reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Nie badał bo to za wcześnie. Na usg mógł co najwyżej pęcherzyka szukać ale nie musiał. Za 3 tygodnie będziecie słuchać serducha. A do lekarza się jeszcze nalatasz ;-)
 
reklama
Halo Dziewczynki przepraszam ze tak mało zagladam ale myslę dużo o was i jestem z wami ;)))) mimo ze czasu brakuje.


Ja juz nie moge się doczekać 13 odliczam sobie dni juz bym chciała zobaczyc mojego Skarba i znowu usłyszeć te kojące nerwy słowa " wszystko jest wporządku maluch rozwija się prawidłowo " jak długo czekam na wizyte to sie potem martwię o moje maleństwo i w poczekalni siedzę jak na szpilkach czekając aż mnie pani doktor wywoła ;)))) ale wierze ze wszystko jest ok ;))) pozatym wizyta już za 5 dni ;))))

Glawy no musze zapisac sobie hehe nie ukrywam ze troche smiechu z tymi zanikami jest ale czasami to frustrujace ,,, poza tym kruszą mi się zęby to straszne zawsze miałam sliczne zęby a teraz od niedawna zaóważyłam ze mi się kruszą i nimi pluję ;(((( boje się ze moja Malutka mi zje zęby ;(((( planuję jak najszybciej umówić sobie wizyte ale jest cieżo nie każdy stomatolog chce sie zajmować zebami u ciężarnej ,,,,

Całuje was moje dziewczynki Kochane i jestem z wami
 
Cześć dziewczyny ;)

Mam taki problem, otóż tydzień czasu spóźnia mi się miesiączka. Ostatnie dwa tygodnie strasznie bolało mnie podbrzusze, nawet skierowali mnie do szpitala czy to aby nie wyrostek, ale nie. Zrobiłam już chyba z pięć testów ciążowych i na każdym wyszła mi druga kreska ale dopiero po około godzinie, dwóch. Wiem, że nie powinno czytać się testów po czasie ale nigdy coś takiego mi się nie przytrafiło. Czy jest możliwość żebym jednak była w ciąży, może któraś z Was miała podobny przypadek?? :)
 
Agagu a jesz dużo nabiału, rany, ja też mam zęby słabe, dlatego teraz szczotkuję je dwa razy dłużej no i nitka obowiązkowo, bo zębów nie chcę stracić. Ja nigdy nie mogłam pić mleka bo miałam uczulenie, a w ciąży jakoś się pozmieniało i organizm sam się upomniał. Teraz codziennie mleko lub kakao, wiesz, że jak dziecko potrzebuje wapnia a mu nie dostarczysz wystarczającej ilości w diecie to sobie weźmie od Ciebie, (Sis mi mówi, że to tak jak z hubą drzewną, przyssie się i do końca życia czerpie z nas:-D a już na pewno do póki się nie ustatkuje). Może dlatego Ci się zęby kruszyć zaczęły.
 
witaj kkkcelyna! U mnie test wyszedł dopiero po 2 tygodniach, ale u którejś z dziewczyn z tego co pamiętam druga kreska wyskakiwała już po tych wskazanych 10min. Nie pamiętam u której. A próbowałaś zrobić test z krwi? Jak już jest tydzień po terminie to powinien pokazać prawdę.
 
Moja teściowa ciągle mi powtarza żebym dużo nabiału jadła, bo inaczej zęby stracę. To prawda, kuzynka męża nie przestrzegała tego i po dwójce dzieci mając 30 lat musiała sobie zęby wstawiać.

Natkusia, echo serca to z tego co pamiętam to słyszysz i nie wiem czy przypadkiem nie widzisz serduszka, a poza tym nic więcej.

Agagu, fajnie masz z tą wizytą, że jest tak wcześnie. Ja dopiero mam na 23.12, bo miejsc nie ma. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jak się czuje maleństwo. Trochę się martwię, bo w moim życiu jest dużo stresu i nie mam nawet jak tego uniknąć.

3timeangel, nie martw się, to normalne. U Ciebie jest tak wczesna ciąża, że lekarz po badaniu za bardzo nie ma co Tobie powiedzieć. Poczekaj do kolejnej wizyty i na pewno zobaczysz maluszka :)

kkkcelyna, jeżeli masz wątpliwości to zrób sobie Hcg z krwi, będziesz mieć 100% pewność. Ale moim zdaniem 5 testów pozytywnych nie pomyliło się.
 
Wiecie co kobietki:) U mnie końcówka 10 tygodnia, wstaje rano cche włożyć sukieneczke obcisłą moja a tu...niespodzianka. Brzucholek. Kurczę waga spada a brzunio z dnia na dzień wywalilo:) I to dopiero 10 tydzień:)
 

Załączniki

  • 9t6d (3).jpg
    9t6d (3).jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 30
Dzięki wielkie za odpowiedź, bałam się trochę, bo to nowy lekarz. W takim razie cierpliwie czekamy do 29.12. Czy na pierwsze USG można wziąć męża? Bo on już wariuje:p
 
3timeangel, raczej nie będziesz mogła wejść z mężem, bo z tego co pamiętam do 9 tygodnia ginekolog robi Usg dopochwowe. Twój mąż będzie mieć wiele okazji aby zobaczyć maluszka :)

Aniu, szybko Tobie brzusio rośnie. Ja z tego co pamiętam u mnie w pierwszej ciąży brzuszek zaczął rosnąć w 3 miesiącu, a przy tej to mam taki jakbym była już w 3 miesiącu.
 
reklama
Do góry