reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

Cześć dziewczyny!!!!!
Czy wy też macie dzisiaj takie piekne słońce za oknem? szkoda tylko że tak mroźno bo byłby piękny dzień:-)

Maruszka9 trzymam kciuki za wizytę

Ilonko zobaczysz jeszcze trochę i będziesz z nami trzymam kciuki

Annas81 Tobie życzę zdrówka i trzymam kciuki za wizytę

Cari jeszcze trochę i wróci ci energia ja też tak miałam chociaż chwilami jeszcze mnie dopada takie kiepskie samopoczucie i brak energii

Karolcia jak tam mdłości? przechodzą już

Jankesowa gdzie jesteś

Lili owocnych staranek w czerwcu aby był dla Ady braciszek:tak::-D

Ja dzisiaj też mam wizytę i strasznie się zaczynam denerwować , ale z tego co widzę to dzisiaj dużo mamy wizyt. Ja wrócę dopiero wieczorem więc co i jak napiszę później pozdrawiam i miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
maruszka9 - ja miałam dokładnie podobnie, też te bóle z jednej strony ogromniaste, a potem z drugiej, ale doktor powiedział, że to może się tak zdarzać. :tak::tak: Dziewczyny mówiły, że rozciąga się macica, więc nie trzeba się martwić na zapas.
 
Witam
Maruszka mnie też bolał lewy bok, na dole, to ponoć normalne takie bóle. Ale zgłaszaj takie rzeczy lekarzowi też, ja zawsze mówiłam co mnie boli.

Aneczka słońce to piękne jest, ale te -12 to przerażające jest. Uziemiona jestem.

Annas81 mi pomagał na taki kaszel *spam*.

Cati niestety takie są początki ciąży, pomyśl, że w II trymestrze, z reguły energia wraca.
 
Witajcie,

ANNAS, kciuczki za wizytę***
ANECZKA, za wizytę &&&&


A ja siedzę znów jak na szpilach, wizyta na 14:40...wczoraj dostałam skierowania na badania itp. Badanie palpacyjne też było, niby z szyjką póki co nic się nie dzieje, znaczy nie rozwiera się bardziej...to dobrze...jedynie co martwi moją ginkę to słaby przyrost wagi...cały czas 2 kg na + od początku ciąży, wyglądam jak szkapa :-| Tylko cycki mam ciutkę okrąglejsze i wyglądam niewymiarowo jakoś...pytała, jak się odżywiam...jak jej powiedziałam, to zdziwiona pytała, czy zawsze tak mało jadłam? No zawsze...takie nawyki wyniosłam z domu, więc co ja teraz będę kombinować i się opychać na siłę? Trochę mnie wnerwiła...za to piję chyba z 6l wody dziennie...odżywiam się zdrowo, a gince wiecznie coś nie pasuje...co mam golonki wpierdzielać? Doła mam z tego tytułu...i już Wam nie smęcę...
 
Ostatnia edycja:
Ewelinko nie wszystkie babki w ciąży przybierają dużo na wadze i pomimo to bobasy rodzą się z prawidłową wagą. Zobaczysz dzisiaj, czy maluszek ma odpowiedni przyrost masy. Jak będzie ok, to się nie przejmuj. Trudno żebyś się na siłę opychała. Z drugiej strony zazdroszczę braku apetytu, bo ja, to bym czasem cały świat zjadła. Ograniczam się przez rozum ale dużo mnie to kosztuje. A jako dziecko byłam niejadkiem. Jak to się człowiekowi zmienia :(
Buźka i uszy do góry!
 
Witam!
No wreszcie jestem , stęskniłyście troszkę za mną? bo ja za wami strasznie na razie si ogarniam chociaż nie narzekam Tomuś śpi już od 9.30 chyba zaraz wstanie na cyce bo mam już bolą puki co mruczy przez sen sobie.
niestety ale nie jestem w stanie ogarną forum ale:

LILII DZIĘKUJĘ BARDZO ZA PRZEKAZYWANIE WIADOMOŚCI!!!!! BUZIACZKI OD TOMUSIA

I BARDZO DZIĘKUJĘ WAM DZIEWCZYNKI ZA WSZYSTKIE &&&&&& ZA MOJEGO KOCHANEGO SYNKA!!!!

Cóż u nas , wczoraj wróciliśmy ze szpital trochę trwał ten nasz pobyt ale skoro poro szybki to to leżenie dłuższe. Po krótce to tak o 1 wylądowałam na IP i wzięto mnie od razu na KTG na Blok Porodowy tam zmierzono moje gabaryty i co usłyszałam "stworzona do rodzenia dzieci ślicznie";-) a ja leże i myślę no taka szeroka dupa to nie dziwne i KTG trwało godzien nic nie wykazało , tak samo badanie szyjki nic więc na patologię a tam 12 w nocy odszedł mi czop, po godzinie zgładziła się szyjka a po następnej godzinie zaczęła się rozwierać szyjka ale do porodu jeszcze trochę i cóż chwyciły mnie bóle krzyżowe najgorsza rzecz jaka może byc ja dziewczyny cała noc chodziłam , poozna mówiła ,ze to główka się stawia. O 9 trafiam na porodówek, skurcze jak cholera 3 cm rozwarcia a mi proponują przyrznic:confused: ja ledwo chodziłam ,ale przyszła moja położna ta co pracuje z moja gin i powiedziała, żeby mi dali znieczulenie, ale taka inna położna dalej się upierała przy tym prysznicu więc poszłam. A zapomniałam jak zajechałam na porodówkę to spotkałam swoją znajomą położna, z która chciałam rodzic ale ona wcześnie miła wypadek i nie pracował więc sobie odpuściłam a tu taki spotkanie . no i pod tym prysznicem to dopiero był ból , dziewczyny jak ja śpiewałam jaki repertuar miałam uhuhu w pewnym momencie wpada położna i mówi ze przyszedł lekarz i zaraz będzie badać ,że trzeb wracać ja mokra lecę na sale kradnę się na łózko a tam 7 cm rozwarcia:szok: i co słyszę rodzimy ale na ZZO już za późno więc na żywca tylko oxy i co w15 minut Tomuś był ze mną . dziewczyny ale się darłam i jeszcze poród przyjmował lekarz taki młody i przystojny a ja myślałam co on ma tam za widoki.
Dobra Tomuś się buz jeszcze zdjątka Wam wrzucę mojego cudeńka:

Zobacz załącznik 327578Zobacz załącznik 327579Zobacz załącznik 327584Zobacz załącznik 327585
 
Zyje ale jakos weny brak doczytalam co i jak . Tzrymam kciukasy za wizyty. Martusionek Tomus sliczny. U nas nic nowego latanina z autem. Maz juz do pracy poszedl wiec na mnie to spadlo przeglady nie przeglady dobrze ze mam tam znajomego przynajmniej on traktuje mnie jako pierwsza w kolejce :-) tak ogolnie to jeszcze nikt nigdzie mnie nie wpuscil wszyscy jeszcze patrza przede mnie sie wepchnac. Zaraz biore sie za obiadek i czekam na kurierow spodziewam sie 6 :-Dco nie co moich zakupow a co nie co meza do nowego auta. Pozdrawiam kobitki
 
Aneczkab- oj odpókać dzisiaj czuje sie dobrze nic mnie nie męczy:)Trzymam kciuki za wizyte i czekam na wiadomości
Martosiunek-oj Tomus jest sliczny.No ci lekarza to sie ansłuchaja i napatrza i nasłuchaja na tych porodówkach
Ciesze się że już jesteście w domku:)
A ja posżłam do sklepu bo miałam ochote na wątróbkę ale w sklepie mi odeszła ochota i kupiłam sobie pierogi ruskie z zjadałam z cebulka i ogórasem kiszonym mniam pycha.
 
reklama
Do góry