reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Ewelina28 - że kolejny cudowny tydzień minął np. Czy Ty się umówiłaś na to USG ostatecznie przed świętami? Nie wiem czy nie doczytałam, czy nie było :zawstydzona/y: Jak się czujesz?


Nie umówiłam się, bo z kasą krucho...niestety muszę czekać do stycznia...
Czuję się średnio, znaczy fizycznie dobrze, psychicznie - wypruta...ot tyle...
 
witam sie :-)
wrocilam od okulisty...wszystko ok moge rodzic naturalnie :tak: no i to tyle ;-)
mroz na dworze masakryczny...:shocked2: mlody buszuje nieziemsko :-) z czeo bardzo sie ciesze ;-)
kaira buziaki-bo czytasz ;-)-i napisz sms do Lili co i jak :sorry2:
ewelina do stycznia niedaleko,swieta przeleca i juz bedziesz odliczac godz do usg :tak:
julitko zdrowka zycze :-)
kłaczek i jak droga minela??? ;-) mam nadzieje ze dzieciaczki ladnie czlapaly :sorry2:
ciekawe jak tam ola_PM i Basia :confused:
 
Ewelinko cóż to za dołek?kolejny dzień za wami:) zaraz suwak wkroczy do kolejnego tygodnia.tyle pwoodów do radości.
buziam mocno!

Julitko ja płukałam wodą utlenioną w ciąży

lili jak M?
Aniołki to fajniutko,ze mozesz normalnie

A Ja właśnie całuje brzdąca leżącego na kanapie,głaszczę po główce i cieszę się tak bardzo,że to nie tylko sen:) cudownie...mmm
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelina, a może przed świętami przejdź się do przychodni NFZ do gabinetu ginekologicznego tam chyba zawsze mają jakiś detektor tętna albo ktg i może dałoby się podsłuchać na chwilkę malucha. Jak położna nie będzie chciała po dobroci to na litość ją weźmiesz ;-) chyba, że w między czasie będziesz miała wizytę to lekarka i tak będzie słuchać serduszka :-)
 
Do góry