reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

ania jestem w prawie w18 tygodniu ciązy i takich objawów jakie opisałaś do teraz nie mam.MNie brzuch bolał jak na @,bylam pewna ,ze zaraz przyjdzie co 5 min latałam do kibelka by sprawdzić czy przyszła.No ale sie nie pojawiła.Minął termin @ a ona dalej sie nie pokazywała.PO 5 dniach zrobiłam test i wyszly 2 grube krechy.Typowych objawów ciązy do teraz nie mam.Radzę uzbroić się w cierpliwość lub lecieć na bete.
 
reklama
dokładnie, u mnie też innych objawów nie było, tylko te normalne wskazujące na zbliżającą się miesiączkę. Chociaż o ciąży wiedziałam od pierwszego dnia w którym powinna zjawić się miesiączka, bo zawsze dostawałam okresu o tej samej porze niemal co do godziny. Więc jak jej nie było, to już przypuszczałam że jestem w ciąży. Ale test to wykazał dopiero po paru dniach, i to w dodatku kreska druga była ledwie, ledwie widoczna.
 
dokładnie, u mnie też innych objawów nie było, tylko te normalne wskazujące na zbliżającą się miesiączkę. Chociaż o ciąży wiedziałam od pierwszego dnia w którym powinna zjawić się miesiączka, bo zawsze dostawałam okresu o tej samej porze niemal co do godziny. Więc jak jej nie było, to już przypuszczałam że jestem w ciąży. Ale test to wykazał dopiero po paru dniach, i to w dodatku kreska druga była ledwie, ledwie widoczna.
ja tez zawsze rankiem dostawalam okres, ale moj kochal sie spozniac....
wiec nawet nie bralam pod uwage ze wpadlam..... zwlaszcza ze objawy miesiaczkowe... wiec tymbardziej sie nie spodziewalam....
ale u mnnie jak dwie krechy wyskoczyly, to nie wiedzialm co robic, obie tak mocne ze nie dalo sie ich nie zobaczyc :)...
 
Dziewczyny, ja to chyba mam cos z glowa:wściekła/y: jak tylko przestalam myslec czy jest ciaza czy nie, to wszystko jak reka odjal odeszlo... tylko ta pachwina nadal boli.

Zastanawiam sie nad temperatura, tak dla siebie mierze i w zeszlym tyg mialam srednio 37 i 37,1 a w tym 36,8 i 36,9'C.

Nadal boli mnie brzuszek tak jakbym miala @.
Wiem ze musze jeszcze poczekac z testem, ale sie strasznie niecierpliwie.
Tylko czy taki test po 30min czekania nadal jest wiarygodny? przeciez pisza ze wynik juz po 3min.:nerd: a potem to juz moze byc falsz.
 
Cześć Dziewczyny:-)

Od jakiegoś czasu mam mdłości(wieczorne). Kłade się spać a tu mnie mdli. No i jakieś 2 tygodnie przed spodziewaną miesiączką pojawiły się bóle podbrzusza jak właśnie w dniu miesiączki. Wczoraj zdecydowałam się zrobić test. Zrobiłam strumieniowy Quixx jakos przed godziną 10 rano. Około godziny 6 rano było pierwsze siku a te o 10 było drugie. No i test początkowo wiadomo jedna kreska a później się przyjrzałam a tu taka blada druga kreska (kolor jasny róż). Po godzinie czasu ta jasna kreska zmieniła się w normalną kreske. Nie wytrzymałam o 18:40 zrobiłam drugi test tym razem płytkowy(Amil)- a tam nic .Nie ma drugiej kreski. Miesiączke mam dostać we wtorek... ,któremu testowi wierzyć?? Zrobić test jutro rano? Jesli tak to jaki?

---
Brzuch nadal boli... :-(
 
Cześć Dziewczyny:-)

Od jakiegoś czasu mam mdłości(wieczorne). Kłade się spać a tu mnie mdli. No i jakieś 2 tygodnie przed spodziewaną miesiączką pojawiły się bóle podbrzusza jak właśnie w dniu miesiączki. Wczoraj zdecydowałam się zrobić test. Zrobiłam strumieniowy Quixx jakos przed godziną 10 rano. Około godziny 6 rano było pierwsze siku a te o 10 było drugie. No i test początkowo wiadomo jedna kreska a później się przyjrzałam a tu taka blada druga kreska (kolor jasny róż). Po godzinie czasu ta jasna kreska zmieniła się w normalną kreske. Nie wytrzymałam o 18:40 zrobiłam drugi test tym razem płytkowy(Amil)- a tam nic .Nie ma drugiej kreski. Miesiączke mam dostać we wtorek... ,któremu testowi wierzyć?? Zrobić test jutro rano? Jesli tak to jaki?

---
Brzuch nadal boli... :-(
kochana wierzyc kazdemu ale po czasie, czyli po spodziewanej @... nie warto robic testu przed @... !!!!
 
reklama
Do góry