reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

ojej Aniu! przykro mi. Uda sie nastepnym razem! glowa do gory!

U mnie wciaz niecierpliwosc i brak danych.
 
reklama
Cześć dziewczyny!!! Okres spóznia mi się 3 tygodnie ,ostatni miałam 30 pazdziernika:szok: .Zrobiłam już 4 testy i wszystkie negatywne wyszły ,po 2 z jednej firmy.Dokładnie nie wiem jaka mają czułość bo mieszkam w Anglii i nie do końca rozumię. Jutro wybieram sie do lekarza rodzinnego,bo tutaj nie można od razu do gina:crazy: Czy ja mogę być w ciązy??? Mam synka 20 miesięcznego:-)
 
Czesc,
Przepraszam, ze odzywam sie dopiero teraz. Beta negatywna. Musialam sie najpierw rano z lez otrzasnac a potem szybko pakowac i pol dnia w samolotach i na lotniskach... potem kolacja z rodzina no i teraz pisze.
szlag by to trafil.
a malpy w czerwonym jak nie bylo tak nie ma a przez ostatnie pol roku byla dokladna co do dnia i godziny. Co tez mozg i nadzieje potrafia z cialem wyprawiac...

yvonneok najlepiej, zebys zrobila test krwi na beta hcg. ale skoro trzy tygodnie i testy nic nie wykrywaja to prawdopodobieństwo na ciążę małe a z drugiej strony z tymi testami domowymi roznie bywa...
 
ech, szkoda :/ coś ostatnio fałszywe alarmy :/ no cóż, z ludzkim organizmem nigdy nic nie wiadomo... powodzenia w dalszym staraniu - jak teraz się nie udało, to może następnym razem :)
 
Hey. Mam cykl 28-o dniowy jak w zegarku...wiec kiedy 33 dnia dalej nie bylo @ zrobilam test i wyszedl negatywny. Zdziwilo mnie to troche wiec poszlam do apteki i kupilam 2 nastepne,ktore zrobilam 35 dnia (znow negatywny) i 37 dnia,ktory w koncu wyszedl pozytywny! Niby na tescie pisze,ze wykrywa juz ciaze 6-4 dni przed planowanym dniem @ bynajmniej ja takie mialam...no i co? wyszedl mi pozytywny dopiero 9 dni po @! Zgadzam sie,ze wykrywaja ciaze ale napewno nie przed @...takze dziewczyny nie wydawajcie pieniedzy i nie robcie testow przed okresem::-) Zreszta nie wiem, moze komus okazal sie pozytywny jeszcze przed@ ze mna bylo inaczej :-) Pozdrawiam:-)
 
jaki to czlowiek jest glupi. nic tylko powinno sie mnie postawic przy scianie, zebym sobie chwile poobijała tę durną łepetynę.
okres mi sie spoznia przeciez tylko 3 dni (coprawda pierwszy raz od wielu miesiecy), 5tysiecy testow domowych mowilo raczej nie (bo na kilku widzielismy cien kreski). Moj durny szwajcarski lekarz zamiast mi podac dokladne liczby z wyniku bety napisal tylko mejla, ze wynik negatywny. A ja @ dalej nie mam i nic a nic nie czuje, zeby sie miala zblizyc - bo bole brzucha, nabrzmiale piersi, ciagnace jajniki i rozne inne to ja mam od dobrych 2 tygodni i co 5 minut mysle, ze juz zaraz bedzie @
a gdzie ta moja glupota? a no tu! od 2 godzin zamiast spac szukam winternecie odpowiedzi czy beta wykonywana 14 dni po stosunku czyli powiedzmy 8-10 dni po zagniezdzeniu daje wiarygodny wynik czy nie. Idz Ty pokownico glupia po rozum do glowy i nadzieje zostaw na nastepny miesiac. Niech ta @ juz przyjdzie i mi rozum odda! czlowiek powinien byc jakos chroniony przed taka chorobliwą nadzieją!

:(
 
pok ja robiłam bete ok 12 dni po zapłodnieniu i wyszło ponad 6tys jedn. Na moim teście kreska była blada ale jednak ciemniejsza niż na Twoim. Staralismy się z mężem o dziecko ponad 3 lata więc każdy spoźniające się @ to niezły stres i nadzieja że może się udało. Może zrób kolejną i sama odbierz wynik na papierze, będziesz wtedy pewna na 100% jak sama zobaczysz. A poza tym u mnie stres wynikający z chęci posiadania dzidziusia jeszcze bardziej potęgował spóźnianie się @. Czasem nawet o 2,5 tyg. Trzymam kciuki że się uda, powodzenia ! :-)
 
Witam;-)
Nam sie od razu praktycznie udalo, ale dalej w to nie umie uwierzyc:-pMyslalam, ze bd czekac z pol roku, a tu tak szybciutko:tak:co prawda nie widzialam kruszynki, tylko pecherzyk, ale musze byc dobrej mysli:tak:termin mam na sierpien:tak:a test robilam 4 dni przed @ i negatywny, tydz po okresie czyli ok 10 dni pozniej juz pozytywny. Kreski pokazaly sie od razu, za 2 dni tez zrobilam test i tez 2:tak:Pozdrawiam i zycze powodzenia:tak:
 
reklama
beata ja tu testu nie pokazywalam.
Co do bety - Tobie pokazala 6 tysiecy, bo juz taka powinna byc a skoro mam negatywny to rozum podpowiada, zeby sie nie napalac, bo zupelnie nie ma ku temu powodu. Prawdopodobienstwo, zeby beta byla zrobiona za wczesnie jest takie jak to, ze zamiast swietegomikolaja przyjdzie w tym roku w wigilie wielkanocny krolik...
dzieki za poyztywne slowa!
sciskam was wszystkie mocno! ;-)
 
Do góry