reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Jedna kreseczka :( teraz już nie mam wątpliwości, po takim czasie od ostatniej @ nie ma szans żeby test nie wykrył ciąży, widocznie jeszcze nie ta pora i nie nasza kolej :/ Mam nadzieję że nowy rok przyniesie nam upragnioną dzidzię :)
 
reklama
:) poczekaj jeszcze na wizytę... życie czasami nas zaskakuje :) jedno jest pewne nie ma co się poddawać.. Trzeba działać a dzidzia się pojawi :-)
 
Nigdy się nie poddam :) Licze na ciąże i czekam do wizyty... może uda mi się jeszcze zapisać wczesniej :) zobaczymy :) ale napewno się odezwe co i jak :)
 
zaniepokojona
a robilas bete?
mi pomogla ona rozwiac wszelkie watpliwosci- moze warto? robilam w piatek rano a ok 15 juz wiedzialam co i jak
 
no to ja dorzuce swoje... karmię piersią i okresu wciąż nie mam, już 8 m-cy. Ale we wrześniu się kochaliśmy z chłopakiem, jakoś w połowie miesiąca. W połowie listopada zrobiłam test i wyszedł negatywny. Pare dni temu też wyszedł negatywny, ale mam dziwne uczucie w brzuchu, coś mi tam jezdzi, może nawet kopie-albo ze stresu to moje nerwy i urojenia. To byłby juz 4 mc, czy możliwe, żeby w 4 miesiącu też test się pomylił? bo wiem, że jak robi się za wcześnie to może, ale czy jak się robi tak późno? Do gina to chyba po świętach dopiero, ale całe swięta w nerwach.... macie zdanie na ten temat? dzięki! a może powracający okres tak daje o sobie znać?
 
Tak, testy są mylące. Ja robiłam podczas drugiej ciąży aż 3 razy i za trzecim dopiero wynik wyszedł prawidłowy :-p
 
reklama
Lilavati na jednym forum wypowiadala sie dziweczyna ktora wiedziala ze jest w ciazy i test dopiero wykryl jej ciaze w 5 miesiacu :) wiec wszystko mozliwe :)
 
Do góry