reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
wiola no świat jest mały jak cholera.No ja na poczatku siedziala na v piętrze a ty na 3 a potem sie zaminialismy pokojami.Ja zajmowałam sie min.dzieleniem odpisami wyroków pomiędzy pracowników.To ty chyba jedna z nielicznych ze starych pracowników co tam zoastała co?a Marzena jeszcze kierowniczy?
 
Dziewczyny przenieście się na PW proszę :-p

Karollcia - jak dobrze pójdzie to ruszamy ze starankami o braciszka w czerwcu, a jak pójdzie inaczej to w październiku, u nas zawsze było trafiony zatopiony, więc musimy uważać :laugh2:
 
Liliana -przepraszamy juz to zrobiłysmy:)no to widze ze idziecie za ciosem zeby za duzje roznicy wieku nie bylo!my tez chcielismy tak 3 lata ale z praca moja bylo kiepslo no i wyszko ze ma byc 5 no ale tez tak nie bedzie i bedzie 6 troche duzo ale wiem ze bedzie ok.Tymek będzie kochanym starszym bratem
 
Witam sie poniedzialkowo :-),

Kaira - Lenka jest cudowna i ma uroczy usmiech :tak:, zycze zeby jak najszybciej wszystko sie dobrze ulozylo.
Ewelinka - trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte.

Ja dzis wrocilam do pracy po dlugim weekendzie i zmeczenie znowu mnie dopadlo ze zdwojona sila. Prawie od samego poczatku ciazy nic bym nie robila tylko odpoczywala i spala :zawstydzona/y:. To do mnie w ogole niepodobne, ale mysle, ze wkrotce wroci mi energia bo to prawie koniec pierwszego trymestru :-).
 
dziewczyny jak tak patrzę jak ładnie wam suwaczki mkną do przodu to aż mi się buziol śmieje z radości, oby tak dalej!!
ja jeszcze czekam na swoje dwie kreseczki, ale jestem jakoś ostatnio pozytywnie nastawiona, więc mam nadzieje, ze kiedyś do was dołączę :)
 
witajcie
Kaira cudna Twoja Lenka, oby to wszystko szybko stało się przeszłością.
Ewelinka kciuki zaciśnięte i będę się z Tobą solidaryzować, bo też mam dziś wizytę.
Cati u Ciebie końcówka pierwszego trymestru, także za chwile powinna wrócić energia
Karolcia jak tam mdłości?
Ilonko wiesz, ze bardzo Ci kibicuję, jeszcze troszkę i się nam pochwalisz.
A mnie dziewczyny złapało choróbsko, nie ma temperatury, ale taki wstrętny mokry kaszel.. jej... Na szczęście dziś wizyta u ginka, to może jakiś syropek.
Miłego dnia
 
reklama
Dzieńdoberek:-)
Melduję tylko, że żyję i mam się prawie dobrze. Dzisiaj wizyta troszkę mam stresa bo od paru dni mam jakieś dziwne bóle brzucha, a dokładniej to boli mnie lewy dolny bok. Sama nie wiem czy to jajnik, czy może coś z jelitami. Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze.
Nie doczytałam co u Was ale za to wszystkie pozdrawiam i życze miłego dnia.
 
Do góry