reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Bubbles sliczne zdjęcia i wspaniała z was rodzinka
Fiffciu jak zwykle do wycałowania i Aleksiu jaki przystojaniak
Jolusia przekazywała mi wszystkie informacje o was, cieszyłam się z wieści zeszpik czysty i zejest termin operacji, cały czas o was myslałam.
Musicie byc dobrej myśli,najważniejsze żeby pozbyć się w końcu tego wstretnego guziola,lekarze z pewnością zrobią wszystko aby Fifci jak najmniej na tym ucierpiała.
Jestem z wami i modlę się o zdrówko dla twojego synusia codziennie.
 
Bubbles, a skad wy wzieliscie u was w snieg..... o ile dobrze pamietam te rejony Angli bardzo zadko nawiedza snieg i "pare platkwo" sniegu zwykle paralizuje ruch.... ale to faktastycznie ze mogliscie skorzystac z tego dobrodziejstwa i maly Fifii mogl pojezdzic na sankach.... u nas w krainie deszcowcow, bylo tylko troche i nawet nie dalo rady mlodego na sankach przewiesc.... za to Polska podobno cala biala.... uwielbiam, kiedy jest wszedzie bialo - nawet mi wtedy nie przeszkadza ze jest zimno.... i kto to takiego duzego balwana ulepil..... wspaniala rodzinka i fantastyczne foty.... zeby usmiech nigdy nie znikal z waszych radosnych buziek.... usciski dla malego Fifulcia i high five dla Aleksia
 
Bubbles wspaniale!! Serce mi rosnie jak patrze na Was!!! :)))
Nawet troche zazdroszcze Wam tych usmiechow i ...balwana hahah! choc wiem nieladnie... tfu tfu... Jestescie tacy fajni wszyscy razem ahhh... Fifciu wyglada swietnie! Naprawde! CUdooooooo :***
Widac, ze dobrze sie czuje.
Uwazaj na siebie kochana - Agacio dobrze radzi Tobie - mozesz w aptece zapytac, u nas to nieraz wieksza pomoc tam uzyskam niz u dr....
Pozdrawiam Wasza cudna 4reczke! :**** Trzymjacie sie z zdrowiu bo juz juz tuz tuz... :)))
 
Bubbles pozdrów i uściskaj całą rodzinkę, aż się wzruszyłam oglądając Wasze fotki. Po nich można by powiedzieć, że rodzina jak z okładki.A my wiemy ,że to nieprawda - bo oprócz zewnętrznego opakowania kryje się w Was naprawdę wielka siła i ogromna miłość.
Współczuje tego złamania, może jakiś "domowy" sposób na to jest?
Dla chłopaków grabki od juniorka, no i nieustająco zdrówka dla pociągającego Fifcia:-)
 
Bubbles ​brak mi słów, powiem poprostu że modlę się za was codziennie. No a co do spotkania to ja mam wielką nadzieję że jeszcze przed 8 uda nam sie spotkać, tylko niech Fifi się trochę pozbiera. No i muszę powiedzieć że poprawił się na buzi :) Śliczne zdjęcia.
 
Ostatnia edycja:
Na lody bardzo chętnie! O ile macie tam lepsze niż u nas ;-):-p

Bo śniegu widzę wcale nie mniej :szok: Super sesja, cudowna, zazdroszczę, u nas strach tak wyjść, żeby w bałwana psiego kupska nie wwinąć:dry:

A ten ból, może to jednak nie żebro a nadwyrężenie?

No tak, zamiast dbać o siebie, tłuką się na dworze :-D Aż miło popatrzeć:-)
 
Bubbles Jesteście piękni, roześmiani, szczęśliwi na tych zdjęciach:-) Cudownie na Was patrzeć, serce się cieszy:)
Hipcio z Aleksiem zadowoleni:) Całuje Was wszystkich:tak::*
 
reklama
Do góry