reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielkie osiągnięcia naszych maluszków

reklama
picture5136.jpg

Nie wymaga komentarza ;) Moj Adrianek i jego szalone umiejetnosci :))) Na szczescie nie ma zabkow wiec nie ma czego sobie wybic przy tych swoich probach
 
mamcia007 gratuluję tak sprytnego synusia :tak: Mój Arturek pali się do raczkowania ale jakoś nie bardzo z samodzielnym siadaniem :-(... za to wszystko by robił w tej pozycji.
Jak nic mu nie dolega to dzielnie sam się usypia (głaszcze się po głowie i guga do misia) :happy:. Jak go karmię to 2 łyżeczką sobie pomaga :eek::sorry: ale z kubeczka jeszcze nie próbował pić... nadal woli mamine mleczko:sorry:.
 
mamcia jestem w szoku!!!Zdolniache masz tego swojego synusia!!nie moge sie naptrzec na to zdjecie he he..moja Zuzka ma 6miesiecy i 2tyg. i potrafi przekrecic sie z pleców na brzuch ale nie zawsze jej wychodzi spowrotem wtedy sie złosi ;-)pupe podnosi wysoko jakby chciała juz raczkowac ale cos jej nie wychodzi siedzi dosc sztywno bez trzmanki i z dnia na dzien coraz to dłuzej..jak lezy na plecach to podnosi sie wysoko ale przewraca sie na bok i hops na brzuch..zeby chyba w drodze bo slini sie, gryzie wszystko i jest od kilku dni niesamowicie rozdrazniona!!oby szybko wyszły bo jest okrutnie marudna i biedna budzi sie w nocy kilka razy..pozdrawiam moocnoo
 
kate24 nie bede sie powtarzac wiec napisze ze Maja robi wszystko to co i twoja corunia:-) zebow tez brak ale szuka i szuka...mamcia007 ale agent z tego twojego synka;) majka tez rwie sie na nogi ale jak narazie postoi chwile i bach... no coz... od czegos trzeba zaczac:-p
 
mamcia007 gratuluję tak zdolnego synka :-).

Mój Adrianek ostatnio (szczególnie wtedy, gdy coś nabroi np. ugryzie tatę lub mnie) najpierw się uśmiecha, a potem mruga oczami. Zupełnie nie wiem, gdzie to podłapał :baffled:.
Nauczył się też przybijać "piątkę" i pić z kupka-niekapka.:-):tak:.
 
Ostatnia edycja:
Zuzka od 2 dni gada baba...a ba ba niesamowite smiac mi sie chce bo powinna najpierw mama a nie baba...:))piątke juz potrafi od dawna przybic..co do raczkowania nadal zadnych postepów..pozdrowionka dziewczynki:*:-)
 
a moja niunia wczoraj pierwszy raz piła z kubeczka :) połowa wylała się za kołnierz, ale co tam - ważne to, co w gardełku!
i stale powtarza: tatatatata :( bababababa ;( wawawawa!
 
reklama
Arturek nie chce pić z kubka treningowego (w ogóle nie chce pić :dry:) ale kubek służy mu do masowania obolałych dziąseł tak więc próbuję przemycić soczek czy herbatkę (może mu wreszcie zasmakuje).
Zaczął za to siadać na leżaczku czy też w spacerówce gdy ma trochę podniesione oparcie :tak:.
 
Do góry