycje zrobienia USG powiedziala ze w badaniu ginekologicznym jest wszystko ok i ona nie widzi takiej potrzeby aby robic USG mimo ze wizyta prywatna i bym za to zaplacila.bardzo martwie sie czy z malenstwem wszystko dobrze.w srode mam prywatne usg w elblagu ale do tego czasu chyba dostane swira.powiedzcie czy po12tyg. istnieje mozliwosc obumarcia plodu-Zatrzymanie akcji serca itd,bez krwawienia?czy tylko do poronienia-z krwawieniem?
Kiedy Ty uwierzysz w swoje dziecko? Bo czytając Twoje posty zastanawiam się czy czasem nie czekasz właśnie aż trafi Cię coś złego? Wiem, że się boisz, każda z nas się boi, ale od początku Twoje myśli zamiast iść w kierunku będę mieć dziecko, będę tulić dziecko, będę szczęśliwą mamą, już jestem szczęśliwą mamą są czy moje dziecko jeszcze żyje? Czytając forum pewnie wiesz, że w każdej chwili może coś się stać, Karollcia jechała na normalny poród a Melki przy sobie nie ma. A jak urodzisz to myślisz, że troski mijają????? I tak będzie całe życie? Urodzisz zdrowe dziecko i będziesz każdego dnia wstawała i się zastanawiała czy moje dziecko dzisiaj dzień przeżyje? Trzeba się cieszyć każdym dniem, każdą chwilą, mnie ostatnio naszła myśl gdyby teraz mnie zabrakło jakby Ada sobie bez mamy poradziła, tak bardzo ze sobą związane jesteśmy. Odsunęłam te myśli, bo jakby coś się miało stać i tak temu nie zaradzę, a mam cudowną Córkę i cieszę się każdą chwilą z Nią, planuję kolejne dziecko i już martwię się jak to będzie, czy dane mi będzie donosić, ale za chwilę odganiam te myśli, bo ważny jest moment, chwila. Czas tak szybko leci, zobacz dopiero co wstawiałaś suwak, pisałaś, że jesteś w ciąży a już jest za chwilę koniec 16tc. Proszę daj sobie szansę by choć troszkę w tej ciąży mieć radości.

Ewelinka28 - kaira i ola** mają ten wózek
Ilonka26 - jak beta, dałaś radę wstać?
Annas, Karollcia - super, że wizyty udane i maleństwa rosną
 
Ewelina28-dzięki za pączusia:)Ja też kupiłam a jak zaprowadzałam małego do przedszkola to mówił że mam mu kupic te malutkie pączusie.Oj dobrze że mogę jeśc bez ograniczeń haha
Fasolinka też lubi słodkie i to bardzo:)
 
reklama
Witajcie dziewczyny.Ja dopiero wyzdrowialam po paskudnej chorobie.prawie tydzien goraczka ponad 38stopni i okropny kaszel.w poniedzialek bylam u mojej gin. ale wróciłam zawiedziona bo nawet USG mi nie zrobila i nie wiem co z dzidzia,czy nadal maluszek jest tam zdrowy :(na moja propozycje zrobienia USG powiedziala ze w badaniu ginekologicznym jest wszystko ok i ona nie widzi takiej potrzeby aby robic USG mimo ze wizyta prywatna i bym za to zaplacila.bardzo martwie sie czy z malenstwem wszystko dobrze.w srode mam prywatne usg w elblagu ale do tego czasu chyba dostane swira.powiedzcie czy po12tyg. istnieje mozliwosc obumarcia plodu-Zatrzymanie akcji serca itd,bez krwawienia?czy tylko do poronienia-z krwawieniem?

Sorry, ale zaraz dostaniesz po "uszach". Po co myśleć...zastanawiać się, czy "istnieje możliwość obumarcia płodu". Kochana, nie myśleć o tym, tylko cieszyć się każdym dniem bycia razem! Każda z nas się martwi...niezależnie czy jest w 10tc, czy w 30tc - to normalne. Ale trzeba szybko odganiać najczarniejszy scenariusz i wierzyć, że będzie dobrze. Wierzyć, że maleństwo jest silne, więc matka tez ma być silna! A wszystkie inne pytania kieruj do Najwyższego, on sam jeden wie, co kogo czeka...
Do jakiego lekarza jedziesz do Elbląga?
Masz prawo na każdej wizycie prosić o usg, więc tym bardziej zmień lekarza...
I proszę Cię, wyciszenie i spokój...dla Ciebie, a przede wszystkim dla tego maleńkiego serduszka, które bije pod Twoim sercem...

Karollcia, ja zjem pączka dla tradycji ;-)
Ogólnie nie przepadam...
 
Do góry