reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Witam serdecznie wszystkich, mam nastepujacy problem i naprawde nie wiem juz co mam myslec o tym. Otoz "normalnego okresu nie mam juz od 8 pazdziernika, na poczatku listopada mialam tylko przez kilka dni brązowawe blamienia nawet nie czerwone, nie byla mi potrzebna ani jedna podpaska. 20 zrobilam {po poludniu} test ale wyszedl negatywny, ale normalnego okresu dalej nie mam a to juz 18 dni jak powinnien byc. Ale tes by raczej juz pokazal wtedy czy jestem, i moze to dziwne plamienie mam niby traktowac jako okres, sama juz nie wiem . Pomozcie.
 
reklama
Witam serdecznie wszystkich, mam nastepujacy problem i naprawde nie wiem juz co mam myslec o tym. Otoz "normalnego okresu nie mam juz od 8 pazdziernika, na poczatku listopada mialam tylko przez kilka dni brązowawe blamienia nawet nie czerwone, nie byla mi potrzebna ani jedna podpaska. 20 zrobilam {po poludniu} test ale wyszedl negatywny, ale normalnego okresu dalej nie mam a to juz 18 dni jak powinnien byc. Ale tes by raczej juz pokazal wtedy czy jestem, i moze to dziwne plamienie mam niby traktowac jako okres, sama juz nie wiem . Pomozcie.
Hmm.. skoro mnie po 2 dniach test wyszedl pozytywnie, to u Ciebie po 18 tym bardziej powinien wyjsc.Moim zdaniem to nie ciąża, ale najlepiej idz do lekarza.
 
Test po 12 dniach po spodziewanej miesiaczce ale to i tak powinnien wyjsc. W takim razie pewnie predzej czy pozniej mi przyjdzie.
 
mam problem. Od półtora roku biorę tabletki yasmin, wczoraj wystąpiły u mnie silne nudności i prawdopodobnie moja tabletka nie zdążyła się wchłonąć. Profilaktycznie wzięłam jeszcze raz ( z nowego opakowania). Zaniepokojona nudnościami wieczorem zrobiłam test ciążowy wynik był pozytywny, dziś zrobiłam drugi i wynik był już negatywny. I co teraz któremu mam wierzyć. Dodam tylko że współżyję regularnie, a krwawienie z odstawienia miałam tydzień temu ( tzn tydzień temu zaczełam nowe opakowanie). Proszę o radę, z góry dziękuję.
 
Dwie kreski na pierwszym teście wcale nie musiały wykryć ciąży. Może test wykrył jakiś składnik tych tabletek.
Zgadzam się z Młodą Mamuśką, odstaw tabletki na jakiś czas i powtórz test
 
witam. mam do was takie pytanie. za 2 dni mam termin spodziewanej miesiączki, wczoraj po południu zrobiłam test i wyszła druga błado różowa kreseczka po paru minutach, dziś powtórzyłam test z rana i kreseczka wyszła jeszcze słabsza. z racjonalnego punktu widzenia (w którym ja teraz nie jestem) myślicie że jestem w ciąży?????? jakie jest prawdopodobieństwo że test się pomylił, dodam że nie biore żadnych leków, łapie mnie tylko przyziębienie. i kiedy mogłabym iść do lekarza żeby ewentualnie ciąże potwierdził. dodam również że o dzidziusia staram się od pół roku a mój brak cierpliwości jest spowodowany tym że nie chce sobie robić złudnych nadzieji. błagam odpiszcie co sądzicie
 
Z tymi testami jest tak dziwnie... robiłam trzy. Dopiero trzeci wyszedł pozytywny ( blada kreska, test wykonany popołudniu) w 39-40dc. !(przy cyklach max 32).
Najwidoczniej przesuneła si owulacja, zapłodnienie mogło nastąpić nawet po 22 dc i stąd zamieszanie. Proponuję zrobić test na betę - tylko ona mi "powiedziała", że to ciąża.
 
witam. mam do was takie pytanie. za 2 dni mam termin spodziewanej miesiączki, wczoraj po południu zrobiłam test i wyszła druga błado różowa kreseczka po paru minutach, dziś powtórzyłam test z rana i kreseczka wyszła jeszcze słabsza. z racjonalnego punktu widzenia (w którym ja teraz nie jestem) myślicie że jestem w ciąży?????? jakie jest prawdopodobieństwo że test się pomylił, dodam że nie biore żadnych leków, łapie mnie tylko przyziębienie. i kiedy mogłabym iść do lekarza żeby ewentualnie ciąże potwierdził. dodam również że o dzidziusia staram się od pół roku a mój brak cierpliwości jest spowodowany tym że nie chce sobie robić złudnych nadzieji. błagam odpiszcie co sądzicie
Hej
Ja pierwszy test zrobiłam 3dni po spodziewanym terminie miesiączki i kreseczka była bardzo bledziutka. Następnego dnia ponownie test i znowu bledziutko. Pobiegłam do lekarza ale w czasie zwykłego badania gin. nie wykryje tak wczesnej ciąży . Najwcześniej można potwierdzić przez USG dopochwowe ale myślę, że trzeba poczekać kilka dni po spodziewanym term. miesiączki.
Trzymam kciuki powodzenia
 
reklama
dokłądnie, beta rowieje wątpliwości. A też mają znaczenie same testy. Jedne są czułe inne mniej. bobo testy z tego co się oczytałam dają wyrazny wynik. no a druga sprawa, że jednak trzeba odzekać swoje, czyli dzień spodziewanej @ albo jeszcze dłużej. Powodzenia:tak:
 
Do góry