reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

DSC02820iiiiii.jpg


a tutaj zdjecie mojej kruszynki robione tydzien temu czyli calkiem pod koniec 13 tygodnia,jakosc tez nie jest superasna,ale mozna juz rozpoznac co gdzie jest :)

pozdrowienia od nas ciotki! :-)
 
reklama
kkaassiiaa zrób beta hcg rozwieje wszystkie wątpliwości, testy sikane mogą wychodzić negatywne w ciąży a beta we krwi jeśli jest to wyjdzie napewno, poza tym objawy które opisujesz mogą zarówno sugerować ciążę jak i nadchodzącą miesiączkę.
 
Hallo moje Kobietki kochane ;****

Natkusiu moja pani doktor nazywa się Dorota Panasiuk- Kuka jest niesamowita i najlepsza jaka miałam ;))))) ta klinika jest baaardzo dobra mają nowoczesny sprzęt i wogóle suuuuper !!!!!!!!!!!! Także bedziesz zadowolona ;)))

ANECZKO badania prenatalne robi się przez powłokę brzucha ;)))) oczywiście to nieinwazyjne ;**** ja moze juz dzisiaj też wkleje wam fotki mojej małej Kruszynki ;))))

Pozdrawiam :****
 
reklama
Do góry