reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Cześć dziewczyny :)
Staram się z mężem o dziecko. Biorę od kilku lat Bromergon i pierwszy cykl luteinę od 16 do 25 dc. Wg słów mojego ginekologa do 5 dni od odstawienia luteiny powinnam dostać @. Dodam że brałam już luteinę na wywołanie miesiączki i pojawiała się do 2-3 dni. W tym cyklu w 24 dc dostałam lekkiego brązowego plamienia, które w 25 dc zmieniło się w niewielkie krwawienie (miesiączką tego nie można nazwać) i przez kolejne 2 dni niewielkie plamienie. Dzisiaj mam 31 dc i miesiączki nie ma, plamienie zniknęło kilka dni temu, za to mam bardzo obfity śluz taki mleczny a na @ się w ogóle nie zapowiada. Nie wiem co o tym sądzić, robiłam test 31 dc ale wyszedł negatywny. Czasami boli mnie podbrzusze albo zakuje jajnik i jestem ciągle zmęczona. Słyszałam że testy wychodzą w niektórych przypadkach tydzień lub dłużej po spodziewanej @ ale też nie chce się nakręcać. Tym bardziej że nie wiem co to były za plamienia (?). Ale czuje że to to.. tylko że testy nie wychodzą eh

Powodzenia wszystkim staraczkom! :*

Ania-Aneczka możesz zrobić 10 dni po ewentualnym zapłodnieniu, ale radziłabym w dniu spodziewanej @, będziesz miała 100% pewności.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie robiłam.. Nie wiem co to za plamienie było (czytałam o plamieniu implantacyjnym a termin by się zgadzał) więc na razie nie robiłam.
We wtorek mam wizytę u lekarza i poczekam co on mi na to powie, ewentualnie potem pójde na krew. Oj nie wiem czy tym testom wierzyć skoro serce i rozum mówi mi co innego..
31 dc a @ brak
A u Ciebie jak tam Ania-Aneczka? Masz już po terminie @?
 
Natkusia podobno testy w stronę pozytywną się nie mylą tzn jak są dwie kreski to jest ciąża, ale i z tym różnie bywa. Natomiast jak pokazują negatywny wynik to mimo to, można być w ciąży. Skoro idziesz do lekarza to faktycznie lepiej się wstrzymać z badaniem krwi. Lekarz na pewno Ci coś powie. Czasami serce podpowiada właśnie idealnie:)

Co do mnie to ja w przyszłym tygodniu powinnam dostać miesiączkę. Dziś minęło 14 dni od stosunku ale test rano wykazał negatywny wynik, jednak nie tracę nadziei. Miałam objawy typu bolące sutki, ból jajników ale to po tygodniu minęło. Teraz jedynie boli mnie podbrzusze. Ale odstawiłam dopiero w sierpniu tabletki więc wszystko musi wrócić do normy, nie wiem nawet czy regularnie dostanę miesiączkę. Ale poczekam do czwartku i wtedy pomyślę co dalej. Staramy się z mężem dopiero pierwszy cykl, więc to byłby cud jak by się udało:)

Kibicuje Ci i daj znać co Ci powiedział lekarz.
Ania
 
Nie ma za bardzo co testom wierzyć, mojej koleżance wyszły 2 krechy 3 tyg od spodziewanej @ :) Mi lekarz powiedział że dostanę do 5 dni @ od odstawienia luteiny a jak jej nie dostane to znaczy, że jest ciąża - i jego słowa są taką mega dużą nadzieją :) poza tym chciał się założyć że do 3 cykli przyjdę z dwoma kreskami. My z mężem staramy się 2 cykl, tylko w pierwszy okazało się że mam mało progesteronu i muszę brać luteinę więc w sumie to nasz pierwszy :))
Najlepiej poczekaj do terminu @ choć wiem, że to trudne, ja przez ostatni tydzień robiłam co dziennie :D i za każdym razem nic. Mam nadzieję że jestem tym przypadkiem na którego testy nie działają :D

Również trzymam za Ciebie kciukasy :*~!
 
Byłoby super:)

Nie no ja wytrzymam z testem do @ :) Ale również mam ogromną nadzieje. Rozłożyło mnie przeziębienie, kaszel i katar i chciałam dziś coś wziać tylko nie wiem co żeby w razie co nie zaszkodzić płodowi.
 
Zobaczymy co nam los przyniesie :)
Ja mam nadzieje że wredna @ nie przyjdzie i lekarz we wtorek da choć troszkę nadziei. Mój mąż już się cieszy, mam nadzieje że sie nie zawiedzie ehh
Hmm.. szczerze to nie mam pojęcia co byś mogła wziąć, najlepiej skonsultować z lekarzem. Do łóżka, herbata z miodem i może przejdzie Ci bez lekarstw :)
 
hej dziewczyny!
jestem tu nowa na forum i tak przegladam Wasze ciekawe wypowiedzi :) zapisalam sie tutaj,poniewaz od niecalego tygodnia juz wiem,ze jestem w ciazy,po trzech pozytywnych testach i spozniajacej sie miesiace od 6 dni(dodam,ze cykle zawsze mialam regularne,28dniowe).Jeszcze jutro wizyta i lekarza i wtedy bede pewna na sto procent(konsultowalam sie z nim w miedzy czasie,powiedzial,ze jesli 3 testy mam pozytywne to jestem bez wahania w ciazy ).Jutro Wam dam znac co i jak.My staralismy sie z mezem tez juz od dluzszego czasu o dziecko,az w koncu lekarz po badaniach stwierdzil,ze mam nadpoziom prolaktyny,bralam tabletki Bromocriptin,prolaktyna byla pozniej w normie.Minely od tego czasu nie cale 2 miesiace i mam nadzieje,ze wkoncu sie udalo!Trzymajcie kciuki!!

Pozdrawaim Was wszystkie serdecznie!

Marta
 
reklama
Natkusia jak Twoje samopoczucie?

Cześć kochaniutka :)
Ano leci, czekam na jutro aż pójdę do gina.. @ nadal nie dostałam, wczoraj mi się trochę kręciło w głowie i nie wiem nie chce się nakręcać..
A co tam u Ciebie? Mam nadzieję że wszystko ok :*

karwiczki9 Gratulacje! 3mam kciuki żeby było wszystko ok :*
 
Do góry