reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielki Styczniówkowy Zlot

reklama
Co do spotkania to ja nie wiem, zależy od miejsca (morze raczej odpada na weekend jechac sie nie zdecyduje). Termin dla mnie obojętny bo na urlop wybieramy sie we wrzesniu.
Aph kiedy wybierasz sie do N.Sącza i gdzie dokladnie bo moze gdzies na trasie sie zobaczymy. Moj mąz jest z Nowego Sącza, mamy tam mase znajomych i czesto tam jestesmy - własnie na ten weekend majowy sie wybieramy
 
Bedziemy miec caly domek dla siebie i bedzie w sumie 5 dzieci, wiec jak cos to zapraszamy na kawke i jakiegos grila. :tak:
Jedziemy od 21 lipca do 3 sierpnia. :-)
 
no wlasnie jedziemy w 8 osob, bo wiecej nie ma spania, chyba, ze na materacach.

No i z dziecmi.
Juz sie nie moge doczekac tego mleczka prosto od krowy. Mniami.... tylko Robertowi musze kupic jaka Smecte, bo cos czuje ze jak On sie napije tego mleka to bedzie ciekawie. :laugh2:
 
hejka mam ptanko to jak z zlocikiem wiadomo cos konkretnie jesli chodzi o termin 26-27 lipca mi pasuje jesli mialo by byc w Boszkowie jesli chodzi o te kolo Leszna to tym bardziej :)
 
reklama
aph szczerze powiedziawszy to nie wiem gdzie ta góra Majdan ma byc, aż zapytam meza, a domek wyglada fajnie. Nieiwem czy bylas juz moze w N. Sączu, ale to fajne miasto, nieduze, ma dosc fajny klimat no i moze sluzyc jako baza wypadowa w rozne miejsca
 
Do góry