reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

reklama
Mój przypadek, okres miałam dostać w sobotę (3 tyg temu) sorry za pomyłkę ale miało być tydzień temu a nie 3 tygdnie. na tydzień przed planowanym kresem miałam 3 dniowe bardzo delikane plamienia. Po tm jak okres nie przyszedł zrobiłam test w poniedziałek wieczom - negatyw, i w czwartek rano negaty. Okresu jak nie było tak nie ma. Co o tym myślicie? chyba zrobie jeszcze jeden test, bo już nie wiem czy co jest grane. Dodam że nigdy mi się okres nie spóźnia, jak tako nie staramy się o dziecko ale też specjalie nie uważamy. czy te testy mogą się aż tak mylić??
 
Ostatnia edycja:
moga nie wykryc ciazy.....
lec na beta hcg kochana lub do gina....
mam kolezanke ktora nie dostala pierwszego okresu, testy nic nie wykryly, nie dostala miesiac pozniej okresu, lekarz nic nie wykryl dopiero po kolejnym tygodniu okazalo sie ze jest w 3mc czy jakos tak... ;)...
 
No właśnie lkarz póki co to chyba i tak by jeszcze nie wykrył bo to byłby jakiś 3 tydzień, eh zrobie jeszcze dziś test i zbaczę co będzie. A mama już dzwoni i pyta jak tam stan zdrowia i że lepiej żeby @ nie prchodził :confused2:
 
czesc dziewczyny
ja mam tez taki problem powinam miec @ 23 listobada a cykle mam dosc regularne co 27,28 dni zrobilam dzis z rana 2 testy kture wyszly negatywnie.Przez pare dni bolal mnie bzuch jak na @ ale teraz juz prawie przestal :no: tak poza tym czuje sie dobrze trohe sutki mnie bola i tyle nie wiem co o tym sodzic czy jestem w ciazy czy to moze cos inego.Moze kturas zwas miala taki przbadek podobny do mnie, i mi udzieli pomocy pozdrawiam was wszystkie
 
czesc dziewczyny
ja mam tez taki problem powinam miec @ 23 listobada a cykle mam dosc regularne co 27,28 dni zrobilam dzis z rana 2 testy kture wyszly negatywnie.Przez pare dni bolal mnie bzuch jak na @ ale teraz juz prawie przestal :no: tak poza tym czuje sie dobrze trohe sutki mnie bola i tyle nie wiem co o tym sodzic czy jestem w ciazy czy to moze cos inego.Moze kturas zwas miala taki przbadek podobny do mnie, i mi udzieli pomocy pozdrawiam was wszystkie
Moim zdaniem to nie ciaza, ja robilam 2 dni po spodziewanej @ i wyszły 2 testy z 2 kreskami . poczekaj jeszcze pare dni i zrób test jeszcze raz
 
reklama
Ja zrobiłam jeden test 6 dni po spodziewanym dniu okresu, a zawsze miałam regularny więc wiedziałam że coś jest nie tak, i wyszły mi piękne 2 kreseczki;) I teścik się nie mylił;)
 
Do góry