reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala oraz info z sms'ów - BEZ KOMENTARZY !!!

reklama
Wiadomość SMS od Indziorka z dzisiaj z godz: 11:35
Dopiero z lądowałam do domku i szybciuchno zamieszczam.
Treść wiadomości to:



Hej tu
Indziorka 14.01.2013r. o godzinie 20:32 Julka przyszła na świat :) na początku wywołanie z oksy ale skończyło się cc, bo tętno zaczęło zanikać, ale jest śliczna i zdrowa :) z tego co się dowiedziałam to ważyła 3070g i 54cm. Ile punktów nie mam pojęcia :) pozdrów wszystkie dziewczynyz forum i zdrowia Wam życzę :)
 
Wiadomość SMS od Dorotqua z dzisiaj z godz. 6:26

Hej tu Dorotqu dziś w nocy przyszedł na świat mój synek, dokładnie o 00:50. Miałam wywoływany poród ze względu na małą ilość wód płodowych i rodziłam naturalnie. Poród trwał ok. 5 godzin. Jak dojdę do siebie odezwe się na bb, pozdrowienia dla wszystkich ciotek :)
Aa zapomniałam dostał 10pkt. Waży 3820 i mierzy 56.



Wiadomość ode mnie do Dorotqua:

Wyściskaj maluszka ode mnie. Cieszę się, że wszystko u was dobrze. Ślemy buziaki. I do usłyszonka na bb.



Odpowiedź Dorotqua
:

Dzięki, ogólnie mam mega traume. Ale jak już będę do życia to napisze co i jak :)
 
reklama
2 wiadomość SMS od Magdus30:

Jak tylko wrócę ze szpitala to się nim pochwalę. O 24:10 trafiłam na izbę, a o 2:35 już pojawił się FRANUŚ. Nie byłam nacinana. Bardzo jestem śpiąca, ale czuję się świetnie ! Dzięki za przekazanie info i za gratulacje. Wszystkim życzę takiego porodu!
 
Do góry