reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
kaira24-a dziękuje kochana czuje się w miare.Dziś mnie nawet tak nie mdli.A tak wszystko ok.
Sliczna ta Twoja malutka.Oj biedactwo z tą przepukliną.mojej koleżanki synek jak był malutki to miał operacje na przepuklinę z jednej strony i teraz po 5 latach zrobili mu z drugiej strony.Mówiła że takie małe dziecko szybko dochodzi do siebie tylkop trzeba uważać na szwy.Ale usmiech ma tak słodki ze szok:)
 
Dzień doberek :))


Ewelinko- &&&& oczywiście zaciśnięte :*


Kaira- biedna Lenka... :(
ale trzymam mocno &&&& aby szybciutko okazało się to już przeszłością:tak:
i Lence tak słodki uśmiech towarzyszył cały czas!!!:tak:




U nas w miarę ok, Mikołajek szaleje,
dziś w nocy tak szalał, że sama byłam w szoku:-D
brzusio odpukać nie twardnieje:-)
choć w sobotę coś mnie na wieczór złapało, tak w dole brzucha jakby przy biodrze, ale brzusio nie twardniał...
Wystraszyłam się, ale nie były to żadne regularne bóle choć i w nocy ze 3 razy mnie obudziły...
Wczoraj leżałam cały dzień parę razy się pokazały i dziś już nie zapeszając się nie pokazały...



Buziaki dla Wszystkich :***
 
Ewelina28 - kciuki zaciśnięte :)
Ewcia - 28tc skończony, poleciało, dopiero co zagryzałam zęby bo w 25tc wchodziłaś, a tu za chwilę "3" z przodu
Karollcia - gdybaliście już nad imieniem?
 
Lilijana-Tak kochana imię juz jest wybrane Tymek wybrał.Jak na razie dla dziewczynki bo trzymam się wersji że bedzie pipka.
I bedzie AMELIA.a dla chłopca na razie nie mamy.tymek też cały czas twierdzi że to będzie siostra a niby dzieci mają intuicje.No i wróżka powiedziała że to dziewczynka.No okaże się za parę tygodni.Nie ukrywam że chciałabym dziewczynke ale jak będzie chłopiec to nic nie zmieni mojej miłości.oby zdrowe.
 
Witam się i ja.

w nocy złapał mnie taki skurcz łydki ze nie wiem, do tej pory mnie tam boli...

nie mam dziś jakoś ochoty na nic....


takie oczekiwanie jest bardzo męczące..jutro chyba znowu zrobię generalne sprzątanie pokoju:)


karollcia33
- u nas też Amelka:)
 
wiolka 1982- no to super:)Wiola a my tak przypadkiem razem nie pracowałysmy w sądzie na ogrodowej?
tak mi sie cos wydaje że to ty:)już sie od jakiegos czasu nad tym zastanawiam?
Ja też miałam takie skurcze bolało jak cholera.Weż łykaj magnez to przejdzie a dzieciaczkowi nie zaszkodzi.
 
karollcia - no pracuję w tym sądzie, w XII, tzn teraz na zwolnieniu jestem:)A TY?

prawie całą ciąże łykałam magnez i nie miałam żadnego skurczu a teraz przestałam i się pojawił..
 
Karollcia - a mi się wydawało, że Melka to Amelia :sorry:
Wiolka - masaże niech chłopina robi ;-)

Mi też się bardzo Amelia podoba i jak będzie kolejna ciąża i byłaby Córcia to będę A. namawiać na Amelkę, a chłopiec Aleksander ;-) Jak już wszyscy mamy imię na "a" to niech tak będzie :laugh2:
 
reklama
wiola no to dobrze trafilam.to my sie znamy:)Ja pracowałam w XII.siedziała w pokoju z markiem, ewką, klaudia a ty z małgośka, elą to bylo na przelomie 2008-2009 .Pamietam jak twój slub był:)
No to dalej łykaj bo na koncu te skurcze sa straszne
Lilijana- Melka to Melania i tak ma na imie moja córcia Aniołek kochany.
A wy narazie Ade macie tak?to trzeba niedługo postarać się o braciszka:)
 
Do góry