reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

hej dziewczynki
Miałam dziś zjazd i jestem wykończona, już mam dosyć tych studiów. Obronę mam 27 marca, może urodzę z wrażenia:)
Buziaki
 
reklama
Witajcie ,
to ja tu zaglądam żeby poczytać że Martusionek albo Jeżynka urodziły a tu nic. No jestem rozczarowana. :confused:

GosiuLew , ja urodziłam po 2 dniach od odejścia czopa , powodzenia zatem na porodówce - żeby szybko i sprawnie poszło

Ewitko , trzymam kciuki za jutro !
Aniołki , GRATULUJE SYNUSIA !!!
Maruszka , miło Cie poczytać i spojrzeć na suwaczek :)

Oczywiście pozdrawiam wszystkie brzuszki!
 
Ostatnia edycja:
,maruszka az mi się buźka uśmiechnęła:) fajnie ,ze jestes.nio Julus rosnie:) wlasnie go caluję:p
aneczkab a wszystko :) jak się czujesz,czy nei miewasz gorszych dni gdy wiara w bobasa zanika.i jak po usg genetycznym
martusionek rany co ty jeszcze tutaj robisz? pytalam juz ale nie wiem czy odp ,moze przegapilam termin masz wg usg czy OM?
Ewitko bedzie dobrze!
 
Olu jeszcze raz specjalnie dal ciebie moje terminy: wg OM 31.10 wg usg 1.02 to z USG z 12 t.c. bo w 20 t.c. wyszło 24.01.
no i się przeterminowałam:zawstydzona/y: i jeszcze wy mnie wyganiacie no ładnie... idę odpoczywać bo co mogą robić słonie?
 
cześć dziewczynki, ja oczywiście mam lekkiego stracha, bo nie czuję tych ruchów tak za bardzo, ale tak średnio rano albo wieczorem, takie slabiuteniusieńkie :zawstydzona/y: kurcze, wizytę mam we wtorek za tydzień, i oczywiście się denerwuję, :zawstydzona/y:a nie jestem aż tak bardzo otyla, bo ostatnio ginek powiedzial, że mam tluszczyk i dlatego nie czuję, ale wcale aż tyle nie mam :no:

martosiunku - dzis mi kolezanka powiedziala, ze urodzila w 42 tc, moze ginek coś tam źle sobie policzyl,a moze po prostu dzidzia chce jeszcze posiedzieć, jak się bardziej przeterminujesz, to na bank będą ci wywolywać już na dniach
maruszka cześć żabko, co slychać u was? pięknie biegnie twój suwaczek
aneczkab witaj ania, ja idę usg we wtorek, także trzymaj kciuki
Ewitko życie to jedna wielka niewiadoma, a córka ma taką piękną wagę, ponad 3 kg, będzie co wziąć w ramiona :tak:

czarna76 - cześć kobietko, faktycznie ja tu malo zaglądam, ale ciebie już tak dawno nie widzialam, więc pozdrawiam serdecznie :tak:
Annas81 - szkola daje popalić, ale masz chyba piękny brzunio co nie?
jankesowa - hej, boli mnie też brzuch, ale jeszcze się dziecko nie wypina, ale chyba to te rozciągania
Mysza84 - witaj myszka, caluję gorąco
Lili - hej Liljanka, jak sobie radzisz? Mamusia pęlną gębą :tak::-D
 
Agniesia ja tez tak mialam z ruchami ze nie czulam ich jakos mega mocno mocne to ja dopiero poczulam tak od 24 tc a probowalas np zjesc cos slodkiego i polozyc sie na boczek??bo u mnie to czest dzialalo
 
Agniesia82 spokojnie...masz jeszcze czas na mocniejsze ruchy. A jak już przyjdą to będziesz dzidzię prosić żeby tak mocno nie kopała.

Martusionek Ty sobie tak nie mów żeś słonica...bo nie wiem czy wiesz, ale ciąża u słonicy trwa blisko 2 lata :-D
 
hej dziewczynki :))) my wrocilismy dzis do domciu,wszystko ok :D dziekuje za gratulacje ;) opisze w skrocie moj ekspresssssss ;P
ok 4 w sobote obudzilam sie jakos tak mokrawo mi sie zrobilo...poszlam na kibelek i cos dziwnie zaczelo bolec ;P no to se mysle...pomaluje sie i dopakuje torbe i powoli sie zbierzemy...no i jak zaczelam dopakowywac torbe to skumalam ze skurcze sa juz co 4 minuty....wiec mysle spoko jeszcze troche czasu mam...K mnie pospieszal ;P i dobrze bo w drodze mialam juz co 2 min :| na KTG jakos slabo wyszly bo mnie bolalo bardzo nisko...ale kazali sie przebrac i na porodowke bo rozwarcie na 2 cm...po kilkudziesieciu minutach juz na 5...i wogole postepowalo szybko tylko Olaf nie chcial zejsc do kanalu i bolalo nieziemsko...mialam nie brac znieczulenia ale przy 8 cm juz nie dalam rady i poprosilam zzo...POLECAM jak jest taka mozliwosc :D nie wyobrazam sobie jak by bolalo gdyby nie to....polozna bardzo mi pomogla...a reszte dopisze jutro bo uciekam do naszego skarbeczka :))))
doczytalam mniej wiecej co sie dzialo przez kilka dni mojej nieobecnosci...ale niestety czasu brak na odp. ;(
aaaa pokarmu mam duuuzo z czego sie ciesze...tylko Olaf ma problem zeby sie przyssac....cwiczymy i coraz lepiej nam to wychodzi wiec jest ok :D
aaaa gosia dziekuje za przekazywanie info i mnie tez czop odchodzil bialawy...a po dwoch dniach Olaf juz krzyczal :))))))
trzymam kciuki za "terminowe" dziewczynki i za cala reszte oczywiscie tez :D
jestem taka szczesliwa...ze jak patrze na naszego synusia to samo jakos mi sie placze ze juz go moge tulic i calowac.... :)))
a jest prawdziwym anioleczkiem.....prawie wogole nie placze ;)
pozdrawiam :D
 
reklama
Hej kobietki!

Ja dziś po wizycie. Malutkiej dobrze w brzuszku i nie szykuje się na świat. Główka wysoko, szyjka jeszcze długa i zamknięta. Doktor się śmieje, że teraz córcia będzie uczyć mamusię cierpliwości.

Aniołki - śliczny Olafek. Super że już w domciu jesteście!
 
Do góry