reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

Witajcie wpadam do Was się przywitać , nigdy nie mam czasu napisać ,a dziś jakoś sie wyrabiam:)ściskam wszystkie brzuchatki cieplutko i mocno :tak:trzymam za Was kciuki.
 
reklama
cati gratuluję!!! pisz bo milo czytac o wszych brzuszkach i lokatorach!i czas na suwaczek;) ściskam .fajnie,ze napisalas

alicja
od skonczonego 37 zacznie się dłużyc...a potem to juz w ogole bo bedziesz wypatrywac porodu:) ale to i tak juz górki

annas jeszcze troche i bedziemy ogladac i twojego bobaska:)kciukasy za egzamin
 
Annas pamietam jak Jankesowa chciala zeby juz byl chociaz 30tc a ona tak jak Ty juz 32 tc leci ;-) a zakupy Maluszkowe ciesza bardzo ja dzisiaj kolejna partie bede prasowac :-)
Ola Julus sliczny a te wloski cudne i tez chcemy taki lezaczek juz zamowilam u swojego brata :-)
Kobietka witaj ;-)
 
Annas81-no mam taka nadzieje ze to minie.wiesz gdyby to było tylko rano to ok ale to mnie trzyma przez cały dzień i puszcza wieczorkiem.No zobaczymy jak to ze mna będzie.Ale dam radę nawet jakby miały mnie do końca trzymać bo wiem że warto:)
 
a ja odebrałam wyniki moczu i się znów podłamałam.

Bo znowu bakterie( chociaż z tymi to walczę od początku ciąży) ale dodatkowo leukocyty ponad normę:( I chyba się infekcja przyplątała jakaś... wizytę mam we wtorek, lekarz mówi że nie ma tragedii i że do wtorku tylko urosept i wit c a w poniedziałek wyniki powtórzyć...

Moja pani doktor od tarczycy(i lekarz ogólny) mówi że jest podstawa do antybiotyku...i bądź tu człowieku mądry...

a najgorsze w tym że nie mam objawów jakiegoś zapalenia..kiedyś miałam to wiem jak to wygląda..

no to się wyżaliłam
 
Karolcia ale to znak ze z dzidzia wszystko oki :-) a np nie mialam ani razu zadnych mdlosci ani nawet zgagi edit chyba w 26tc 3 dni mnie meczyla zgaga i tyle mam nadzieje ze juz jej nie bedzie :-) i ja panikowalam ze ze mna cos nie tak bo kumpela ktora 3 tyg pozniej rodzi non stop miala mdlosci i zyganko a ja nic tylko bol cycow mnie 3 mal przy zyciu wtedy :-)
Wiola bedzie wszytsko oki juz nie dlugo ujzysz swojego maluszka :-D
 
wiolu - ja miałam takie sytuacje że powtarzalam badanie moczu i okazywało sie ok.Najlepiej pobrać tak: umyć się woda z mydlem, wytrzeć papierowym ręcznikiem, sterylnymi gazikamilub czystymi wacikami przytrzymać wargi i dopiero siusiać, oczywiscie do pudełeczk trafia środkowy strumień
 
reklama
Cati - witaj! Super, że się zdecydowałaś napisać, bardzo się cieszę, potrzeba nam tutaj nowych mam, nadziei, wsparcia, po prostu bycia razem. Gratuluję upragnionych II kresek i życzę nudnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania. To na kiedy masz termin? :laugh2:

Wiola - pij jeszcze żurawinę, dużo żurawiny, ale kup sobie w aptece są one jakieś takie lepsze. She też na końcówce walczyła z moczem i wszystko jest ok, a u Niej leciało wsio na łeb na szyję, więc bez denerwowania się. :tak:

Dzięki dziewczyny za życzenia powrotu do zdrówka, gdyby nie ten chol*rny kaszel, byłoby wsio ok, a on naprawdę jest męczący :/
 
Do góry