reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

reklama
Witam dziewczyny i na wstępie życzę wszystkim czekającym upragnionych dwóch kreseczek lub wyniku beta hcg powyżej 5:)
Ja w pierwszej ciąży robiłam test dzień po spodziewanej miesiączce i był pozytywny:)
a teraz....hmmm odkąd urodziłam synka @ miałam jak w zegarku...a w tym miesiącu go nie ma...chciałabym drugą dzidzię ale jakoś specjalnie się nie staraliśmy ucelować...
dzisiaj piąty dzień po spodziewanej @...test robiłam w dzień niby @ negatywny i dziś też negatywny ale brzuszek mam bardzo wzdęty i mnie pobolewa i piersi mam nabrzmiałe i bolesne....i nie wiem czy iść jutro na betę czy może jeszcze poczekać???
co myślicie???
 
ja dostalam wczoraj. zupelnie niespodziewanie. Przelezalam kilka godzin w lozku w takich bolach, ze nie wiedzialam co ze soba zrobic. zdarzaloi sie czasem, ze cos mnie pobolewalo bardziej lub mniej ale czegos takiego to nie bylo juz ho ho ho.... ale szczerze przyznam, ze z ulgą przyjęłam te malpe. juz bylam tak zmeczona zludzeniem, i zaczynalam sobie wmawiac wszystko wbrew testom wszelkim a tak odzyskalam zdrowy rozsadek ;-)
 
beta nie wyszla, wiec dostalam luteine, dzis ostatni dzien biore no i czekam na @...akurat na swieta,

czy ktoras brala dopochwowo i moze mi powiedziec kiedy wystapi @ po odstawieniu tabletek?
 
mam pytanie
otoz jakis czas temu zaczelam zazywac tab antykoncepcyjne a dokladnie Yaz niestety wtedy kiedy powinno wystapic tzw krwawienie z odstawienia ... nie pojawilo sie......wiec kupilismy test i zrobilam. Wynik negaatywny jedna kreska , wczoraj moj partner zasial znow we mnie ziarenko watpliwosci ze moze jednak mamy mala Fasolke ...i dzis zrobilam test.... jedna krecha b wyrazna przy literce C a przy T slaba ...c o mam sadzic o tym :(sama juz nie wiem
czy mozliwe jest by zajsc w ciaze przy tab naty? @ brak przyczyny doszukuje sie z zawirowaniu hormonalnym - pierwsze w moim zyciu tab anty ...pomozcie mi prosze co to oznacza...

p.sbola mnie piesi i mam dziwnie wysadzony brzuch choc nie powinnien aa no i nie mam mdlosci etc
 
kochana jezeli dojrzalas na tescie dwie kreseczki - nawet gdy ta druga jest baardzo slaba - jest duuuze prawdopodobienstwo ze test sie nie mylil ( poza tym slyszalam o tym ze testy niewykrywaja ciazy, a ze wykrywaja gdy jej nie ma to nie slyszalam)!
Zrob jak najszybciej betahcg albo idz do gina ;).
Pamietaj ze zadne anty nie dziala na 100% ;)!!
I pisz nam co i jak Kochana ;).
Trzymamy kciuki ;).

P.S. Mi mdlosci ojawily sie jakos w 7-8tc :).
 
to prawda, testy mogą się mylić, ale tylko w jedną stronę :) skoro pojawiła się słaba kreseczka- prawdopodobnie jesteś w ciąży. Dodam, że u mnie test pozytywny wyszedł dopiero 22 dni po zapłodnieniu, wcześniej druga kreska była tak słaba, że gdybym nie widziała, że powinna tam być, pewnie bym ją przeoczyła :)
 
reklama
Do góry