reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

reklama
Moja corka byla palnowana i co miesiac robialm testy...przz 6 miesiecy czekania na 2 kreski i tu...nic jedna kreska nie bylam niby w ciazy ale dla spokoju powtorzylam test i znow nic....a jednak bylam w ciazy i choc zrobilam test tak jak bylo w instrukcji nic nie wykazal.... w moim przypadku nie zadzialaly wiec te testy to takie tylko awaryjne lepiej isc do lekarza za kazdym razem gdzy jest choc minimalne prawdopodobienscto maluszka...
 
moja przyjaciolka zawsz egdy robila test wychodzil pozytywny a w ciazy nie byla...miala jakies klopoty hormonalne i je leczyla...nawet wkrecila chlopaka na prymaaprylis z ejest w ciazy robiac przy nim test...ale miala odkrecania bo nie chial wierzyc z ema klopoty i sie leczy!!! wiec 2 kreski nie zawsze to ciaza ale niezwykle rzadko i tez nalezy isc do lekarza!!
 
JA ZROBIŁAM SOBIE TEST CIĄŻOWY W TRZECIM DNIU SPODZIEWANEJ MIESIĄCZKI. WYNIK WYSZEDŁ POZYTYWNY:happy2: .JEST TO MOJA DRUGA CIĄŻA I W MOIM PRZYPADKU TESTY SĄ 100 %.
 
Ja mam takie doświadczenia z testami
1 ciąża ok test tydzień po terminie spodziewanej @ pozytywny wynik dwie krechy
2 ciąża test w dniu spodziewanej @ negatywny 1 krecha tydzień później 2 krechy jak w mordę strzelił
3 ciąża test zrobiony 5 min temu 6 dni po terminie spodziewanej @ cień cienia ale jest
będę mamą po raz 3 Hurra:-)
 
Ja mam takie doświadczenia z testami
1 ciąża ok test tydzień po terminie spodziewanej @ pozytywny wynik dwie krechy
2 ciąża test w dniu spodziewanej @ negatywny 1 krecha tydzień później 2 krechy jak w mordę strzelił
3 ciąża test zrobiony 5 min temu 6 dni po terminie spodziewanej @ cień cienia ale jest
będę mamą po raz 3 Hurra:-)
no to gratulacje ;)....
 
Czułam podswiadomie ciaze, @ nie było od kilku dni a zawsze mam bardzo punktualnie. I wyszły II kreseczki na tescie. Jednak byłam w takim szoku, ze testy powtarzałam trzykrotnie co kilka dni:-D a potem udało sie dosc szybko zamowic wizyte i tu gin potwierdzil po badaniu i jeszcze po usg rowniez.:tak:
 
hej mam problem i sama nie wiem co o tym myslec a mieszkam w Anglii i do ginekologa ciezko sie od razu dostac. wizyte mam na sobote ale chcialabym was sie poradzic. A wiec miesiaczka mi sie spoznia 3 dni od 6 dni mam bole brzucha takie jak na miesiaczke (dodam ze nigdy nie mialam przed miesiaczka kilkudniowych boli trwal on zazwyczaj jeden dzien) w dzien spodziewanej miesiaczki zrobilam test i wyszla 2 kreseczka bardzo blada. 2 dni pozniej kupilam test z innej firmy i wyszedl pozytywny (ponad 2 tygodnie od zaplodnienia) w nocy dostalam mocnych bolow brzucha i mocna miesiaczke. Zrobilam test i wyszedl negatywny Bardzo sie boje i zwariuje zanim doczekam sie wizyty u lekarza. Co o tym myslicie? Odpiszcie prosze
 
reklama
Kochana jest baardzo duze prawdopodobienstwo ze doszlo do samoistnego poronienia... mozesz leciec na badania betahcg dzis i jutro i zobaczyc czy bylas w ciazy ----> albo lec do spzitala (ale w Anglii chyba i tak cie nie przyjma przed 12tc)... rob cos, bo (mozliwe) bylas w ciazy i stracilas maluszka...

Przykro mi, Tulaski :(
 
Do góry