reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Witam Kochane.
Dawno mnie nie było, ale nie miałam nawet jak wejść na komputer. Lekarz kazał mi odpoczywać, ale ja jak zwykle robię swoje, a później marudzę, że boli mnie bok. Nie mam nawet czasu, aby odpocząć.

Dzisiaj byłam u ginekologa. I jestem równo 28 tygodniu ciąży. Dzieciaczek rośnie zdrowo, waży 1078g. No i będę mieć drugą piękność w domu (Roksanę) :)


PS: galwaygirl, gratuluję synka :)

Pozdrawiam,
Malusiolka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale superasnie, ze z Sycylii. Nie wybieracie się przypadkiem we wrześniu pokazać Carmelka włoskiej rodzinie? Nie mamy jak w PL się spotkać to może pod Etną by się udało? Skoro mam to szczęście, że znasz tamte okolice, to teraz nie dam Ci spokoju.
Musisz mi koniecznie napisać która plaża najpiękniejsza, co musimy koniecznie zobaczyć a co zjeść.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie z rana ;)))
Pogoda piękna ciepło słoneczko świeci samopoczucie też nie złe, a jak u Was Dziewczyny ??
Galway Kochana powiedz mi jak to jest z tymi skurczami kiedy mam robić alarm ??

Karwiczki widzę że Karmelek tyje ale juz zastopował z centymetrami ;)))) super fajny chłopak będzie czuję to w kościach ;)))))

Ja w końcu mam torbę dzisiaj się pakuję ;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć :-)

Agagu brzuch pierwsza klasa! :tak:

Karwiczki cieszę się, że na wizycie wszystko ok :-) będziesz musiała na swoje szczęście poczekać trochę.. ale tylko trochę! :tak:

Aniu powodzenia na wizycie :* DAMY RADĘ! Najgorsze jest to, że ja odliczam każdy dzień żeby było jak najdłużej :sorry2: Będę się śmiać jak obydwie dotrwamy do terminu :-D

Galway z tymi ketonami to tak.. Musze mieć dietę żebym miała cukry w normie i ograniczać węglowodany ale.. jeżeli będę jadła za mało węglowodanów to będą mi wychodzić ketony w moczu co też jest niedobre i jak będę miała wysoki poziom to od razu dzwonić do lekarza. Czyli nie dobrze w tą stronę i w tą czyli dla mnie czarna magia bo muszę jeść mało węglowodanów żeby mi cukier nie skakał a wystarczająco zeby mi ketony nie wychodziły i cukier w moczu :-D

Malusiolka WoW ja pamiętam.. Gratuluję! Niech Maluszek rośnie :*

Karwiczki Agagu GRATULACJĘ DONOSZENIA MALUCHÓW! SUPER!!!

Z tą dietą jak dla mnie wypas.. bo i ja jestem zdrowa i wiem, że z Michałem też jest ok ale niestety lecę z wagi.. mam 3 tyg diety a spadłam 3kg i jestem na +6-7kg, mam nadzieję, że mi to przejdzie i waga poleci troszkę w górę bo to też niedobre..

Buziole :*
 
Natkusia no faktycznie czarna magia z tą dietą ale dajesz rade i to jest najwazniejsze:*
a mój brzuch no mnie sie też właśnie podoba i powiem ci że jak tak teraz myślę to będzie mi go brakowało po porodzie hihi mojej piłeczki :-):-):-):-):-)

A wogóle musze sie pochwalic ciaża 37 tydzień donoszona a ja mam 3 rozstepy jestem z siebie dumna bo niektóre dziewczyny sie smarują i cały brzuszek jakby pocięty a ja sie nie smaruję tylko mi mi się przypomni ;P
 
Ty mi o rozstępach nie mów :-:)-( ja dbałam, smarowałam a i tak jestem strasznie pociachana ehh .. aż boli :-(
 
Galway w tym roku sie wcale nie wybieramy na Sycylie,poniewaz z tak malym dzieciaczkiem nie chcemy,jak juz wspomnialam jest za goraco,nawet we wrzesniu,a poza tym moj ma urlop 4 tygodnie w sierpniu,a we wrzesniu juz do pracy.My bylismy w zeszlym roku w miejscowosci Sciacca,wynajelismy tam domek(razem z cala rodzinka meza :-p) i mieszkalismy zaraz obok plazy,plaza ok,ale nie z tych najpiekniejszych,tam spaedzilismy 10 dni.Ogolnie bylismy prawie 4 tygodnie i od tesciowej codziennie skakalismy nad morze do miejscowosci Siculiana Marina,w sumie za kazdym razem sie tam wybieramy jak jestesmy u tesciowej.Co do jedzenia to oczywiscie owoce moza,pizza,makarony,przepyszne lody,ktore dostaniesz prawie w kazdej lodziarni(nigdzie takich dobrych nie jadlam jak we Wloszech:tak:).Co do zwiedzania Sycylii to mimo tego,ze jezdzimy tam od 8 lat,zbyt wiele nie zwiedzilismy,jedyne co to Palermo i Agrigento(swiatynie),co do Etny to jeszcze wcale tam nie bylismy,a tez wybieramy sie za kazdym razem jak tylko tam lecimy.To jest tak,jak sie do rodziny jedzie,wtedy caly czas spedzamy z bliskimi meza i jakos potem ochoty i czasu brakuje na wycieczki,a do Etny trzeba juz sie liczyc z dluzsza podroza(ponad 200km od miejscowosci w ktorej maz mieszka).To czyli we wrzesniu wybieracie sie na Sycylie?My byc moze w nastepnym roku,moze akurat sie kiedys tam spotkamy?:-)

Witaj Malusiolka i zagladaj czesciej:tak: gratuluje dziewczynki!

Agagu zazdroszcze slonca,tu tylko male przeswity i deszcz prawie codziennie...a co do rozstepow to ja nie smaruje juz jakis czas i na szczescie ani jednego jeszcze nie mam,tyle ze siostra mnie pocieszyla,ze przy porodzie jeszcze moga sie pojawic,w co nie za bardzo wierze..:confused:

Natkusiu to latwo z ta dieta naprawde nie masz,za duzo weglowodanow zle,za malo tez niedobrze...
 
Już jestem po . Dziś na IP młyn jak nie wiem więc szybkie badanie miałam 5 minut ( ale swoją wizytę mam za 2 tygodnie). Otóż jestem zadowolona:) Bo nie jest gorzej (no bo lepiej być nie może ) czyli szyjka się nie skróciła:) Ma 12mm a pessar spełnia swoją funkcję i tylko on w zasadzie chyba trzyma ciąże:) Pessar ściągną w 37 tygodniu a wtedy można urodzić następnego dnia a można również normalnie w 40 tygodniu więc Natkusiu w moim przypadku jak dotrwam do 36 to równie dobrze mogę przenosić ciażę chociaż tego bym nie chciała haha. Więc byle do 36 tygodnia a to tylko 4 tygodnie jeszcze !!
Co do bakterii to dziś nie brał wymazu bo on twierdzi, że skoro nie było szycia i ingerecji igieł to bakteria nie przedostanie się wewnątrz macicy. Ale będziemy to obserwować( może prywatnie u niego w gabinecie mi pobierze wymaz). będe o to walczyć , dziś już nie chciałam zawracać głowy.
Nadal mam luteinkę dowcipnie na podtrzymanie i takie ochronne co drugi dzień. No i mówił, że z rozkurczowymi i leżąc powinnam dotrać do 36 tygodnia :) No i nie mam rozwarcia zewnętrznego.
A tak to nic więcej nie wiem :)
natkusiu koleżanka z sali z cukrzycą (dzis miała cc właśnie i ma córkę przy sobie) schudła w ciąży 10 kg a dzieciątko zdrowe i donoszone więc się nie martw:)
 
Galway Kochana moja mała sesyjka ;)))
Nastepna już bedzie z Kacperkiem po drugiej stronie brzuszka

DSCN0048.jpgDSCN0050.jpgDSCN0054.jpgDSCN0051.jpgDSCN0059.jpg fotki autorstwa mojej Kochanej kuzyneczki ta ciemna plamka to wada aparatu ;)))))

Pozdrawiam :*:*:*:*:*:*:*:*
 
reklama
Cześć :-)

No Agagu pięknie :-) i pomyśleć, że zaraz brzuszka nie będziesz mieć.. Za to będzie cudny syn :tak: czekamy na Kacperka! .. i najbardziej będzie brakować tego bombardowania w brzuchu ..

Aniu a jak tam ten cukier, pytałaś się lekarza? Podpowiedz mi jeszcze jakie podkłady kupiłaś na łóżko szpitalne, takie: Podkłady do przewijania 5szt. idealne do szpitala (2322859033) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.



Dziewczyny.. miałyście kłucie w pochwie? Tak hmm w okolicach szyjki? Miałam w tamtym tyg raz i wczoraj dwa razy mnie zakuło
sorry2.gif
już mam schizy

a my dzisiaj zamawiamy łóżeczko i pościel
biggrin.gif
jeszcze w czerwcu wózek, końcówka kosmetyków i wyprawka zakończona!
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Do góry