reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

Cześć dziewczyny !!!!!

Ale tu dzisiaj pustki

gosiu synuś śliczny :-):-)

Kaira Lenka też słodko wygląda:-):-)

Jezynko
synuś slicznie wygląda :-):-)

Wszystkie dzieci są śliczne

jankesowa z głową nie ma żartów lepiej sprawdzić niż by miało się coś stać

Karolciu super wieści po wizycie:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
:laugh2::laugh2::laugh2: Dobrze, że nie "o Chryste" :laugh2::laugh2::laugh2:
Ej no nie zapominajcie o mnie:)
:laugh2::laugh2::laugh2: tak tutaj trzeba kolejki pilnować :-p:-p:-p

Jankesowa, Ewcia - sexi brzuszki ;-)

Do tego szef co miesiac nie daje kartek z ubezpieczeniem wiec sie nie zdziwie jak bedziemy musieli full zaplacic... ostatnia kartka z grudnia.
Jankesowa - trudno żeby miał kartkę ze stycznia, skoro styczeń dopiero jest rozliczany, a ta z grudnia jest ważna co najmniej do 15.02 :confused2::-p

A i Agus_ka już po terminie i cicho sza...
Pisałam do Niej PW jakiś już dłuższy czas temu, ale cisza :sorry:

Pozdrawiam wszystkie brzuszki :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Juz tak późno a ja pierwsza.. Trzeba nam tu posiłków, bo mamusie sie rozpakowały, czasu malutko i o!
Jankesowa jak tam mężuś?
Jeżynka, Gosia i Kaira cudne Wasze pocieszki.
Karolcia fantastyczne wiadomości.. Teraz to już z górki...:)
Aneczkab23 a jak Ty się czujesz?
Ewelinko, Ewcia buziaki
U mnie mały mrozik i śliczne słoneczko, no ale ja muszę się uczyć. Wczoraj zaliczyłam spacerek, ale dziś chyba daruję, bo w nocy miałam @-we bóle. Wystraszyłam się, bo chociaż czasami brzuch twardnieje, to nigdy z takim bólem. Na szczęście przeszło i od rana ok.
 
Lili szfostwo przywiozla kartke za styczen (nie znam sie na tym ty tak z tego co wiem), moj tato to juz za luty ma wiec jakim cudem;-)
annas mezus udaje ze go nie boli choc wiem ze boli jak ch**** bo strasznie to wyglada mnie raczej takie widoki nie przerazaja ale tutaj wymiekam. Dobrze ze bole przeszly. Ja jak bym sie przewrocila w nocy niekontrolowanie to mnie taki skurcz zlapie ze aby ryczec podobny do tego co w lydkach lapie.
 
Witam brzuchatki

Jankesowa
z tego co się orientuję to wypłata z lutego jest za styczeń więc paski z wypłat i rumua też są za styczeń, czyli jakby miesiąc do tyłu, ale wypłacane w lutym. A zus jest z tego co wiem płatny do 15 każdego miesiąca, wiec pasek ze stycznia ważny jest do 15 lutego. Jakby co to Lili mnie poprawi:-)

Annas jak Cię boli tak to bierz może sobie czasem właśnie nospę.
 
Hej dziewczyny!!!!

Annas81
ja na razie czuję się dobrze, tylko trochę czasami brzuch mnie ciągnie ale powoli sie przyzwyczajam bo to normalne. Za to zaczynam powoli sie denerwować przed wtorkową wizytą.

Dziewczyny mam pytanie trochę z innej beczki. Szczególnie kieruję je do dziewczyn z Poznania lub okolic. Czy znacie jakiegoś dobrego CHIRURGA ONKOLOGA w POZNANIU. Potrzebuję jakiejś dobrej porady PILNE
 
reklama
Ale dziś cisza...

u mnie bez zmian... czyli nic się nie dzieje...chyba przez całą ciąże się tak dobrze nie czułam jak teraz... czasami czuję się jakbym na bombie siedziała i nie wiem kiedy i z jaka siłą wybuchnie:)bo raczej mnie zaskoczy..

Ściskam
 
Do góry