reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Aneczko!ja Puchatka tez lubie:-) mam spiworek z nim i wanienka tez jest z tymi motywami,tak jak podrozna mata do przewijania :))) sliniaczek tez z Kubusiem,hehe :-p A Tobie polecam ta lampeczke zdecydowanie z Kubusiem!Gwiazdka tez ladna,ale Puchatek jeszcze lepszy,sama bym ja kupila :-) Moim zdaniem fajowe naklejki wybralas-takie dla dziewczynki i dla chlopczyka pasuja :) Jak bym miala dziewczynke to tez bym nie szalala z rozowym,oczoplasu mozna dostac,hehe:-D
Ciesze sie,ze nasz kacik Ci sie tak podoba,wyslalam zdjecia mamie i tacie i tatko dumny byl,ze tak ladnie urzadzilam.U nas sypialnia sie jakos powiekszyla jak usunelam zbedne meble,ktore staly tam gdzie teraz mebelki Karmelka,mamy jedna wielka szafe na cala sciane na przeciwko lozka i maly stolik na komputer obok lozka z drugiej strony i to kompletnie wystarczy,wczesniej bylo tak zagracone,ze na serio sypialnia nasza byla jednym wielkim bunkrem, ;)
 
reklama
No bo Karwiczki tatuś dumny z córci :) Naprawdę ślicznie Ci to wyszło :) Jak z gazetki :) to skoro tak piszesz to wybieram tę z Kubusiem. I nie będzie za dużo, ze naklejki i jeszcze lampka?
No my mamy bodziaki z kubusiem, też matę podróżoną z Kubusiem tak jak Ty :) Bluzę z Kubusiem;) Wanne i przewijak też widziałam, ale u Nas w Polsce wszystko 1.5 razy droższe co ma Kubusia:) Nie wiem jak u Was :) np. zwykła wanienka 30 zł z Kubusiem 50 :)
 
dzieki Aniu :)))
E tam za duzo,bedzie wlasnie pasowalo do tych naklejek:tak: gdybys miala jeszcze komode i lozeczko w Kubusiu to by juz bylo troche za duzo,a tak to to nie bedzie przesady.Kupuj:tak:co do wanienki to tu akurat w porownaniu do innych wanienek to nie bylo duzej roznicy od tych niekolorowanych,ale musze powiedziec,ze nie kupilam ze stojakiem,pewnie potem dokupie jak plecy zaczna bolec...troche nie pomyslalam.A Ty wiesz,ze wlasnie wiekszosc rzeczy,ktore tu zamowilam to i tak sa z Polski!!!nawet myjki do pupy i wlasnie ta mata podrozna,czy nawet lozeczko,wszystko z Polski,no i super :)
 
No to fajnie:) Dałaś zarobić polskim sprzedawcom hehe : )No ja mam stojak do wanienki i bardzo mnie to cieszy. Mamy pieska i nie wiem jak byłoby z kąpaniem na podłodze, pewnie by chciał pić tę wodę z wanienki;) A ze stojakiem wygodnie:) ale to zobaczysz co i jak :) Ja to chce jeszcze do łazienki dokupić malutką wąziutką szafkę bo też wiele miejsca nie ma i chyba będę wszystko robić w łazience. Przewijak położe na blacie w łazience, kosmetyki do tej nowej szafki ( o ile dostaniemy taką wąską) pampersy wyłożyć, ręczniczek i wszystko po kąpieli w łazience. To najcieplejsze miejsce i jakos najwygodniej mi się wydaje z wanienki hop na blat:) ale się w praniu okaże:)
 
a u nas wlasnie w lazience jest na serio malo miejsca,nawet pralke mamy w kuchni bo nie ma mozliwosci raz zeby ja podlaczyc,a dwa miejsca by nawet nie bylo,juz nie wspominajac o blatach,kibelek,wanna,umywalka i koniec lazienki.Tu ostatnio w lidlu bardzo fajne lazienkowe meble byly,moze w Polsce tez takie teraz sa,jesli maja te same oferty.Ja nie dam rady w lazience przechowywac rzeczy Karmelka,wszystko bedzie w sypialni.
A z tym stojakiem dobrze zrobilas i ze wzgledu na psa i na Twoje plecy :)
 
Karwiczki no to nie macie wyjścia więc sprawa załatwiona. Macie widze duże łóżko więc można kłaść jakąś mate i kąpać na łóżku w sypialni, kyuchni czy na stole gdzieś.
Ehh szkoda mi bo zmierzyłam ten kinkiet z kubusiem i jest trochę duży bo ma aż 34 cm szerokości i 28 długości i odstaje od ściany na 8 cm;/
 
o cholera,moze jakas mniejsza uda Ci sie znalezc?kurcze szkoda .:(
chyba bedziemy myc w goscinnym albo w kuchni jak mowisz,bo w sypialni trzeba by bylo nagrzac,a my nie wlaczamy grzejnika w sypialni ,a jak teraz maly bedzie to tym bardziej,bo nie moze byc za goraco
 
Dziewczyny jako korespondencja :szok: :-D

Karwiczki kącik jest prześliczny!! :tak: na prawdę cudnie Ci to wyszło, jakby pokój z katalogu :-) Carmelkowi na pewno będzie się podobać a Ty możesz być z siebie dumna :*

Aniu Ty też masz ładny kącik :-) a co do zdjęcia Michała to sama byłam w szoku.. Mieliśmy mieć normalne usg i takie było no i Pani dr powiedziała, że zobaczymy buźkę, myślałam, że sprawdzi nos, oczy itd a tu twarz naszego Michała na monitorze :szok: i szOk! I do tego dała nam zdjęcie.. bez żadnej płatności :-) jakbym miała iść na 3/4d to też bym nie poszła bo dużo kasy a tu takie miłe zaskoczenie

My kupujemy łóżeczko w maju więc jeszcze zastanawiam się co dać na ścianie :sorry2: myślałam o dużej naklejce z kubusiem puchatkiem (bo uwielbiam i Mały ma kilka rzeczy z tego) ale ostatnio jestem na etapie tych literek KOLOROWE LITERKI 3D 20 cm IMIĘ DZIECKA + GRATIS!!! (2283763360) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to śliczne i takie stylowe, do tego samochodzik :-) i już się rozmarzyłam :-D trochę to drogie jest mega mi się podoba.. a co do lampy to chyba taka stojąca (mniej więcej coś takiego) LAMPA STOJĄCA PODŁOGOWA KOMPLETNA STELA ŚCIEMNIACZ (2271041436) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mięliśmy coś takiego jak mieszkaliśmy w wynajmowanym mieszkaniu i lampa super, można sobie regulować jasność itd a będziemy mieć kącik wolny między komodą Małego a łóżeczkiem więc mogę tam ją wcisnąć. Na ścianie to może być już tego za dużo.. Ale jeszcze mogę się zastanowić :-)

Już mamy komodę poskładaną, umytą, ciuszki Małego od mamy już przywiezione ale spakowane bo będę jeszcze je prać. I mam 2 reklamówki jeszcze od koleżanki. Sprawia mi to tyle radości.. tylko szkoda, że muszę leżeć..


Aaa z tych gorszych wieści.. Byłam u diabetologa no i powiedziała, że miałam stresujący tydzień więc daje mi jeszcze 2 tyg na kontrole cukru ale z wyników jakie już mam powiedziała, że dostanę insulinę. Ale nie martwię się o to ponieważ jak ona powiedziała ta insulina nam pomoże.. Za chwilę to ja będę się głodzić żeby mieć normalny cukier bo mam te głupie skoki a jak będę miała insulinę to będę mogła więcej zjeść a co najważniejsze Mały będzie bezpieczniejszy :-) ale zobaczymy przez te 2 tygodnie

Buziole :*
 
Ostatnia edycja:
Natkusiu dziękuje, że napisałaś:) Insulina - no brzmi nieciekawie i strasznie, ale ja wiem że Wam to pomoże. Kochana będziesz uważać na to co jesz, na pewno dali Ci jakiś jadłospis bo wiem jak u mojej siostry było (teraz zero śladu po cukrzycy po urodzeniu). To tylko dla Waszego dobra :*

Natkusiu ja cierpie z powodu tych literek, które wysłałaś bo mi sie tak podobają a są mega drogie bo to za sztukę się płaci ehh;/;)
A lampa super :*
Ja idę malować komodę:D Jeszcze nigdy tego nie robiłam, a mam dwie lewe ręce więc zobaczymy:)
 
reklama
Powiem Ci, że nie martwię się tą insuliną.. Wiem, że damy radę :-) poza tym nie zostało dużo czasu więc nie ma źle ;-) najważniejsze, że Maluch jest zdrowiusieńki!

Co do tych literek to się zakochałam! Zobaczę jak finansowo będziemy stać.. Z tym, że teściowie podobno mają kupić nam wózek więc wtedy mogłabym zaopatrzyć się w te literki :-D ale kombinuję hehe.. chociaż nie powiem, Kubuś i tygrysek też super!

Miłego malowania, czekam na fotorelacje ;-)

Próbuję wkleić foto obok suwaczka i mi nie wychodzi :dry: Karwiczki jak to zadziałałaś?
 
Do góry