reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Agagu zdjecia super,rob jak najwiecej zeby bylo pozniej co wspominac jak juz brzuszka nie bedzie!A Ty wygladasz tak mlodo,jakbys miala z 18 lat!!!

Natkusiu te klucia sa normalne,dziecko uciska Ci tu i tam i dlatego czujesz tez to w pochwie,tak mi juz pare tygodni temu lekarka mowila,takze nie obawiaj sie,ja tez te klucia mam od dawna i nic sie nie dzieje przez nie :)

Dziewczyny nam sie udalo wczoraj zagipsowac moj brzuch:-)nasmielismy sie z mezem co nie miara,te plastry gispsowe tak szybko zasychaly,ale zdazylismy ladny odlew zrobic :) Brzuch trzeba bylo porzadnie wazelina wysmarowac zeby nic nie przywarlo,a okolice bikini to juz szczegolnie,czego nie zrobilam dokladnie i razem z gipsem pozbylam sie paru wloskow z korzeniami:surprised:ahhaha ale pieklo!!!!!!!!!!!na dniach chce ladnie pomalowac nasze dzielo i Wam pozniej pokaze :)))
 
reklama
I ja się witam z rana ;))))
Pogoda piękna słońce świeci od 6 rano nie mogę spać bo o tej porze mam słońce po mojej stronie grzeje nie miłosiernie narazie spokój ze skurczami wczoraj miałam pieć razy w nocy cisza i narazie póki co też mnie jeszcze nie dopadły. Kacper się wiercił całą noc ale tak że dało się spać i teraz sobie fika :-).

Karwiczki no właśnie wszyscy mi mówią ze wyglądam jak małolata hehehe ale ja to mam po mamie bo ona też nigdy nie wyglądała na swój wiek ja tam sie cieszę dłuzej młoda bedę ;P i dziękuję za komplement ;))))

A wogóle jak tak patrze na te zdjecia to troche po buzi widzę że spuchłam
 
Agagu nic juz nie pisz o sloncu,hehehe ja zapomnialam juz jak wyglada,tak ponuro tu caly czas,choc cieplo bo ponad 20st codziennie jest,wcz.bylo 27 ale duchota i deszcz.

Ja tez jak sie na zdjeciach widze,to dopiero wtedy widze,ze spuchlam hehe,tak w lusterku codziennie jakos tego nie zauwazam,hehe ale w tym stadium ciazy to calkiem normalne :) moze nam jeszcze troche dojsc :)
a mi sie wydaje Agagu,ze Ty przenosisz Kacperka :)
 
Karwiczki nie wiem jak to bedzie on sam sobie wybierze dzień i godzine kiedy wyjść ja teraz już tylko czekam jeśli posiedzi w brzuchu jeszcze z dwa tygodnie to super heh jeśli nie też nie bedę płakać już nie moge sie go doczekać tego mojego malutkiego wiercipięty ;)))))))
 
Natkusiu za szybko sie ucieszyłam z braku rozstepów :zawstydzona/y: wyłaża jeden za drugim
No cóż nie chwal dnia przed zachodem słońca :tak: trudno wyszły to wyszły płakać nie będę hihi ,,,

Uciekam zajrze potem
 
Agagu, powiem tak, jak zaczną się skurcze porodowe BĘDZIECIE WIEDZIAŁY że czas brać torbę w rękę i do szpitala. To są takie bardzo mocne i mimo zmiany pozycji ani oddychanie nie sprawiają ulgi no i są na prawdę regularne i coraz częstsze.
Dziewczynki, nasze dziecko się pięknie sobą zajmuje, pozazdrościłam koleżance, jak jej 7 miesięczna córeczka leżała i bawiła się sama. Nie mogłam uwierzyć, że tak można. No i my od początku Piotrusia uczyliśmy że na rączkach nie wolno za długo. Czasem jak Go odkładamy to jest płacz, ale zamiast od razu Go brać to zagadujemy, pogłaszczemy, przytulimy i zaczynami zabawiać i na ręce nie trzeba. Dziś podziwiał karuzelkę pół godziny, kupiliśmy matę i też na niej leży. Ma tez ulubionego Pinokia DSC08350.jpg. Dziewczyny, mówię Wam, nie tańczy, nie śpiewa, ale wisi na lampie w salonie i jak nim zakręcimy a Piotruś leży pod nim to jest TYLE radości i gadania że szok :-D
Karwiczki, Agagu cieszę się razem z Wami z donoszonych ciąż. Jeszcze tylko 3tygodnie. Agagu, pijesz herbatkę? Jak Ty bez znieczulenia to Tobie szczególnie wskazana by poród szybko postępował.
Natkusiu ja mam te podkłady, są fajne. Mi w szpital się nie przydały bo dawali, w końcu to dla dobra szpitala i ich prześcieradeł... No ale w domu też się przydadzą pod prześcieradło albo na, bo i z piersi pocieknie, to małemu się uleje. Szkoda materaca, bo mleko ulane pachnie nieładnie ;-)
-jest taki niewinnypiotrus_mini-4544.jpg
-ciekawe kim będzie jak dorośniepiotrus_mini-4607.jpg
...piotrus_mini-4698.jpgTatuś już wie :-D:-D:-D
 
Agagu, piękny brzuszek, piękne zdjęcia i piękna Ty!!!
Rozstępy i tak najbardziej my widzimy, inni na to nie zwrócą uwagi, chyba że zawistne koleżanki :cool:, no i ponoć są kremy do wybielania i że z czasem bledną. Ja ani jednego na brzuchu nie mam, a od pokarmu mi się na piersiach niedawno zrobiły, oczywiście musiałam pokazać palcem Mężowi, bo On takich szczegółów nie zauważa, od porodu opędzić się od Niego nie mogę... :zawstydzona/y:
 
reklama
Galway Kochana dziekuję za komplementy i za rade z ta herbatka narazie nie piłam posłuchałam Cię bo pisałaś że w moim przypadku lepiej nie ze względu na szyjkę i tak dalej ale skoro teraz radzisz że lepiej tak no to oczywiście Cię posłucham ;)))))
Kochana piekna z was rodzinka widać dużo miłości a jeśli chodzi o odpędzanie męża to tylko się cieszyc tak uważam ja mój Arek biedny tak bo ja od 20tygodnia nie mogłam zakaz i już a teraz szyjka juz króciutka jak pisałam pani doktor stwierdziła ze prawie jej nie mam i przyznam że nie pytałam czy juz możemy się poprzytulać ale ze wzgledu na tak krótka szyjke boję sie przytulanek i że bedzie bolało bo jak lekarka mnie teraz na wizycie badała to bolała a co dopiero penetracja meża :zawstydzona/y: " ja przepraszam ze tak otwarcie ale ja ja dziewczyna szczera jestem i co mysle to mówie " i boję sie że krzywda sie małemu stanie ja sobie na zbyt wiele pozwole ,,,

Karwiczki no mi wyskoczyły ale to nie jest powiedziane że ty też bedziesz miała także bez paniki ;-)
 
Do góry