reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Wiesz ja Ci powiem tak- gdzieś w sercu b. bym chciała bąbelka mieć, tak samo mój narzeczony. On jest starszy ma 26 lat więc wiesz... ogólnie ja mu zadzwoniłam do niego że są dwie kreski to sie tak ucieszył że wszystkim w pracy powiedział że chyba będzie tatą.. :)
No ale ,ja mogę chcieć dziecka,On też ale rodzice? Ja mam jeszcze cały rok szkoły..
 
reklama
to patrz moj tez ma prawie 26 ( a dzieciak taki z niego ze sie smieje ze bede mama dwojki paskud - jak juz urodze).... moj to wogole zero odpowiedzialnosci....

ja mam 18 on jeeszcze 25 (za miesiac oboje mamy urodziny :p) i niechcacy zaszlismy w ciaze.....

moja mama to bosko przyjela... jego obrazila sie :D- zolza glupia!!! wiec tym sie nie przejmuj, z czasem oswajaja sie z ta mysla ;), a jak widza wnuka to lataja jak glupi!!!

wiesz co, zycze ci bys byla zafasolkowana ;P....
a test zrob z porannego moczu, wtedy masz wieksza pewnosc ze szybciej zostanie wykryta ciaza, ale ja bym poczekala do momentu az spozni sie @... rzadko ktora kobieta ma objawy w pierwszych 3-4tc :)!
 
Ja mam 18 lat !!w lutym będę miała 19 . A mój narzeczony to teraz w październiku obchodził 26 urodziny :) Tylko na prawdę dziwi mnie już to wszystko,że pierwszy test wyszedł pozytywnie a drugi negatywnie. . . az mnie korci żeby zrobić teraz trzeci. Wiesz ja chyba jednak baardzo chce być w ciązy, bo wiem że w narzeczonym będę miała oparcie i że damy rade... jeju.. nie wytrzymam!
 
Ja mam 18 lat !!w lutym będę miała 19 . A mój narzeczony to teraz w październiku obchodził 26 urodziny :) Tylko na prawdę dziwi mnie już to wszystko,że pierwszy test wyszedł pozytywnie a drugi negatywnie. . . az mnie korci żeby zrobić teraz trzeci. Wiesz ja chyba jednak baardzo chce być w ciązy, bo wiem że w narzeczonym będę miała oparcie i że damy rade... jeju.. nie wytrzymam!
to jestes mlodsza ode mnie o rok :)....
kochana nie chcij, ciaza to cud ale jesli masz wybor to poczekajcie...
a ile jestescie raze,??
 
uwierz ze to zawczesnie, ja z P. mamy rocznice za 1,5 miecha z tym ze od samego poczatku mieszkamy ze soba bo ja wczesniej w domu dziecka bylam i nigdy nie mysl ze to bedzie na 100% ten facet do konca zycia po roku znajomosci, moze i bedzie, ale nie masz pewnosc!!
a tym bardziej nie wpadajcie, moj kochany P., jak wpadlismy to stchorzyl i zaczal zachowywac sie coraz gorzej - nigdy nie wiesz jak bedzie....

jestes mloda, jeszcze tyle przed toba :)....
nie spiesz sie z niczym, dziecko to nie jest latwizna......
ja bym se dala jeszcze z 2-3 lata gdybym miala taka mozliwosc :)...
 
Ehh a my mieszkamy ze sobą z przerami.Tzn całe wakacje razem a teraz w tyg.szkolnym to w weekendy , i czasami od czwartku do poniedziałku. Ale to zależy od ilości nauki itd.
Ja narazie jestem ciekawa jak to z tym testem, już A. mi napisał czy jutro rano ma kupić test i mi go przywieźć i sprawdzimy... i narazie mu powiedziałam że czekamy do miesiączki.
 
Cześć Dziewczyny:-)

Od jakiegoś czasu mam mdłości(wieczorne). Kłade się spać a tu mnie mdli. No i jakieś 2 tygodnie przed spodziewaną miesiączką pojawiły się bóle podbrzusza jak właśnie w dniu miesiączki. Wczoraj zdecydowałam się zrobić test. Zrobiłam strumieniowy Quixx jakos przed godziną 10 rano. Około godziny 6 rano było pierwsze siku a te o 10 było drugie. No i test początkowo wiadomo jedna kreska a później się przyjrzałam a tu taka blada druga kreska (kolor jasny róż). Po godzinie czasu ta jasna kreska zmieniła się w normalną kreske. Nie wytrzymałam o 18:40 zrobiłam drugi test tym razem płytkowy(Amil)- a tam nic .Nie ma drugiej kreski. Miesiączke mam dostać we wtorek... ,któremu testowi wierzyć?? Zrobić test jutro rano? Jesli tak to jaki?

---
Brzuch nadal boli... :-(

zrob test rano obojetnie jaki ale żeby to było rano:tak: ja robilam dwa w ciągu dnia i nic a jak zrobilam z rana to wyszedl pozytywny. a moim pierwszym i jedynym ojiawem ciąży to bylo chodzenie siusiu. nawet jak jeszcze nie podejrzewłlam że jestem w ciąży(kilka dni przed spodziewanym okresem) moj mąż sie dziwił co ja tak często siku chodze robić:-D
 
A własnie mam jeszcze pytanie- bo na testach jest napisane że niby wynik sie pojawi po 3-5 minutach, a jak czytam niektóre wypowiedzi to kobiety piszą że zostawiły test a tu po 15-30 minutach druga mocna krecha.To niby podobnie jak u mnie że najpierw taka blada a po czasie już mocna. I nie wiem, chyba juz wówczas powinnam wyrzucic ten test a nie na niego patrzec?Znowu któras z koleżanek powiedziała "Druga krecha to krecha, albo sie pojawia albo nie i nie ważne po jakim czasie" komu wierzyc?
 
reklama
Do góry