reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
kochana bubbles mam nadzieje, że ten węzeł to tylko od infekcji, bardzo mocno trzymam za to kciuki, bardzo!!!! tak jak napisała matusia pytaj lekarza o wszystko co masz w głowie, może notuj pytania bo w stresie wiele może umknąć. mam nadzieję, że jednak cewke uda sie uratować,kochanie tak wiele dźwigacie na swoich barkach. tak bardzo każda z nas chciałaby wam pomóc... ściskamy i trzymamy kciuki ;****
 
Kochanie, tak jak Ci juz mowilam, nie interpretuj za bardzo, bo to tylko pogarsza Twoj stan ducha! A musisz pozostac silna!
Poczekaj do rozmowy, przygotuj pytania. To juz duzo, ze chce zachowac potencje i jest pewny, ze uda mu sie odseparowac nerwy pod mikroskopem i uratowac je wycinajac tylko gruczol krokowy! Przeciez nie wiadomo jeszcze ile trzeba bedzie wyciac tej cewki i czy w ogole. Wiec tym pozniejszym siusianiem nie martw sie juz teraz! Poza tym, cewke w pewnych przypadkach daje sie z czasem zrekonstruowac! Sa rozne mozliwosci w zaleznosci od sytuacji pooperacyjnej! Dzieki nim jakosc dalszego zycia moze byc calkiem dobra. Poza tym takie male dzieci sa naprawde tak silne, ze az nieprawdopodobne. A ich mlode organizmy maja ogromny potencjal regeneracyjny! Badz dobrej mysli! xxxooo
 
Bubbles mam wielka nadzieje, ze to tylko infekcja 'zakloca' wyniki badan... Bardzo mi przykro, jesli chodzi o informacje od lekarza operujacego.. Boze Boze niech juz sie to skonczy - tak bardzo Wam potrzeba odpoczynku i spokoju juz.. Tule mocno i trzymam za Was &&&&& z calych sil! :*** Ucaluj Fifcia :* ... i staraj sie odpoczac czasami! ..od tych wszystkich negatywnych mysli..
 
bubbles - mam nadzieję, że węzeł powiększony od infekcji.
posłuchaj mamaflavii i proszę odpocznij troszkę, na chwilę odsuń swoje myśli od tego horroru i nabierz sił żeby wygrać tę wojnę. Trzymaj się kochana!!!!!
 
Bubbles kochana wierzę,że niedługo czeka Cię chwila wytchnienia,po operacji jak Filciu będzie wracał do zdrówka..Trzymaj się ciepło, a my trzymamy kciukasy za węzeł(niech to będzie tylko infekcja) i za dalsze rokowania
 
Bubbles sa wzloty i upadki;/ ja jestem dobrej mysli tak jak dziewczyny:) Fifciu nas zaskoczy na co go stac:) jego organizm sie mlody i potrafiz zdzialac cuda!!!:) sama sie przekonasz:)

A tak wiec TRZYMAM &&&&&&&&&& kciuki za operacje. Buziaki dla WAS!
Trzymajcie sie cieplutko:)
 
Bubbles, pytaj lekarzy o wszystko co Ci przychodzi do głowy, nawet o to co mogłoby się wydawać zupełną pierdołą, na pewno będziesz spokojniejsza, kiedy rozwieją się Twoje wątpliwości, kiedy nie będziesz musiała się domyślać, bo wtedy można zwariować. Dbaj mocno o siebie kochana!!! I trzymam kciuki za wszystkie wiadomości, oby były jak najlepsze&&&&&&&&&&&
 
reklama
Bubbles kochana, mam nadzieje,że węzeł to tylko infekcja. Trzymam za Was kciuki, codziennie!
Ucałuj mocno Hipcia:*
 
Do góry