reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

ania, u mnie kreska wyglądała bardzo podobnie, też jakby jej nie było ;) pamiętam że oglądałam ją pod oknem i wpatrywałam się, bo ledwo była widoczna, no ale jednak była :)
jak dla mnie to wygląda na pozytywny test.
 
reklama
eve bardzo bym chciala zeby byc pozytywny :) zwlaszcza ze choruje na PCO i wiadomo ze wtedy trudniej zajsc;
jutro napisze co sie okazalo po wizycie u lekarza, a teraz czekam na meza zeby mu ten pokazac :)
 
aniu, kciuki trzymamy :) jeżeli to już rzeczywiście 2 miesiące od miesiączki i jej nie ma, to lekarz będzie w stanie na pewno coś ci powiedzieć :) dawaj znać co się okazało :)
 
a ja bylam dzis o 11 na betce i poznym popoludniem/wieczorem ma mi lekarz przyslac wynik na mejla. dzis powinnam miec @ a ani jej widu ani slychu. tempka dobra. ale taka jestem w nerwach cala, ze hej...
aniu trzymam kciuki za Ciebie caly czas.
 
dziewczyny, wrocilam od lekarza, nie mogl mi jednoznacznie powiedziec ze to ciaza, bo mam pco i plamienie ostatnio, zrobilam rano bete, jutro wynik, dostalam tez luteine na wszelki wypadek,

pok teraz razem czekamy na wyniki :)
 
dam znac od razu jak sie czegos dowiem. Ty tez!
ja co do siebie mam coraz gorsze przeczucia.. im dluzej telefon nie dzwoni tym gorzej...
 
reklama
STALO SIE, MAM WYNIK.
<1,2 mlU/ml wg badań to bez ciązy <5


buu, wiec nic z tego, tylko dlaczego na dwoch testach byla druga kreska? (a moze to ja chcialam ja widziec) :-(
zaczynam brac luteine i czekam na nieszczesna @... (a jesli po 7 dniach nie przyjdzie? moze jest jeszcze jakas szansa?)
*zastanawiam sie jakie moglyby byc takze objawy ciazy pozamacicznej...*

pok co u Ciebie? mam nadzieje ze lepiej...
 
Do góry