reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Witam:-)
czarna dzięki. Rzeczywiście suwaczek mknie do przodu. Pozdrawiam cie serdecznie
Agniesia jak bym siebie czytała. Też czasem się martwię, że mały sie słabo rusza. A jak wczoraj wieczorem leżałam juz w łożku i czytałam to strasznie szalał. A ja myślałam sobie czemu on się tak rusza. No głupia baba jestem nie? Ja tez jeszcze nie odczuwam takich silnych kopniaczków, ale napewno są mocniejsze niż tydzień temu. Kurcze ale pokręciłam. Ale mam nadzieję, że wszystko czytelne.
Gosiu czekamy na info z wizyty
A mnie od paru dni boli kość ogonowa i jeszcze bóle w pachwinach. Chociaż dzisiaj jest jak narazie spokój.
Idę robić obiadek. Dzisiaj wymyśliłam sobie pyzy także czeka mnie troszkę roboty.
 
Witajcie,
życzę tylko miłego dnia, bo nastrój mam podły...

LILIJANNA
, wyskoczył, wyskoczył, choć i tak uważam, że jest ZA mały...i oczywiście waga też skoczyła - w końcu - 2 kg :)
 
Witam!
Po ktg ok. kilka skurczy nawet było a ja znowu nie czułam ich tak bardzo a było mocniejsze nie wiem. Tomcio łobuz na ktg kopał rozpychał się nawet położona się śmiała,że to już czas wychodzić a nie tak się rozpychać.
Jutro mam zrobić krew i o 16 znowu ktg i wizyta:)

I byłam z M na zakupach i kupił mi bluzkę na poprawę humoru :)

A tak mnie boli kręgosłup ,ze szok wróciłam strasznie głodna :-D
 
Wlasnie odkrylam ze jeszcze gora miesiac i nie zapne sie w kurtke super :szok::wściekła/y::wściekła/y: i nie wiem co ja biedna zrobie :cool2::shocked2:. Jak zobaczylam dzis moja rozstepolandie w swietle dziennym to sie wystraszylam nie dlugo chyba mi na pipci wyjda:angry::no:
maruszka9 mnie wczoraj bolalo i przed wczoraj a dzis cisza i niech tak zostanie bo sie martwie...
gosialew czekamy na wiesci:tak:
 
Słonka, wpadam uściskać i spadam
Martuś,powodzenia-jeszcze chwilka:)

kciuki za bedace "na wylocie":)
ide na obiad poki mały ujarzmiony.macierzynstwo to mega ciezka robota wiec korzystajcie z ostatnich chwil wolnosci:)
buziaki
 
Witam się i ja
Dziś znów zjazd i jakaś wypompowana jestem. Wczoraj do 24 robiłam poprawki pracy, wyszły ok, ale jeszcze trochę roboty przede mną. Maluszek pieknie sie rozpycha, wiec wszystko inne to nic:)) A brzuś przez miesiąc urósł 8cm:)
Martusionek widzę, ze Ty ciągle z nami, ale głowa do góry, to już naprawdę kwestia chwil:)
Jankesowa później rozstępy zbieleją i będzie ok. Ja jeszcze nie mam, zobaczymy jak dalej, ale raczej sie ich spodziewam, moja mama miała mnóstwo.
Gosiu jak tam wizyta?
Julitko oj jak ja marzę tak ciężko popracować. Buziaki dla Was.
Agniesiu, Maruszka maluszki rosną i kopać będą coraz mocniej, a później słodko się rozpychać.
Ewitko czekamy na wieści od Ciebie.
Angela Jaki ze Stasia pokaźny chłop:)
Agniesia naprawdę w tak wczesnej ciąży maluszek może się odwrócić i mniej czujesz, gin mi tak mówił
Lili mówisz, ze Jeżynka już... hm może masz rację, cóż musimy czekać na wiadomości.
Ola śledzę co u Was na wieściach od rozpakowanych, buziaki
Ewelinka zakop dołki, jeszcze troszeczkę i wiosna:))) A przytyłaś wow:) Ja już 8,5 kg, a że malutka jestem to czuję te kilogramki.
Aniołki całuj, całuj ten swój cud, oj trochę zazdroszczę, ale tak pozytywnie. Cieszę się bardzo, ze u Was dobrze.
Buzia wszystkim
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny znalazłamna lutówkach wic kopjuje dla nas chyba Ewitka się nie obrazi:-)

"Mała urodziła się o 10:45 waży 3440g więcej na razie nie wiem. Jest śliczna urodziła się z krzykiem i obsikała lekarza. Dali mi ją do główki jak ją przytulałam do policzka uspokajała się. Jest na oddziale intensywnej terapii noworodków i ssie smoka. A mnie własnie schodzi znieczulenie i się zacznie. E."


Ewitko gratulacje, zobaczysz będzie dobrze!!!!!


Gosiu jak po wizycie?
 
Ale się cichutko tu zrobiło.
Gosiu i jak po wizycie?
martusionku jeszcze momencik jeszcze chwilunia. Ale wcale się Tobie nie dziwię, że juz jesteś przytłoczona tą sytuacją. Ja pewnie tez bym była. Lada minutka i będzie po wszystkim.
Dziewczyny czy te bóle kości ogonowej to normalne. Bo znowu coś zaczyna pobolewać?
Kiedy zaczełyście robić malutkie zakupy dla bobasa. Bo ja jeszcze nic nie mam, zupełnie nic. Ale chyba jeszcze nie mam co panikować nie?
 
reklama
Ewitko! Gratulacje! I trzymam kciuki za tego robaka, żeby go znaleźli i żeby był taki jak być powinien! Wszystkiego dobrego!
 
Do góry