reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

dzis jest 29 dc i zrobilam test ciazowy - negatywny. Caly czas mam jednak nadzieje, ze jestem w ciazy. powinna miec dzisiaj@ a nie mam i tak mnie dziwnie w brzuchu jakby swedzi. Zrobilam w tym m-cu juz 3 testy lacznie. ach nie moge sie doczekac pozytywnego wyniku.
 
reklama
Tym razem test ciazowy sie nie pomyslil. 2 dni pozniej ale @ przyszla :wściekła/y:. Nic tylko zostaje nam probowac kolejny m-c. A myslelismy z mezem to bedzie to wiele prostsze :no:
 
Witam jestem mamą 3letniego Kubusia:) no więc zanim dowiedziałam się, że mały łobuzik jest w moim brzuszku to byłam już w 3 miesiącu i zrobione dwa wcześniej testy dały wynik negatywny;/ natomist od kilku miesięcy staramy się z mężem o kolejnego członka rodziny no i wreszcie się udało.dzisiaj oficjalnie moge powiedziec JESTEM W CIĄŻY jednak i tym razem test zrobiony 3 dzień po planowej miesiączce pokazał wynik negatywny dopiro kolejny test zrobiony po koljenym tygodniu dał wynik pozytywny..pozdrawiam wszystkie przyszłe oraz alktualne mamuśki:)
 
Olusiaki badanie z krwi Bete zawsze warto zrobic bedziesz wiedziala na czym stoisz oczywiscie zycze zeby to byla dzidzia
lusia my z M staralismy sie bardzo dlugo o dzidzie ale dopiero wtedy jak odpuscilismy kupilismy pieska i chcielismy przelozyc na przyszly rok ciaze to od razu zaszlam :-) czego i Wam zycze bo wiem jak to jest co miesiac robic po kilka testow a pozniej ryczec w poduszke ze znowu sie nie udalo patrzec na te wsyztskie ciezarne babki albo juz z wozkami albo na portalach jak koeljna kolezanka przytula swoje nowonarodzone dziecko
 
a u mnie bylo inaczej. OM miałam 21 lipca, kolejny okres miał być 18 sierpnia. Już 9 sierpnia czułam, że jestem w ciąży (a było to może 4-5 dni po zapłodnieniu). Test ciążowy zrobiłam 11.08, czyli tydzień przed terminem okresu i wyszły mi dwie kreseczki (co prawda druga słabsza). Test powtórzyłam jeszcze trzykrotnie w tym dniu i za każdym razem były dwie kreski :) mój przykład pokazuje, że testy mogą wykryć ciążę przed terminem miesiączki :)
 
Witajcie,

chwile temu zrobilam test. Wyszedl negatywny :baffled:. Kiepsko jak diabli :no::baffled::no:. Juz myslalam, ze wykaze ciaze:-):happy2::-D, staram sie o nia od dwoch lat. Kwarantanna miala byc od 18-tego, dzis juz 21-szy. Myslicie, ze cos z tego jeszcze moze byc???? Sama nie wiem, czy wierzyc w ten wynik, czy nie... czy za kilka dni powtorzyc test.
 
Ja robiłam pierwszy test tydzień przed spodziewaną @,bo też bolały mnie sutki i miałam zawroty głowy i już wtedy wyszedł pozytywny-tyle,że druga kreseczka bladziuteńka. Drugi test zrobiłam 2 dni po spodziewanej @ i już kreska była wyraźna.
Aha to był Pre-test taki z mamą i dzidziusiem-podobno najskuteczniejszy
 
reklama
Witam!! Ja tez mam problem z testami i to własnie Pre test. Staramy sie o dzidzie @ miałam dostać 3.11 a tu nic zrobiłam test w dniu spodziewanej @ i wyszedł negatywny, powrórzyłam test po tygodniu wyszły 2 kreski, jedna bladsza ale mocno widoczna, od razu poleciałam po jeszcze jeden test, ale już innej firmy i wyszła jedna kreska nie widoczna praktycznie, więc kupiłam następny pre test i zrobiłam go 2 dni później z porannego moczu i wyszedł negatywny. Nic z tego nie rozumiem. Tet z tej samej firmy a pokazuje cos innego.Mam objawy takie jak ból i tkliwość piersi, od tygodnia mam mega mdłości, ból podbrzusza czasem. nie mierze temp regularnie wię c nie wiem jaka jest. Co o tym myslicie za tydzień ide do lekarza to sie dowiem, ale do tego czasu masakra jakaś . Już się tak cieszyłam z tyc 2 kresek a tu takie coś . Miała któras z was podpbny przypadek??
 
Do góry