reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

reklama
Cześć dziewczyny.

Dzisiaj byłam z mężem na Hcg i wynik jest pozytywny. Z tego co widać to jestem między 5/6 tygodniem ciąży :) Z tego co pamiętam na Hcg w pierwszej ciąży też miałam tak samo. Teraz nie zostało mi nic innego tylko szykować się na przyjście drugiego dzieciaczka.

Pozdrawiam :)
 
Malusiolka gratuluje z całego serducha!! :) cieszę się że kolejna brzuchatka dołączyła do naszego grona! I to jeszcze ta która nam już teraz może dawać radę ;)

Ania no na pewno fasolki wszystkie urosły :) Ale widzę że Ty też masz średnio wyraźne zdjęcie chyba każdy lekarz ma dziwny sprzęt :D i faktycznie ciałko zółte mega duże aż zastanawiam się gdzie jest dzidzia hehe

No Agugu, Karwiczki jak dobrze że 13 nie będę sama :) Ja mam wizytę na 9.30 ale posiedzę sobie tam kilka godzin bo kolejki są zawsze ze szok :/ zjeżdżają ludzie do tej kliniki z całej Polski no ale damy radę

Buziole :*
 
Natkusiu nieskromnie powiem,że mój lekarz ma najnowszy sprzęt w Naszym mieście:) Dopiero co kupiony, nowej jakości;) Zdjęcie robiłam zdjęciom aparatem, może niewyraźne wyszło. No i to jest w 3d może dlatego taki efekt. Tak to ciałko duże, sama się o to boję. Ale lekarz nic nie mówił, powiedział tylko , że dobrze że duże bo dziecko sie tym odżywia. Teraz już chyba go nie powinno być. A to zdjęcie gdzie jest pęcherzyk jest od innego lekarza:)

Natkusia będziemy trzymały kciuki !!!
 
Agagu tylko sobie zapisz, że masz spytać o problem z pamięcią, żebyś... nie zapomniała, hehehe. Ja też byłam na początku rozkojarzona, nawet w pracy kolega już się ze mnie śmiał, bo prosiłam, by mi podał no linijkę, a patrzyłam na długopis. Niedawno "ktoś" wstawił sól do lodówki, olej słonecznikowy do chemikaliów, no i już nie pamiętam co jeszcze, ale śmiesznie bywa, hehehehehe.
Karwiczki, rodząc będę miała prawie 30,5, a Mąż 30 i miesiąc, bo jakoś młodsi całe życie do mnie lgnęli. Może dlatego, że ja cały czas jeszcze nie wydoroślałam, no i Kochanie mówi do mnie, "szesnastka". Szczerze, to jak byłam na wizycie to czułam się jak nieletnia matka, poza trzema polkami, litwinką i jedną afroamerykanką (na jakieś 50 osób), które mogły być w moim wieku lub młodsze.
Co do USG, to miałam dziś i może skaner nie jest przedpotopowy, ale zdjęcia to strzelają na odwal. Piotruś głównie jak alien wygląda, a przecież można zrobić zdjęcie z profilu, z malutkim noskiem, lub stópki... A to trzasnęła taką beznadziejną fotę, że nie ma się czym pochwalić, a Polce popsuła się drukarka i co najwyżej Mąż robi zdjęcie ekranu, na którym widać Młodego. Szkoda...
 
Tyle zwlekałam z odpowiedzią, że ominęło mnie kilka wiadomości i muszę nadrobić :-D
Aneczka
jaka słodka Kruszynka, teraz już będzie duuuużo większa więc za tydzień będzie sesja.
Natkusia współczuję kolejek u lekarza, ale czego się nie robi dla Maleństwa. Trzymam &&&&& by Serduszko grzecznie się sprawowało.
Malusiolka to super, że test się potwierdził. To teraz za dużo nie dźwigaj córci, dbaj o siebie i powoli szykuj starszą siostrę do przyjścia młodszego rodzeństwa, bo pisałaś, że związane jesteście mocno i może być zazdrość...
Pozdrowionka Dziewczynki
 
Galwaygirl no mam nadzieje że będzie bobo większe już:) Tylko to ciałko mnie martwi, myslicie , ze to normalnie? minęły ponad 2 tygodnie od wizyty więc pewnie już się coś zmieniło...a j tu wam pisze, że brzuszek nie rośnie a dziś jakby wywaliło. to chyba zależy od dnia, ale mąz nawet dziś powiedział, że taka kulka na dole się robi a oni znają nasze ciałka :D
 
Aneczko ja na ostatnim usg nie miałam już ciałka.. Wg mnie wszystko ok, tym bardziej że lekarz tak Ci powiedział także nie martw się! No bobo na pewno jest już większe, przy następnej wizycie się możesz zdziwić ;)
Mi też już brzuch wywala :D i to w sumie zależy od dnia, czasami jest większy i a czasami mniejszy.. Będzie trzeba zacząć mierzyć sobie obwód brzucha żeby widzieć różnice :] Choć mąż jak przyjeżdża to twierdzi że brzuchol większy no i piersi hehe

Myślicie że jak u kardiologa będę miała echo serca (zawsze mi jeździ po klatce piersiowej, szyi i brzuchu) to będzie dzidzie widać? W sumie to wygląda prawie jak usg hmmm...

Ok kochane, ja śmigam spać Dobranoc :*
 
reklama
Hej dziewczyny,
Zrobiłam test w 4 tygodniu i wyszedł pozytywnie:) Dzidzia starana więc szybko mogłam zareagować na objawy i brak okresu. Byłam dzisiaj u lekarza żeby to potwierdzić, a on powiedział, że to jeszcze za wcześnie i na razie brać kwas, unikać stresu i traktować jakbym była w ciąży i spotkamy się za 3 tygodnie.
Martwię się trochę że nie chciał badać itp. Jest do tego powód?
Dodam tylko, że to moja druga wizyta u niego, bo musiałam zmienić lekarza.
 
Do góry