reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

ale problem w tym ze przed @ byłam u lekarzai powiedział ze może byc to poczatek ciąży i do tego bliżniaczej dlatego pytam czy po okresie test może wykazać inny wynik

ps.w poniedziałek mam wizyte u gina dlatego nie robię testu a chciałam się poradzić

Nie sądze, żeby ginekolog przed okresem czyli jakieś 10 dni po zapłodnieniu widział na USG ciążę a do tego bliźniaczą
 
reklama
Nie sądze, żeby ginekolog przed okresem czyli jakieś 10 dni po zapłodnieniu widział na USG ciążę a do tego bliźniaczą

Na 100 % nie mógł potwierdzić! ani ciązy ani tym bardziej ciązy bliźniaczej! mi nic nie mógł powiedzieć do 6 tyg. ciąży!

Koleżanka z tematu coś tutaj Nas w balona robi :)
 
Nie sądze, żeby ginekolog przed okresem czyli jakieś 10 dni po zapłodnieniu widział na USG ciążę a do tego bliźniaczą
też sądzę że to jakaś bzdura... ciąży nawet w parę dni po dacie spodziewanej miesiączki czasem nie da się potwierdzić, rozpulchnienie macicy np. może mieć różne inne przyczyny.
I do tego ciążę bliźniaczą?? przed okresem??:eek:
 
Witam.Mam pytanie. wczoraj w dzień robiłam test i wyszedł dodatni(+) a dzisiaj gdy go rano powtórzyłam wyszedł ujemny..:( czy to możliwe?? teraz jestem zmieszana....Co prawda zrobiłam ten test, gdyż mam nudności i ból brzucha ,czuję sie inaczej niż zawsze .czy to możliwe ze test był błędny pomimi wyniku pozytywnego,czy też na odwrót możęe jestemw ciąży a test wykazał wynik negatywny...:( prosze o odpowiedz..
 
Najlepiej będzie kiedy pójdziecie do lekarza i zrobicie sobie pobranie krwi (z zaznaczeniem że ma być to test ciążowy) - to jest najlepszy test ciążowy. Niestety normalne testy (strumieniowe czy też płytkowe) nie zawsze dają jednoznaczną odpowiedź.

Wyniki testów krwi są albo tego samego dnia albo następnego (zależy od przychodni)
 
Witam.Mam pytanie. wczoraj w dzień robiłam test i wyszedł dodatni(+) a dzisiaj gdy go rano powtórzyłam wyszedł ujemny..:( czy to możliwe?? teraz jestem zmieszana....Co prawda zrobiłam ten test, gdyż mam nudności i ból brzucha ,czuję sie inaczej niż zawsze .czy to możliwe ze test był błędny pomimi wyniku pozytywnego,czy też na odwrót możęe jestemw ciąży a test wykazał wynik negatywny...:( prosze o odpowiedz..

A robiłas testy tej samej firmy?? Jesli nie to pewnie dlatego podaly inne wyniki. Poza tym jesli test wyszedl pozytywnie to pewnie jestes w ciazy. Umow sie do ginekologa , a dla spokoju mozesz zrobic bete krwi- da ci 100% pewnosci. Zycze powodzenia
 
reklama
a co powiecie na moj przypadek; ostatnia @ 9 wrzesnia normalna 5 dniowa, pozniej 24 wrzesnia 4 dniowe plamienie(nawet to chyba plamieniem nie idzie nazwac sluz koloru kawa z mlekiem i czasami z nitkami krwi) i od tego czasu do dnia dzisiejszego brak@ takiej prawdziwej.
czyli od prawdziwej @ mam 42dc a od plamienia 28
testy negatywne(po jakims tam czasie zawsze pokazuje sie ta druga kreska ale to juz jest niewazny test).
objawow brak, piersi miekkie, sluz bialy ale wodnity,czsami mnie mdli ale bardzo rzadko, i wiecie co mam takie wewnetrzne uczucie ze to ciaza ale te cholerne testy mowia co innego.
na bete nie mam jak isc maz w delegacji nie mam autka a mmieszkam na peryferiach wizyte u gina mam zaplanowana na 4 listopada.
co myslicie?
 
Do góry