reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Patrzę cisza w naszym wątku.
Ja dziś miałam robić drugi test no ale niestety nie robiłam i nie zrobię... Po przebudzeniu się rano stwierdziłam, iż dostałam @ :crazy: Tak więc teraz leżę i umieram z bólu, mam 2 podpaski naraz bo jak z kranu idzie i zonk...
Tyle z mojego macierzyństwa w tym miesiącu...
 
reklama
My zrobiliśmy 3 testy około 2 tygodnie po zapłodnieniu i wszystkie były negatywne. Później zrobiliśmy test krwi i moczu i od razu wyszło, że jesteśmy w ciąży :) To chyba najlepszy sposób na sprawdzenie, czy się jest czy nie..
 
Tak czytam wątek i tli się jeszcze nadzieja. Wczoraj zrobiłam test ciążowy w dwa dni po terminie @ Wyszedł ujemny:-( @ dalej nie widu ani słychu, ale pobolewa mnie podbrzusze, mam masakryczne nastroje (raz śmiech raz płacz i wściekłość), wilczy apetyt. Boję się, że zaczynam sobie wkręcać różne rzeczy. 7 miesięcy temu odstawiłam tabletki anty i martwię się, że nigdy nie zajdę. Postanowiłam, że jak nie dostanę @ po weekendzie to zrobię test jeszcze raz.
 
Ja zrobiłam 5 testow ciazowych, tylko jeden wyszedł pozytywny. Kilka dni pozniej lekarz potwierdził prawidlowo rozwijającą się ciążę:)
 
Tak czytam wątek i tli się jeszcze nadzieja. Wczoraj zrobiłam test ciążowy w dwa dni po terminie @ Wyszedł ujemny:-( @ dalej nie widu ani słychu, ale pobolewa mnie podbrzusze, mam masakryczne nastroje (raz śmiech raz płacz i wściekłość), wilczy apetyt. Boję się, że zaczynam sobie wkręcać różne rzeczy. 7 miesięcy temu odstawiłam tabletki anty i martwię się, że nigdy nie zajdę. Postanowiłam, że jak nie dostanę @ po weekendzie to zrobię test jeszcze raz.

Zrób test z krwi Beta HCG odpowiedź będziesz miała tego samego dnia( w takich prywatnych placówkach jak Luxmed).

Mi test ciążowy dwu-kreskowy wyszedł zarówno w pierwszej jak i w drugiej ciąży na kilka dni przed terminem @, wszystko potwierdził test z krwi,który jest pewny.
 
UWAGA!!!!
Dziewczyny jeśli staracie się o dzidzię i coś Wam jak na razie nie wychodzi, a nie robiłyście wyników hormonalnych to róbcie na poziom prolaktyny. Ja poszłam, bo mi moja ginekolog-endokrynolog kazała. Jestem w szoku :szok:bo mam 2 razy więcej prolaktyny niż powinno być... Czemu Wam o tym piszę? Jednym ze skutków ubocznych nadmiaru prolaktyny może być problem z zajściem w ciążę... Idę po niedzieli do swojej doktor pokazać wyniki, bo chcę jak najszybciej dostać leki i wrócić do normy i móc normalnie z normalnym poziomem prolaktyny starać się o dzidzię;-)
http://www.we-dwoje.pl/prolaktyna;-;rozhustany;hormon,artykul,5016.html
to jest link do ogólnych informacji, znalazłam ten artykuł jak szukałam czegoś na temat podwyższonej prolaktyny.
 
Kochane kobietki. Jestem tu nowa. Ale czytam forum od początku i jestem z Wami, kibicuje Wam :)

Z mężem staramy się o dzidziusia dopiero od początku września. Chciałam się tylko utwierdzić, kiedy najpewniej zrobić badanie z krwi na beta hcg? Nie mogę znaleźć nigdzie konkretnej odpowiedzi.

Z góry dziękuje,
Aneczka
 
reklama
Do góry