reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Tez tak mysle ale w szpitalu mnie nie chca przyjac bo za wczesnie a badanie krwi mam na jutro rano z tym ze wyniki beda na nastepny tydzien. udalo mi sie jednak przelozyc wizyte prywatnego polskiego ginekologa ale to dopiero na jutro po 14. powiedz mi jeszcze czy wiesz moze czy w tak wczesnym poronieniu organizm sam sie ,,oczyszcza,, i czy moge juz odrazu starac sie o kolejna ciaze czy poczekac?
 
reklama
przy tak wczesnym poronieniu raczej wszystko powinno samo wrócić do normy. Ale niezależnie od tego powinien zobaczyć Cię lekarz - tylko on może stwierdzić, jak to wygląda i kiedy możesz się znowu starać. trzymaj się!
 
Tez tak mysle ale w szpitalu mnie nie chca przyjac bo za wczesnie a badanie krwi mam na jutro rano z tym ze wyniki beda na nastepny tydzien. udalo mi sie jednak przelozyc wizyte prywatnego polskiego ginekologa ale to dopiero na jutro po 14. powiedz mi jeszcze czy wiesz moze czy w tak wczesnym poronieniu organizm sam sie ,,oczyszcza,, i czy moge juz odrazu starac sie o kolejna ciaze czy poczekac?

z tego co wiem, oczyszca sie sam... -> ja mialam tak dwa razy (test dwie krechy powtarzany co drugi dzien i po 2-3tyg. bole i miesiaczka), i ani razu nie zdarzylam dojsc do gina w dwupaku (kocham te terminy na nfz pt: prosze przyjsc za 4tygodnie, albo pierwszy wolny termin jest za miesiac)... a teraz jestem w 26tc z kilogramowym maluszkiem :)....
raz bylam w szpitalu to tylko uslyszalam, ze juz po -> plod prawdopodobnie byl ale go zmyło... :(
 
Amisia tak wczesne poronienie samo sie oczyszcza choć nie zawsze, a krwawisz nadal?Może zapisz się na wizyte u gina niech zobaczy czy wszystko sie oczyściło , ja w listopadzie miałam II kreseczki a następnego dnia miesiączka tylko ,że ja robiłam dwa testy jeden pokazał dwie drugi jedną wole myśleć ,że to była miesiączka bo już jednego Aniołka straciłam.
Zapalam światełko (*) i zapraszam na wątek "ciąża po pronieniu" .
 
hej dziewczyny. Staramy sie z Grzesiem o dzidzie. Kochalismy sie w dni plodne . teraz spoznia mi sie okres 5dni. ciagnie mnie strasznie w lewej czesci podbrzusza , robilam test i wyszedl negatywnie. czy mimo to moge byc w ciazy?
 
Cześć dziewczyny
Ja osobiscie tez nie wierze testom od roku starałam sie o drugiego dzidzusia , we wrzesniu miałam dostac @ i nie dostałam a zawsze mam regularna co do dnia po 2 tgodniach zrobiłam test i wyszedł pozytywny wiec poszłam do swojego gina a on oznajmil ze nie jestem w ciązy i na drugi dzien nie wiadomo skąd dostałam @ ,także najpewniejsze jest badanie krwi za które nie trzeba płacić :)
 
dziewczyny okres spoznia mi sie 2 tyg. zrobilam dzieciec testow ciazowych wyszly wszystkie pozytywne poszlam do ginekologa i powiedzial ze ciazy nie widzi ze mam przyjsc za dwa tyg co sadzicie ? :(
 
dziewczyny okres spoznia mi sie 2 tyg. zrobilam dzieciec testow ciazowych wyszly wszystkie pozytywne poszlam do ginekologa i powiedzial ze ciazy nie widzi ze mam przyjsc za dwa tyg co sadzicie ? :(
albo idz do innego gina, albo poczekaj z tym, nie zawsze wszystko odrazu widac, moglas zajsc pod koniec cyklu i ciaza jest mlodsza i jej jeszcze nie widac...
 
reklama
dziewczyny okres spoznia mi sie 2 tyg. zrobilam dzieciec testow ciazowych wyszly wszystkie pozytywne poszlam do ginekologa i powiedzial ze ciazy nie widzi ze mam przyjsc za dwa tyg co sadzicie ? :(
zrób sobie test z krwi - prawdopodobnie jesteś w ciąży, której jeszcze nie widać na usg :)
 
Do góry