reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

a co powiecie na moj przypadek; ostatnia @ 9 wrzesnia normalna 5 dniowa, pozniej 24 wrzesnia 4 dniowe plamienie(nawet to chyba plamieniem nie idzie nazwac sluz koloru kawa z mlekiem i czasami z nitkami krwi) i od tego czasu do dnia dzisiejszego brak@ takiej prawdziwej.
czyli od prawdziwej @ mam 42dc a od plamienia 28
testy negatywne(po jakims tam czasie zawsze pokazuje sie ta druga kreska ale to juz jest niewazny test).
objawow brak, piersi miekkie, sluz bialy ale wodnity,czsami mnie mdli ale bardzo rzadko, i wiecie co mam takie wewnetrzne uczucie ze to ciaza ale te cholerne testy mowia co innego.
na bete nie mam jak isc maz w delegacji nie mam autka a mmieszkam na peryferiach wizyte u gina mam zaplanowana na 4 listopada.
co myslicie?

Ciężko stwierdzić. A robiłaś testy jednej firmy czy różne?
 
reklama
tak rozne.byly to bobo test,test z allegro oraz jeden strumieniowy (nazy nie znam).
zamiast wyrzucic testy od razy to zostawialam je i zawsze jak wchodzilam drugi raz do kibelka zerkalam na test zawsze byla druga krecha(w jednych rozowa w drugich szara ale widoczna)wiem ze taki test jest niewazny ale kreska niestety nie pojawia sie po 5 minutach:no:
 
tak rozne.byly to bobo test,test z allegro oraz jeden strumieniowy (nazy nie znam).
zamiast wyrzucic testy od razy to zostawialam je i zawsze jak wchodzilam drugi raz do kibelka zerkalam na test zawsze byla druga krecha(w jednych rozowa w drugich szara ale widoczna)wiem ze taki test jest niewazny ale kreska niestety nie pojawia sie po 5 minutach:no:

Czasami na początku ciąży poziom hCG jest bardzo niski i test ciąży nie wykrywa. Wtedy lepiej poczekać parę dni i test powtórzyć.
 
Czesc, jestem nowa. Staram sie o dziecko od miesiaca. Okres spoznia mi sie juz 4 dni, wczesniej nie mialam regularnie i bralam anty. Test w dzien po spodziewanej @ nic nie pokazal, ale wydaje mi sie ze mam pewne objawy (obawiam sie czy nie urojone). Czesciej siusiam, jakos powiekszyl mi sie brzuch, czuje sie napuchnieta taka, pobolewa mnie podbrzusze i kluje jajnik od jakiegos tygodnia i okolice pepka a ostatnio ciagnie mnie pachwina, i rano jest mi lekko niedobrze i mam wrazliwsze sutki. Zastanawiam sie kiedy zrobic kolejny test zeby byl wiarygodny? A do mojego lekarza i tak moge isc dopiero za miesiac, takie sa kolejki prywatnie. Najbardziej niepokoi mnie ciągniecie w pachwinie, nigdy tego nie mialam, a tez sobie nie naciagnelam i nic nie dzwigalam.:-(
Czy jest mozliwe ze jednak jestem w ciazy?
czy raczej tak bardzo chce byc ze mnie boli brzuch??

 
Ja zrobiłam test 3 dni po spodziewanej miesiaczce , i wyszły 2 kreski ( ta jedna bardzo niewidoczna). Wysłałam meza po drugi i drugio wyszedl identycznie. Nastepnego dnia poszlismy do gina i potwierdzil ze jest malutki pecherzyk. Te wszystkie objawy, o ktorych piszesz mialam ale troszke pozniej, gdzies w 2 miesiacu.
 
Czesc, jestem nowa. Staram sie o dziecko od miesiaca. Okres spoznia mi sie juz 4 dni, wczesniej nie mialam regularnie i bralam anty. Test w dzien po spodziewanej @ nic nie pokazal, ale wydaje mi sie ze mam pewne objawy (obawiam sie czy nie urojone). Czesciej siusiam, jakos powiekszyl mi sie brzuch, czuje sie napuchnieta taka, pobolewa mnie podbrzusze i kluje jajnik od jakiegos tygodnia i okolice pepka a ostatnio ciagnie mnie pachwina, i rano jest mi lekko niedobrze i mam wrazliwsze sutki. Zastanawiam sie kiedy zrobic kolejny test zeby byl wiarygodny? A do mojego lekarza i tak moge isc dopiero za miesiac, takie sa kolejki prywatnie. Najbardziej niepokoi mnie ciągniecie w pachwinie, nigdy tego nie mialam, a tez sobie nie naciagnelam i nic nie dzwigalam.:-(
Czy jest mozliwe ze jednak jestem w ciazy?
czy raczej tak bardzo chce byc ze mnie boli brzuch??

Kochana narazie wszystkie objawy wskazuja na @, ale nigdy nic nie wiadomo ;).....
czy ja mialam objawy?? nie, mialam takie jak zawsze przed @.... nie, tydzien przed ciaza mialam bole miesiaczkowe a dwa dni po spodziewanej @ ktorej nie dostalam minely i juz ich nie bylo......
a tes zrobilam jakies 5 dni po dniu spodziewanej @! ale poczekaj do 7 dni ;)...
 
Zaczelam sie zastanawiac nad tymi moimi objawami, bo wlasnie sobie przypomnialam ze wczesniej nie mialam objawow zapowiadajacych @, :eek: nigdy mnie nie bolal brzuch, ani nic nie czulam, dopiero pierwszego dnia okresu zaczynal bolec brzuch troche.
Ale chyba macie racje, poczekam jeszcze kilka dni z testem.
 
reklama
Do góry