reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Aniołki przyznam szczerze, że też nie mogę się doczekać narodzin, ale jeszcze musimy poczekać troszkę. Na pewno damy radę.

Niucha prześliczny Natanek. Ważne, że Ci już w nocy śpi.
 
reklama
Kaira!!!!!normalnie za uszy wytargam!!!!po co ten pośpiech????wczoraj mi się dziwiła, że chcę torbę pakować, a dziś sama na porodówkę pojechała....trzymam kciuki /LILI NAPISZ JEJ TO KONIECZNIE:)/
Niucha, Natanek już jaki duży.fajny facet z niego:)
Pati, życzę szybkiego zaaklimatyzowania się Maleństwa w domu i oby był taki grzeczniutki, jak JUlek Oli:)
Jankesowa, cieszę się, że wizyta ok
Angelka, uściskaj więc OLe i czekamy na Basię:)
Kłaczku, ja rozumiem że to żartobliwe:)u nas w domu też sobie nie "misiujemy" czy "kochaniujemy".ja osttnio zostalam ochrzczona stonką -podobno tak wyglądam, jak próbuję się z łóżka podnieść:/ale może Wasz mały kropek jeszcze na rodzinnym żarcie się nie poznał:p

my po ktg ok.mały kopał w elektrodę-piłkarz jakiś czy co???a jak weszły pielegniarki i głośno zaczęły dyskutować, to mu tętno do 190 skoczyło, po ich wyjściu zaraz spadło:)
szyję jeszcze mam zamkniętą, więc na parę dni spokój,kolejna wizyta za tydzień
niestety...dopadło mnie choróbsko:(tyle planów miałam ale wole się wyleżeć.
 
Ostatnia edycja:
aniolki będzie dobrze ja też strasznie bałam sie ciagle myślałam czy będzie wszystko dobrze i tak dalej my z Natankiem trzymamy za Was kciuki to będzie ok
Gosia właśnie wolę żeby marudził w dzień a nie w nocy bo byłam tak niewyspana że nie miałam już na nic siły
Dziękuję dziewczynki za pochwały w imieniu Natanka on jest strasznie nerwowy jak mu dyduś wypadnie to od razu robi się czerwony i trzaska raczkami i przez to ma problemy z zaśnięciem ale jak spojrzę w te małe oczka coraz częściej wpatrujące się we mnie to jestem w stanie wszystko znieść
 
Hej no i jednak jest synek :-D Dorian
wazy juz 1151 g wiec kawal klucha z niego :-D dlatego mi tak ciezko w nocy termin mi sie przesunal na 10 marca bo jest 2 tyg do przodu

Pati Niucha sliczne Wasze chlopaki :-D

Kaira 3 mam mocno kciuki zeby Mała jeszcze troszke wytrzymała
 
Ostatnia edycja:
Annas no taki spacerek to bedzie wydarzenie przyznaję:)
pati słodziaczek i wcale nie wyglada na taką drobinkę.a z cycami neistety tak jest.mój tez nie jadl i to jak urodzil sie w pon o 16tej to dokarmilam go dopiero we wtorek wieczorem.ale on na początku spał głównie a polozne mowily ,ze po urodzeniu tak jest.w cycach zero dopiero w weekend się pojawiło.teraz juz jest ok chyba.w kazdym razie sztucznego już nei daję.a ja mialam w szpitalu słoiczki takiego mleczka ktorego grzac nei trzeba tylko otwiera się i odrazu podaje dzidziusiowi,mogą być otwarte 8godzin więc wygodne:)do domu też takei kupilam
Aniolki zaraz ucałuję małego śpiocha.choc dziś trochę marudzil
niucha ale urósł! a dopiero co wklejałaś pierwsze zdjecia!
Alicja świetne wieści teraz to już ci suwak pomknie! :)
 
Pati, Niucha ale rosną wam przystojniaczki! Gratuluje!!!!

Alicja a miała być przecież dziewczynka ale to nic ja tez kilka ubranek mam różowych :)

A ja dziś kupiłam:

Koszulka nocna ciążowa oraz do karmienia L/XL (1355722515) - Aukcje internetowe Allegro

LAKTATOR AVENT PHILIPS ISIS BPA FREE + BUTELKA (1366930382) - Aukcje internetowe Allegro

i takie myjki dla Tomusia ale już w sklepie nie na allegro:
DO KĄPIELI MYJKA RĘKAWICA FROTKA DISNEY TYGRYSEK (1348493993) - Aukcje internetowe Allegro

Widziałam w telefonie Aleksandra i się popłakałam chciałabym aby był już styczeń, ale poczekam:)
 
Jeju ile mialam czytania przelecialam troche po lepkach ale co nie co wiem
Pati Michalech prze sliczny
niucha ale cudo szok
aniolki pomalutku jest kolejka ;-)
alicja super wiesci
julitka NAPEWNO sie wstydzil przed tyloma babami :-D

kaira trzymamy kciuki :tak:

klaczku kitki ma robione zwyklym gumkami wlasnie a pierun maly doszedl do takiej wprawy ze jedno szarpniecie lapą i kity nie ma

A wiec ja po wizycie znowu czekalam 1h bo facet sie godzine spoznil nie musze juz mowic co mnie bolalo nie dosc ze mnie krzyz boli to jeszcze d*u*p*a, Maly spal, lozysko na przedniej scianie, ogolnie wymiary wskazuja na 23t5d, wszystko ok maly ma 630 g podobno duzo:-ppulchny po mamie słonicy :-p:-p a ja mam na dzis dosc jeszcze zakupy, pojechalismy wozki zobaczyc i mam juz upatrzony tylko co najlepsze nie zapamietalam nazwy ale jak zobacze to bede wiedziala ze to ten :cool2::cool2: chyba. za to kupilam sliczny zolty komplecik ahhh:-) teraz musze zalegnac troche i na krzyz termofor w ciepla woda bo wtedy ulga, pewnie zmarzlam gdzies i chyba wiem gdzie w lozku Ł mi ostatnio w nocy koldre ukradl on pod dwiema a ja wcale:zawstydzona/y::wściekła/y:
 
reklama
Alicja1985 - gratuluję chłopaka :tak:
Pati, Niucha79 - śliczne łobuzy :-p
Julitko - Kaira nas podczytuje, tylko nie da rady pisać, na pewno uśmiała się jak ja :-D Młoda dalej się stawia, ale skurcze zmalały, wszystko pod kontrolą, Kaśka będzie się meldować, a jak nie to ja się przypomnę :-p

Co jeszcze?

GosiaLew - co ja Ci chciałam napisać? :dry: No nic przypomnę sobie to napiszę. :zawstydzona/y:
Jankesowa - dobrze, że na wizycie wszystko ok :tak:
Aniołki - nie ma co się denerwować, wszystko będzie dobrze, urządzaj dalej te cztery kąty dla Malucha :tak:
Jeżynka - przeprowadzka się już zaczęła? :sorry2: Powodzenia!
Ewitka - trzymajcie się tam dzielnie
CARRI - ????????? Czy może ktoś Ją przywołać? :dry:
Martusionek - nie rycz tylko czekaj cierpliwie, jeszcze trochę i będziesz mogła ryczeć i śmiać się jednocześnie do woli :tak:

Co jeszcze? :oo2:

Alicja1985 - aaaaa teraz mi się przypomniało, niezły sen :-D:-D:-D

No nic czekam na A. jest u chirurga i cała się denerwuję, trzustka mu nawala :confused2: Ech ciekawe kiedy mi Go położą do szpitala? Im szybciej tym lepiej, ale i tak się martwię na ile, jak daleko posunięta choroba i co to w ogóle jest i dlaczego? No nic musze uzbroić się w cierpliwość.

KAIRA - buziaki
 
Do góry